קרא את התיאור הרשמי

רוח HUFS: מגדלור של עידן גלובלי

Hankuk University Of Foreign Studies נוסדה בשנת 1954 כדי לייצר אנשים מוכשרים שיכולים לקדם את המודרניזציה של קוריאה ואת הסיבה לשלום העולם. בהתבסס על הבנה אמיתית ואהבה עמוקה לעם הקוריאני ולאנושות, רוח היוזמה של HUFS סייעה לקוריאה להקים נוכחות מרכזית בעולם, להתגבר על מצוקות לאומיות ממלחמת קוריאה.

HUFS תמשיך לפעול למען השלום למען האנושות כולה באמצעות החיפוש המתמשך אחר האמת ויצירת תרבות חדשה. זה יהיה בעיקר כדי לרכז את כל המשאבים שלה על טיפוח אנשים מוכשרים עבור קוריאה בעולם ועבור העולם בקוריאה.

פילוסופיה חינוכית

בהשראת הרעיון של דמוקרטיה חופשית, HUFS מעודד את התפתחות האינדיבידואליות של התלמידים ובונה את אופי המנהיגות שלהם כדי להפוך אותם לאנשים בעלי יכולת גבוהה, מהסוג שיכול לתרום לפיתוח קוריאה והעולם.

בתהליך זה, הוא מעולם לא strays מן הרוח המייסדת של "האמת, השלום, הבריאה." HUFS הוא גם נע כדי לבסס את עצמאותה כבית ספר פרטי תוך אף פעם לא לאבד את המראה של טבעו כמוסד חינוכי ציבורי.

בנוסף, HUFS מבקשת להבדיל את עצמה ממוסדות אחרים להשכלה גבוהה ולשמור על הייחודיות שלה, כפי שהיא באה לידי ביטוי שם בית הספר שלה.

רוח מייסדת

האמת: האמיתות שמנחות את חיינו כמו משואות באופק אנו מקדישים את חיינו לחיפוש האמת ולחזק את הבסיס לכל הלימודים האקדמיים באור האמת, להרחיב את הידע והניסיון שלנו על עצמנו ועל העולם.

שלום: יחסים הדדיים מועילים בין אנשים, בין עמים, ובין המין האנושי לטבע HUFS מוקדש חילופי אקדמי ותרבותי עם קבוצות אתניות אחרות לבין אלה המקיימים אידיאולוגיות אחרות כדי לסלול את הדרך לדיאלוג והסכמה של המין האנושי, כך שבסופו של דבר המין האנושי יכול להתקיים בדו-קיום בשלום ולשגשג

יצירה: קידום התרבות הקוריאנית להעשרת העולם נוסדה על בסיס של אהבת הארץ, HUFS מקדם התרבות הקוריאנית להעשיר את העולם בעידן של פתיחות ומניח את הקרקע ליצירת תרבות חדשה המתאימה לגלובליזציה.

פילוסופיה של החינוך

HUFS שואבת את הפילוסופיה החינוכית שלה מהרוח של המוטו של בית הספר, אמת, שלום ויצירתיות . הסטודנטים מעודדים לאמץ את האידיאלים של הדמוקרטיה הליברלית ולטפח תחושת אינדיווידואליות ומנהיגות כדי לתרום להעשרה ולשגשוג של האומה והעולם כולו.

HUFS יעדים

HUFS מטפח אזרחים נאורים עם פרספקטיבה גלובלית ואנשי מקצוע יצירתיים אשר יוביל את היתוך של תרבויות העולם בעתיד. התלמידים מתחנכים באמנויות הליברליות המקיפות את מדעי הרוח, כמו גם את המדעים החברתיים והטבעיים כדי לבנות בסיס מוצק של ידע.

יתר על כן, התלמידים מאומנים בשפה זרה אחת או יותר, תכונה בולטת ועדיפות ב- HUFS. יחד עם הכשרת השפה הוא המחקר של גיאופוליטיקה אזורית, כלכלה, חברה ותרבות בחלקים שונים של העולם, על מנת לטפח אזרחים אמיתיים של העולם.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Summer course

Hankuk University Of Foreign Studies

מושב הקיץ הבינלאומי בקוריאנית ... [+]

** 2018 ISS לוח זמנים: יולי 19 ~ 17 אוגוסט

מושב הקיץ הבינלאומי בקוריאנית

סטודנטים בינלאומיים יכולים להגדיל את כישורי השפה הקוריאנית שלהם באמצעות שיעורים בשפה ISS, וסטודנטים קוריאנים מקומיים יש הזדמנות לשפר את כישורי השפה האנגלית שלהם על ידי למידה בסביבה בינלאומית שבה כל הקורסים נלמדים באנגלית.המכון מספק לתלמידים תכנית לימודים מתוכננת בקפידה, והקורסים נלמדים על ידי כמה מהחוקרים הבולטים בתחום לימודי קוריאה, שרבים מהם מוזמנים לאוניברסיטאות זרות יוקרתי ללמד את הפגישה הקיץ. הפקולטה והתלמידים יוצרים יחד אווירה קוסמופוליטית המסייעת להבנה מעמיקה של החברה הקוריאנית.... [-]

קוריאה הדרומית Seoul
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 - 5 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
107 Imun-ro, Dongdaemun-gu, Seoul, Korea
02450 Seoul, Seoul, קוריאה הדרומית
כתובת
Global Campus 81, Oedae-ro, Mohyeon-eup, Cheoin-gu, Yongin-si,
17035 Gwangju-si, Gyeonggi-do, קוריאה הדרומית