eta College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

תשוקה. קריירה. דרך חיים.

eta College היא eta College פרטית להשכלה גבוהה המתמחה בכישורים המובילים לתעסוקה בענפי הספורט והכושר.

כישורים אלה רשומים במסגרת הכישורים להשכלה גבוהה (HEQSF) וכן במסגרת ההכשרה המקצועית . הם מבוססים על הסטנדרטים הבינלאומיים הטובים ביותר בספורט ובכושר גופני, מה שאומר שבוגרינו מצוידים היטב למצוא עבודה בדרום אפריקה וברחבי העולם.

118658_pexels-photo-1080882.jpegטים Mossholder / Pexels

et prides עצמה על היותו מנהיג תוכניות חינוכיות עבור תעשיית הספורט והכושר. כמו ספורט חד פעמי מכללת כושר, אנו מקדישים את עצמנו כדי לספק תוכניות למידה דינמיות המובילות בינלאומית כישורים benchmarked.

תוכניות התעסוקה שלנו מאושרות על ידי CATHSSETA ותכניות ההשכלה הגבוהה שלנו מוסמכות על ידי המל"ג. הכישורים שלנו רשומים על לאומי מסגרות Framwork (NQF) על ידי הסמכות דרום אפריקה הסמכות (SAQA).

במילוי קריטריוני ההסמכה שלנו, אתרי ההשכלה הגבוהה שלנו רשומים במחלקה להשכלה גבוהה והכשרה כמוסד פרטי להשכלה גבוהה.

כדי להבטיח שאנו עונים על צרכי הספורט והכושר בדרום אפריקה, eta היא גם ספקית מורשית עם ספורט ופנאי דרום אפריקה (SRSA).

הכישורים שלנו הם benchmarked נגד הבינלאומי הטוב ביותר בפועל בספורט ובכושר; כך הבוגרים שלנו מסוגלים למצוא עבודה בדרום אפריקה ובכל רחבי העולם.

סטודנטים יכולים ללמוד אימון, ספורט או ספורט.

קיימת אפשרות של לימוד במשרה מלאה , שהיא אידיאלית עבור היורדים בבית הספר; חלק זמן הלימודים , וזה נהדר עבור אלה שרוצים לעשות שינוי קריירה או ללמוד יותר על תחום העניין שלהם. עבור אלה המבקשים גמישות עם לימודיהם, למידה מקוונת היא פתרון מושלם.

118659_pexels-photo-703016.jpegויקטור Freitas / Pexels

eta מבדיל את עצמו בכך שהוא קולג 'מומחה לספורט וכושר שמטביל לחלוטין את תלמידיו בנושאי הספורט, הכושר או ניהול הספורט שלהם. אנו מאזנים תיאוריה ומחקר בכיתה עם למידה מעשית וניסיון מבוסס עבודה.

התלמידים שלנו להשאיר אותנו בכושר, חזק יותר כאשר הם התחילו והם בוגר מיומן ומוכן לעבודה.

eta יש 12 קמפוסים. אלה ממוקמים Bloemfontein, בוצואנה, קייפטאון, דרבן, מזרח לונדון, ג 'ורג', יוהנסבורג, מאוריציוס, נמיביה, פורט אליזבת, פרטוריה וסטלנבוש.

קמפוסים DHHT רשומים הם BFN, CPT, DBN, GRG, JHB, PTA, STB. יש לנו אתרים נוספים המציעים CATHSSETA תוכניות מוכר ב PLZ, נמיביה, מאוריציוס ועד מהרה בוטסואנה.

eta College מציעה שני מצבי משלוח. אתה יכול להשתתף בשיעורים בקמפוס או להשלים את ההסמכה שלך באמצעות למידה מרחוק. שניהם מציעים למידה המתווכת באמצעות טכנולוגיה.

מדוע למידה פנים אל פנים עם eta College ?

eta College פנים אל פנים היא דרך משלוח בה אתה מסיים את לימודיך בקמפוס עם לוח זמנים מובנה.

הקמפוסים שלנו מציעים כושר, אימון ספורט וספורט תעודות ניהול ותעודות וכן קורסים קצרים והתמחויות.

eta College הוא eta College מוסמכת ורשומה להשכלה גבוהה המתמחה בכישורי ספורט וכושר. מכללת האימונים שלנו מפורסמת בעולם בזכות שיטת הלמידה התיאורטית, המעשית והעבודה, אותה אנו מכנים טבילה מוחלטת . תלמידי eta College לומדים קשה והם משחקים קשה והקמפוס שלנו מספק את נקודת המוקד שבה זה קורה. אנו מספקים מגוון כיתות לימוד, סביבות מעשיות ופנאי, כך שתלמידינו יוכלו להשיג למידה תיאורטית וכישורים מעשיים תוך כדי כיף. בנוסף, יש לנו מערכות יחסים עם ספקי מקום העבודה כדי להבטיח כי התלמידים נחשפים ללמידה הרלוונטית ללימודים ומספקת הזדמנויות לתעסוקה או להתחלת הפרקטיקות שלהם.

118660_pexels-photo-618612.jpegSnapwire / Pexels

מדוע למידה מרחוק עם eta College ?

eta College למידה מרחוק eta College היא דרך משלוח בה אתה משלים את הלימודים מהבית בהתאם ללוח זמנים מובנה.

למידה מרחוק מספקת חווית למידה מקוונת.

כדי להצליח עם למידה מקוונת / מרחוק, עליכם לעבוד קשה ולהסתמך על עצמכם. חשוב ליצור קשר עקבי וסדיר עם המורה שלך כדי להבטיח שתקבל את התמיכה הנחוצה לך. חלק חיוני נוסף בלמידה למידה מרחוק הוא מרכיב הלמידה החווייתית. זה מחייב אותך לעבוד בתחום, לצלול, לסייע וללמוד מאנשי מקצוע אחרים. חיוני גם שתהיה לך כתובת דוא"ל וגישה למחשב ולאינטרנט, כיוון שתזדקק לכך למחקר ולהשלמת כל המטלות שלך.

מיקומים

קייפטאון

כתובת
Western Province Cricket Club Sports Centre, 53 Ave de Mist, Rondebosch
8001 קייפטאון, הכף המערבי, דרום אפריקה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: