קרא את התיאור הרשמי

להרשמה לבחינות שנמסרו בדרום אפריקה, אנא לחץ

להרשמה לבחינות שנמסרות בפיליפינים, אנא לחץ

להרשמה לבחינות שנמסרו בניגריה, אנא לחץ

מועצת הקבלה לניהול בוגרים (GMAC) היא ארגון ללא כוונת רווח העולמי המורכב מבתי ספר לעסקים מובילים לתארים מתקדמים ברחבי העולם.

GMAC מאמינה כי עסקים וניהול הם קריטיים לרווחתם הכלכלית והחברתית של אנשים ברחבי העולם. אנו תומכים בחינוך לניהול בוגרים וערכו ליחידים ולחברה. GMAC הוא הבעלים והמנהל של בחינות GMAT® ו- NMAT by GMAC ™.

GMAC שואף להגדיל את הגישה על מנת לצמוח ולגוון את מאגר המועמדים; פיתוח הערכות כדי לענות על צרכי חינוך מנהלי גלובלי; ולהרחיב את הערך לבתי ספר עם המוצרים, השירותים והידע שלנו בענף.

GMAC עונה על צרכיהם של בתי ספר לניהול, ותלמידים בהווה ובעתיד, באמצעות מגוון רחב של מוצרים, שירותים ותוכניות שנועדו לפתוח דלתות לסטודנטים, אנשי מקצוע ותוכניות לניהול בוגרים ברחבי העולם. GMAC משמש גם כמקור המוביל והמחקר אודות חינוך לניהול בוגרים איכותי.

121167_headway-537308-unsplash.jpg

מדוע לקחת את ה- NMAT by GMAC ™

1. מקובל על ידי בתי ספר לעסקים מובילים בשווקים מתעוררים

בחינת NMAT by GMAC ™ משמשת להתקבל לכמה מהתוכניות העסקיות המובילות בשווקים מתעוררים, כולל הודו, דרום אפריקה, ניגריה והפיליפינים. מובא לך על ידי יצרני הבחינה GMAT®, מבחן NMAT by GMAC מודד את הכישורים הדרושים להצלחה אקדמית בתוכניות ניהול.

בחינת NMAT by GMAC נועדה לתת לך את הביטחון לבצע כמיטב יכולתך. הבחינה ידידותית למועמדים, ומאפשרת לבחור את סדר המדור ואין סימון שלילי. חשוב מכך, חומר הכנת המבחן עוזר לך להכיר את פורמט השאלה ואת התוכן הנמדדים NMAT by GMAC ה- NMAT by GMAC . זכרו - הכנה מגבירה את הביטחון והביצועים.

2. הערכה איכותית של יצרני הבחינה ב- GMAT

NMAT by GMAC ה- NMAT by GMAC הייתה סמל לאיכות מאז הוצגה לראשונה בהודו לפני למעלה מ 20 שנה - מה שמאפשר למבחני המבחן לגשת לחינוך לניהול בוגרים ולקריירה של בחירה תוך מתן גישה לבתי ספר לכישרונות מובילים.

3. מיועד לנוחות ובניית ביטחון

כאשר מופיעים לבדיקה כלשהי, העצבים הם תמיד גורם תורם לביצועיכם ביום הבדיקה. בעיצוב NMAT by GMAC בחינת NMAT by GMAC בדקנו דרכים להפיג את העצבים האלה כך שתוכלו לבצע בביטחון.

בחינת NMAT by GMAC נועדה לתת לך את הביטחון לבצע כמיטב יכולתך:

  1. ביצוע הבדיקה מספר פעמים: אתה יכול לקחת את ה- NMAT by GMAC שלוש פעמים בשנה בדיקה נתונה. זה נותן לך את הביטחון שיש לך יותר מהזדמנות יחידה לבצע את המיטב שלך.
  2. בחר את סדר החלקים: בחינת NMAT by GMAC מאפשרת לך לבחור את הסדר בו אתה מגיב לכל אחד מהקטעים במבחן. זה מאפשר לך לשחק עד חוזקותיך.
  3. אין סימון שלילי: לפעמים אתה פשוט לא בטוח בתשובה הנכונה במבחן ונגמר לך הזמן. ובכן, תוכלו להניח ניחוש מושכל ללא חשש מעונש לתשובה שגויה. מערכת ללא סימון שלילי תואמת את הנהגים העולמיים.
  4. זמינות חומר התרגול הרשמי: חשוב להתכונן למבחן על מנת לבצע את המיטב ככל יכולתכם. ההכנה עוזרת להכיר את פורמטי השאלות ואת התוכן הנמדד ב- NMAT by GMAC בחינת NMAT by GMAC . אתה יכול לגשת ל- NMAT by GMAC חומרי תרגול רשמיים של ™ NMAT by GMAC אשר יש שאלות שנלקחו ממבחני NMAT בפועל שהיו מנוהלים בעבר.
  5. תרגול לחידוד כישוריך: NMAT by GMAC חומרי תרגול רשמיים של NMAT by GMAC נועדו לספק חשיפה והיכרות עם סוגים וסגנון התשאול. ההכנה מגבירה את הביטחון והביצועים.

בחינת NMAT by GMAC מיועדת לנוחיותך:

  1. חלון בדיקה: אתה יכול לבחור את התאריך המועדף עליך במהלך חלון הבדיקה.
  2. תזמון עצמי: אתה יכול לבחור את תאריך המועד, השעה והמיקום שלך לבדיקה בזמן אמת על סמך זמינות המושבים בכל מרכז מבחן.
  3. הירשם לבחינת NMAT by GMAC ™ מהנייד שלך: מאפשר לך להירשם בכל מקום ובכל מקום.
  4. הגשת מועמדות לבתי ספר לעסקים לאחר בדיקת התוצאות: אתה יכול לשלוח את הציון שלך לבית הספר B המקבל לאחר בדיקת התוצאה שלך, בכפוף למועד האחרון לבקשה של בית הספר.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Preparatory Year

NMAT by GMAC

מבחן NMAT by GMAC ™ הוא מבחן הסתגלות ממוחשב והערכה עולמית בדרום אפריקה, ניגריה והפיליפינים, שנוצרו עבור השווקים המתעוררים כדי לעזור להם לממש את חלומות הניהול שלהם בביטחון ... [+]

להרשמה לבחינות שנמסרו בדרום אפריקה, אנא לחץ להרשמה לבחינות שנמסרות בפיליפינים, אנא לחץ להרשמה לבחינות שנמסרו בניגריה, אנא לחץמבנה

הבחינה NMAT by GMAC ™ הינה אדפטיבית למחשבים ומעניקה לכל מועמד מבחן שנוצר באופן אקראי מתוך מאגר של שאלות, המועבר בזו אחר זו. מספר השאלות, דרגות הקושי, ומגבלת הזמן של כל אחד מהקטעים נקבע מראש ובתנאי ניהול רגילים זהים ללא קשר למתי ואיפה מתבצעת הבדיקה. למועמדים לבחור את הסדר / רצף של קטעי המבחן.... [-]

דרום אפריקה קייפטאון הפיליפינים מקטי ניגריה אבוג'ה  + 2 יותר
דצמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
2 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית