קרא את התיאור הרשמי

האקדמיה לעיצוב אופנה של קופנהגן היא אקדמיה פרטית בעלת שם עולמי שנוסדה בשנת 1983. מאז תחילת הלימודים האקדמיה חינכה את מעצבי הבגדים ברמה גבוהה של אומנות ובעלת חזות חזקה. הבוגרים שלנו מיוצגים, בכל הרמות בעסקי האופנה, הן ברמה הארצית והן ברמה הבינלאומית.

לאקדמיה יש מועמדים מכל רחבי העולם, בשנת 2016-17, 16 לאומים שונים מקבלים את החינוך שלהם ולכן אנו מלמדים הן דנית ואנגלית. אנו רואים בכך את החשיבות הגדולה ביותר בעולם גלובלי מתמיד, כי מגע חילופי תרבות קורה על פני המעמדות השונים רמות.

זוהי המשימה המתמשכת של האקדמיה, להמשיך לפתח את אומנות ואת התוכנית, כך שהם תמיד עונה על הדרישות של העסק אופנה כלפי מעצבים צעירים הקרובה. האם אתה שוקל להחיל ואת רוצה vist האקדמיה, אז אנחנו ממליצים לך לקבוע פגישה.

האקדמיה שוכנת במחסן הישן "הנס רק" ב Østerbro. חדר העבודה המואר, האוורירי והפתוח, בגודל של 370 מ"ר, הינו אידיאלי עבור חילופי התרבות המתרחשים בין הכיתות והרמות השונות. בשל הלאומים רבים המשתתפים, כל המורים הם לפחות דו לשוני הקורס נלמד simultaniously ב דנית ואנגלית. (אנגלית להיות השפה הטכנית בראש ובראשונה בתעשיית הטקסטיל) מכונות תפירה, חפיפה מכונה תעשייתית לעור עומדים לרשות התלמידים ואנחנו באופן טבעי לעבוד על Stockmann Mannequins WiFi הוא בהישג יד והוא משמש גם במהלך הפגישות ההוראה.

האקדמיה אושרה למענק המדינה (SU) על ידי המדינה הדנית. סטודנטים בינלאומיים מתבקשים תחילה להגיש בקשה במדינותיהם, לפני שהם עושים זאת בדנמרק.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • דַנִי

מוסד לימודים זה גם מציע:

Diploma

Copenhagen Academy of Fashion Design

האקדמיה מלמדת עיצוב בגדים. לאורך כל התכנית, מושם דגש על פיתוח יכולות היצירה של התלמידים, על ידי מתן תחושת שיגרה אמנותית ויזואלית בתהליך היצירה בשילוב עם יסודות מוצקים ויס ... [+]

התכנית

מטרה

האקדמיה מלמדת עיצוב בגדים.

לאורך כל התכנית, מושם דגש על פיתוח יכולות היצירה של התלמידים, על ידי מתן תחושת שיגרה אמנותית ויזואלית בתהליך היצירה בשילוב עם יסודות מוצקים ויסודיים בתחומים השונים של המלאכה.

לצד התוכנית, התלמידים יקבלו גם תובנה לגבי ההיבטים והדרישות הרבים של העסק באמצעות ביקורים בירידי מסחר, חברות ועזרה במהלך שבוע האופנה, כך שהם לא יהיו מוכנים כאשר הם ייכנסו לשוק העבודה. התוכנית יש משך של 2 שנים.... [-]

דנמרק Copenhagen
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית