קרא את התיאור הרשמי

Regent עסקי בית הספר (RBS) הוקם על מנת לספק את הביקוש הגובר לחינוך ניהול בדרום אפריקה. RBS רשום כמוסד להשכלה גבוה פרטי על ידי המחלקה להשכלה גבוהה והכשרה (DHET) בדרום אפריקה. בנוסף, המועצה להשכלה גבוהה (מל"ג) שהוסמכה תוכניות 'RBS כולל Master הדגל שלה למנהל עסקי התואר שני (MBA). RBS יש גם הוקרה אחרת שונות מהמוסדות שונים. RBS מציע מגוון רחב של תוכניות מוכרים מתעודה גבוהה יותר לכישורים לתארים מתקדמים. מרחק RBS ותוכניות לימוד נתמך לספק הסמכה חינוכית מקצועית שיהיה לצייד את הבוגר עם ידע עסקי מעשי כדי לאפשר הצלחה בסביבת העבודה התחרותית והגלובלית ביותר. RBS הוא מודע לצורך בתוכניות שלה כדי לשקף מוביל פרקטיקה עסקית בינלאומית. מחקר וחומר תמיכה כוללים סימולציה מקרה מבחן של מצבים עסקיים האמיתיים שתוכננו במיוחד כדי לשקף התפתחויות חיתוך קצה במצב העבודה והשפעת על עשייה עסקית.

RBS הוא מאוד מחויב לפיתוח מיומנויות עסקיות ויזמיות בדרום אפריקה, תוך הבטחה לתלמידים שלנו יתרון תחרותי בסביבה עסקית המשתנית במהירות.

למה לבחור בית הספר לעסקי ריג'נט (RBS)

RBS פיתח סדרה של תוכניות שנועדו לספק לאנשים ולארגונים עם יכולות הניהול וכישורים קריטיים דרושים כדי לבנות ולקיים יתרונות תחרותיים בסביבה עסקית המשתנית במהירות ומורכבת. המומחיות של RBS התפתחה באמצעות מחקר ופיתוח מתמשכים שנעשה באספקת מגוון רחב של תוכניות עסקיות וניהול חינוך מקומיות ובינלאומיות.

כחינוך מיוחד וספק אימונים של תוכניות לימוד ניהול קשור, יש RBS קיבולת, מערכות ומשאבים כדי לספק קורסים עם הגמישות של אתר, מחוץ לאתר, כמו גם הוראה מבוססת אינטרנט ולמידה. זה ידוע היטב כי חברות מצליחות לעשות מאמצים מכוונים כדי להבטיח הכשרה של צוות אינו מתפשרת ייצור ועסקי בזמן. RBS מספק קורסים שהם גמישים ונתמכים על ידי מגוון של מתקני תמיכה כלומר תמיכה טלפונית, פנים אל פנים הרצאות, באינטרנט ותמיכה באינטרנט ובכיתות לימוד וירטואלי. זה מעמיד את הארגונים בחוד החנית של תחרות שיש צוות שלהם מאומנת ומרומם תוך שמירת תפוקה אופטימלית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Postgraduate Diploma

Regent Business School

התעודה לאחר התואר הראשון בניהול (PG Dip Man) היא הסמכה לתואר שני 1 שנה, המאפשרת ללומדים עם ניסיון עבודה רלוונטי וכישורים מתאימים ... [+]

התעודה לאחר התואר הראשון בניהול (PG Dip Man) היא הסמכה לתואר שני 1 שנה, המאפשרת ללומדים עם ניסיון עבודה רלוונטי וכישורים מתאימים כדי להמשיך לפתח את היכולות התפקודיות ורעיוניות שלהם בניהול, מנהיגות וממשל. מטרת התכנית הוא לפתח הבנה מושגית משולבת, סינתזה ויישומים קריטיים של נושאים כמותיים ואיכותיים המתמחים בניהול.

ההסמכה מכוונת ללומדים בעל ניסיון עבודה רלוונטי וכובשים עמדות אמצע והניהול בכירים ואשר סיים תואר ראשון או הסמכה שווה ערך. הסמכה זו תאפשר ללומדים לפתח מעמיק, משמעת מיומנויות ספציפיות ולהחיל סמכות במגזר הפרטי וציבורי שיספק הזדמנויות לצמיחה אישית רוחני, תעסוקה תכליתית יותר ומה שהופך את תרומה משופרת לחברה. ההסמכה תהיה להעצים תלמידים לפתור בעיות באופן ממוקד ולנהל ביעילות ולהקצות משאבים, לתקשר בצורה יעילה ולתרום לידע ושינוי חברתי-כלכלי באופן אחראי ואתי.... [-]

דרום אפריקה Durban Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Regent Business School

התעודה לאחר התואר הראשון בניהול חינוכי ומנהיגות (PG Dip EML) היא לשנה אחת ... [+]

התעודה לאחר התואר הראשון בניהול חינוכי ומנהיגות (PG Dip EML) היא הסמכה לתואר שני שלאחר שנה שמבקשת לפתח את היכולת בניהול ומנהיגות בהקשר חינוכי ניהול. מוקד התכנית הוא לשפר את פרקטיקת ניהול ומנהיגות של במגזר החינוכי.

התכנית מאפשרת לסטודנטים עם רקע בחינוך לפיתוח מיומנויות רעיוני משולבות ופונקציונליות בניהול חינוכי. הוא מיועד לכל מנהלי חינוך ומי ששואף לכבוש משרות ניהוליות במוסדות חינוך. התכנית בוחנת סוגיות כגון עקרונות ניהול, ממשל חינוכי, מנהיגות בחינוך, ניהול פיננסי במוסדות חינוך ובשימוש בטכנולוגיות מידע בחינוך.... [-]

דרום אפריקה Durban Johannesburg
פברואר 2020
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית