קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים Elizabeth Galloway Academy Of Fashion לעיצוב Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

הקורסים המוכרים ארצית שלנו מספקים לתלמידים הזדמנות לפתח מיומנויות מעשיות, מקצועיות, יצירתיות ומסחריות. אנו שואפים לייצר קליבר של המתכנן עיצוב אשר מסוגל לעבוד ביעילות בתעשיית האופנה.
אנו שואפים לצייד אנשים עם הכישורים והניסיון המעשי שהם דורשים כדי להתמודד עם תהליך היצירה כולו של אופנה - מן הקונספט לצרכן. תשומת לב אישית לתלמידים בודדים מבטיחה צמיחה ומקוריות. אנו שואפים לייצר מתרגלים עיצוב רעיוני אשר מוכנים להיכנס לתעשיית האופנה עם המומחיות הגבוהה ביותר ואת הביטחון.

הצהרת המשימה שלנו

אנו שואפים לצייד אנשים עם הכישורים והניסיון המעשי שהם דורשים כדי להתמודד עם תהליך היצירה כולו של אופנה - מן הקונספט לצרכן. תשומת לב אישית לתלמידים בודדים מבטיחה צמיחה ומקוריות. אנו שואפים לייצר מתרגלים עיצוב רעיוני אשר מוכנים להיכנס לתעשיית האופנה עם המומחיות הגבוהה ביותר ואת הביטחון.

מטרות וחזון

מטרתנו היא להעצים את הלומדים באמצעות הכשרה ופיתוח מיומנויות, ובכך לאפשר להם להיות עצמאיים כלכלית ולהעביר את כישוריהם לאחרים. מייסדת המוסד, אליזבת, הבינה כי תעשיית האופנה צריכה אנשים משכילים ומאומנים היטב כדי לשמור על הסטנדרטים הגבוהים של תעשיית האופנה, הן ברמה המקומית והן ברמה הבינלאומית. כך הוקמה האקדמיה ב -1996 כדי לענות על צורך זה. אליזבת היא נלהבת לחנך את התלמידים ולהבטיח כי הם מצוידים עם הכישורים הדרושים כדי להוסיף ערך לתעשייה המקומית, וגם כדי להפוך את חותמם הבינלאומי. בנוסף, האקדמיה מכירה ומקדמת את החשיבות של יכולות אקדמיות, אשר עשוי לתת קול חזק יותר מעצבי אופנה בקרב אנשי מקצוע אחרים.

הסמכה לאומית

  • המחלקה להשכלה גבוהה והדרכה (DHET)
  • המועצה להשכלה גבוהה (מל"ג)
  • דרום אפריקה הסמכות הרשות (SAQA)

מ קונספט לצרכן

המשימה שלנו, חזון ומטרות הם סיכם יפה את הביטוי: מ מושג ל הצרכן. לאחר שיקול דעת זהיר, המייסדים והמנהלים של האקדמיה אישרו את הצהרת הכוונות, שעומדת בבסיס התכנון והפיתוח של תוכנית הלמידה. משאבים מתאימים (תמיכה אינטלקטואלית, אוריינות, פיננסית ותמיכה מקצועית בשילוב עם תשתית מוסדית מתוכננת היטב) נפרסו על מנת להבטיח את הצלחת הקורסים שלנו. באמצעות אבטחת איכות פנימית וחיצונית, אנו יכולים להעריך ולסקור באופן שוטף את מטרות הארגון ומטרותיו.

הרעיון של למידה מתמשכת הוא חלק בלתי נפרד מהצהרת המשימה. מטרתנו היא לאפשר לבוגרים לעבוד בתעשיית האופנה המקומית והבינלאומית המשתנה ללא הרף באמצעות תצפית, גילוי, למידה מתמשכת, הערכה עצמית והשתקפות עצמית. על ידי פיתוח מיומנויות אלה, הבוגרים יהיה בתקווה להיות מסוגל להמשיג עיצובים משוכללים שלהם ולספק אותם לתעשייה והצרכנים.

כמו כן, שואף המוסד לייצר קליבר של מעצב אשר מוכן להיכנס לתעשיית האופנה במיומנות ובביטחון בנושא. על ידי מתן הזדמנות ללומדים לפתח מיומנויות מעשיות, מקצועיות, יצירתיות ומסחריות, התוכנית שלנו מקווה לייצר בוגרי המסוגלים לעבוד ביעילות בתעשייה להצטיין כמו מעצבי אופנה של העתיד.

אסטרטגיות הוראה ולמידה

מאז אמצע שנות ה -90, Elizabeth Galloway Academy Of Fashion עיצוב Elizabeth Galloway Academy Of Fashion כבר אימון אנשים שרוצים להיכנס לתעשיית האופנה או להיות מעצבי אופנה עיצוב. ניסיון מעשי משחק תפקיד חשוב בתוכניות שלנו, כפי שהוא מבטיח כי התלמידים לרכוש ידע ספציפי בתעשייה *. יתר על כן, דגש על השתקפות תיאורטית יוצר תובנה והבנה, המאפשרת למנחים להתאים את אסטרטגיות ההוראה שלהם בהתאם.

לאחרונה, המוסד החל להתמקד בפיתוח הביטחון העצמי של הלומדים, כדי שיוכלו להתמודד עם תעשיית האופנה התובענית, המהירה. כדי לתמוך בדרך עבודה חדשה זו, הבאנו משאבים נוספים - כגון ספריה עם גישה לאינטרנט ושימוש ברשת הסגנון הגלובלי (WGSN), וכן ספרן במשרה מלאה, אשר מציע תמיכה במחקר. במקביל, גוף המורים גדל וצוות העובדים הקיים עודדו להמשיך את לימודיהם.

אסטרטגיית ההוראה והלמידה שלנו מתבססת על הרעיון שהוראה ולמידה צריכות להיות הדדיות. המנחים שואפים לספק למידה והוראה רלוונטית והוריסטית. הלומדים נלמדים מיומנות מעשית, אז הם מודרכים לגבי למה, איך, מתי והיכן ליישם את זה. לומדים מתמודדים באמצעות משימה קצרה, או שאלה על מנת להגיע לתוצאה מסוימת. לאחר מכן הם נדרשים להשלים את האתגר באמצעות הכוונה עצמית, חקירה והדרכה ממנחה. המטלות נועדו לקדם למידה יצירתית, לעודד מיומנויות ניידות ולאמץ בחירות מושכלות ורלוונטיות. הערכת התוצאות באמצעות הערכה עצמית השתקפות מסייע בהכנה הכוללת לעבודה בתעשייה.

ניסיון בתעשייה ממלא תפקיד חשוב להבטיח כי אימון לא יקרה בחלל ריק. המרכיב התיאורטי, המעשי והרכיבים החווייתיים ממלאים תפקידים חשובים לא פחות באסטרטגיית ההוראה והלמידה שלנו.

* Ginns et al (כפי שצוטט בנורטון, 2009) מדווחים כי הניסיון המעשי משחק תפקיד חשוב בלימוד ובהוראה, אך אינו מספק, שכן הוא מביא להשגת הרמה הראשונה (והבסיסית ביותר) בפסולת טקסונומיה של ידע-למידה . וינקלר (כפי שצוטט ב - Norton, 2009) עולה בקנה אחד עם Ginns et al (כפי שצוטט בנורטון, 2009), כשהיא מדווחת על החשיבות של השתקפות תיאורטית ביצירת תובנה והבנה, המאפשרת למנחים ליצור קשרים קונספטואליים שונים בהוראתם אסטרטגיות למידה וסטודנטים כדי לשלב את הידע. זה גם נחשב חשוב על ידי Oblinger ואת העומס (1997) כפי שהם מדווחים כי החברה וכלכלות לשנות את זה חשוב כדי להבטיח כי ההשכלה הגבוהה מיועדת לענות על צרכים אלה ואתגרים חדשים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Advanced Diploma

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

מצאנו כי זה היה מועיל לתלמידים לקדם את החינוך וההכשרה שלהם עם שנת התמחות שחושפת אותם לסביבת העבודה לפרקי זמן ממושכים. זה מאפשר לתלמידים להגיב טוב יותר לאתגרים המוצגים בתע ... [+]

דיפלומה מתקדמת באופנה (שנה אחת, במשרה חלקית)

מצאנו כי זה היה מועיל לתלמידים לקדם את החינוך וההכשרה שלהם עם שנת התמחות שחושפת אותם לסביבת העבודה לפרקי זמן ממושכים. זה מאפשר לתלמידים להגיב טוב יותר לאתגרים המוצגים בתעשיית האופנה המורכבת. במהלך שנה זו במשרה מלאה או שנתיים במשרה חלקית התוכנית, התלמידים יפתחו הבנה מעמיקה יותר של שרשרת הערך כולו ולצבור ניסיון בתעשייה בתחום התמחות של עניין אם זה הלבשה, עיצוב אביזר או כל תחום אחר בתחום האופנה .... [-]

דרום אפריקה Cape Town
פברואר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Diploma

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

דיפלומה בעיצוב אופנה מכסה את כל ההיבטים הדרושים כדי לענות על הצרכים המתקדמים יותר ויותר מתקדמים טכנולוגית של מתרגל יצירתי בתוך עיצוב אופנה וענף. זה גם מכסה את כל היום יום ... [+]

דיפלומה בעיצוב אופנהמַטָרָה

דיפלומה בעיצוב אופנה מכסה את כל ההיבטים הדרושים כדי לענות על הצרכים המתקדמים יותר ויותר מתקדמים טכנולוגית של מתרגל יצירתי בתוך עיצוב אופנה וענף. זה גם מכסה את כל היום יום פעילויות ומיומנויות הנדרשים מעצב אופנה מוצלח. התלמידים מאומנים וחשופים לתפקידים קשורים והזדמנויות תעסוקה בעיצוב אופנה, טקסטיל, עריכה / עיתונאות, סטיילינג, עיצוב אופנה קמעונאית תעשיית הלבשה.... [-]

דרום אפריקה Cape Town
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Foundation Year

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

מבוא של אליזבת Galloway עיצוב אופנה קורס יש מטרה כפולה. ראשית, הוא עשוי לשמש מבוא לתעודה בת שלוש שנים במשרה מלאה בעיצוב אופנה. תוכנית זו מאפשרת למועמדים להתחיל לחקור את ה ... [+]

מבוא לעיצוב אופנה (בסיס, במשרה חלקית)

מבוא של אליזבת Galloway עיצוב אופנה קורס יש מטרה כפולה. ראשית, הוא עשוי לשמש מבוא לתעודה בת שלוש שנים במשרה מלאה בעיצוב אופנה. תוכנית זו מאפשרת למועמדים להתחיל לחקור את הטכניקות של עיצוב אופנה על ידי פיתוח מיומנויות מעבר לרמה הבסיסית לרמה הנדרשת לקבלה לתוכנית במשרה מלאה. שנית, לאחר השלמת בהצלחה את הקורס מבוא קורס עיצוב אופנה המעוניינים להיות מועסקים כלכלית עצמאית יפתחו את המיומנויות כדי לסייע להם במאמציהם.... [-]

דרום אפריקה Cape Town
פברואר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת
26 Techno Road, Techno Park, Stellenbosch
7600 Cape Town, Western Cape, דרום אפריקה