Business Academy Aarhus

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

האקדמיה עסקים ארהוס מפתחת ומציעה תוכניות להשכלה גבוהה חוקיים בפועל. עם יותר מ -4,500 סטודנטים במשרה מלאה, 3,400 סטודנטים במשרה חלקית כ -400 עובדים אנחנו אחד באקדמיות העסקים הגדולות במדינת דנמרק.

האקדמיה עסקים ארהוס היא אוניברסיטת אפלייד מדעי.

במספר המדינות באירופה, זה טווח בשפה אנגלית למוסדות להשכלה גבוהה. תוכניות לתואר שאנו מציעים להתמקד במעלות שימושית, במיוחד בתחום טכנולוגיה, IT ועסקים.

כמו אוניברסיטאות, אנו מספקים הן תואר ראשון ותארים יכול להעניק תארים אקדמיים, אבל אנחנו לא אדון פרס תואר או דוקטורט.

בנוסף לכך אנחנו גם מציעים תוכניות חינוך במשרה חלקית ממשיכות בבית הקורסים ברמה הראשונה וקצר טווח עבור אנשים זקוקים לחיזוק כישוריהם בעבודה (רק דני).

התוכניות שלנו לשלב תיאוריה עם פרקטיקה.

אנחנו לתעדף את שכר הלימוד בקבוצות קטנות, עבודה קבוצתית, עבודה בפרויקט, שיתוף פעולה עם תעשייה ומסחר, מקרים מציאותיים והתמחות חובה. יש לנו כ 900 סטודנטים בינלאומיים, ובכל שנה יותר מ -300 הסטודנטים שלנו לחו"ל במסגרת התוכניות שלהם.

תוכניות פיתוח והשלמה חייבות ליצור ערך עבור סטודנטים וחברות כאחד. עם זאת בחשבון שאנו עושים מאמץ ייעודי ליישם הכישורים שלנו ביחס לפרויקטי חדשנות ופיתוח ספציפיים במאמץ משותף עם חברות שותפות.

כמה שנים של ניסיון עם השכלה גבוהה

האקדמיה עסקים ארהוס נוסד ב -1 בינואר 2009. היא נוצרה כמיזוג בין תוכניות להשכלה גבוהות ממכללת העסקים ארהוס, ארהוס טק JU (הספר החקלאי). חלק מהתוכניות שלנו היום מוצע בשיתוף עם בית ספר ארהוס הימי וטכנית ההנדסה.

מסלול רציף גמיש להשכלה גבוהה

בחירת תכנית היא החלטת חיים עיקרית, ולגלות איזו תכנית מתאימה לך היא לא תמיד קלה.

בבית העסק האקדמיה ארהוס, אוניברסיטת אפלייד מדעי, אנו מציעים גם לתואר מקצוע האקדמיה (תואר AP) ותוכניות תואר ראשון. תכנית תואר AP תואמת השנים הראשונות של התכנית ראשונה. התוכנית מספקת כישורים בפני עצמה, אלא יכול להיות גם באופן דינמי כדי לקבל חינוך יותר. לכן יש לך את האפשרות להיכנס מפעל חיים מייד לאחר בחינות הגמר שלך, או שאתה יכול להמשיך בלימודים שלך עם התואר ראשון על אחת מהתוכניות העליונות למעלה שלנו או במוסד אחר בדנמרק או בחו"ל.

לימוד באקדמיה

כאשר אתם יוצאים על תכנית להשכלה גבוהה, אתה גם לקבל את העובדה שאתה אחראי הלמידה שלך. הניסיון שלנו מלמד כי אתה לומד ביותר כאשר אתה מעורב באופן פעיל בתהליכי ההוראה. אנו מספקים לך את ההזדמנות להיות מעורב באופן פעיל באמצעות כיתות קטנות של כ -30 סטודנטים במסגרת לימודי עבודה במקרה פרויקט, אשר הם מרכיבים משמעותיים בכל התוכניות.

כל התוכניות שלנו קשורים קשר הדוק בענף. לפיכך, אנו משלבים תיאוריה ומעשה ובעיקר ללמד את החלקים של התיאוריה שבו ניתן להשתמש מאוחר יותר בחיים העבודה כדי לפתור בעיות מעשיות. ביקורי חברה והרצאות אורח ולכן הם חלק חשוב של כל התוכניות והפרויקטים שלנו, ופרויקטי בחינה סופיים בדרך כלל מבוססים על בעיות מעשיות בחברות ספציפיות. ישנם כ 18-25 שעות לימוד בשבוע. מספר שעות הלימוד להשתנות משבוע לשבוע ומתוכנית לתוכנית.

הקריירה שלך מתחילה עם החינוך שלך

לא משנה אם אתה מחפש התמחות או העבודה הראשונה שלך לאחר סיום לימודים, עסקי האקדמיה מרכז הקריירה של ארהוס יכול לספק לך את ההשראה, כלים וסיוע אתה צריך. כסטודנט באקדמיה, אתה יכול להשתתף בקורסים שונים וסדנאות כגון עזרה עבור יישומים, קו"ח וראיונות עבודה. כמו כן אנו מספקים סיוע וייעוץ פרט.

בסביבה בינלאומית

רוב התוכניות של ארהוס האקדמיה העסקית מוצעים הוא דני ואנגלית. כסטודנט באקדמיה, ולכן אתה תהיה חלק בסביבה בינלאומית. יש לנו בסביבות 1000 סטודנטים בינלאומיים ממקומות רבים ברחבי העולם. אם תבחר אחת התוכניות בשפה אנגלית, תוכל ללמוד עם תלמידים ממדינות שונות ושכר הלימוד ואת הבחינות הן באנגלית. Internationalisation לא רק מתרחש בכיתות, אלא גם בפעילויות החברתיות הרבות שאנו מציעים.

עולם של הזדמנויות

התחלת עבודה טובה לאחר סיום הלימודים היא המטרה של רוב הסטודנטים של האקדמיה. חלק מהתלמידים לבחור אולם כדי ללמוד עוד ולשלב עבודה עם קורס במשרה חלקית וחלקם בוחרים להמשיך במשרה מלאה השכלתם בדנמרק או בחו"ל באחד מוסדות חינוך רבים אשר יש לנו הסכמי הכרה כמובן עם. אתה יכול לקרוא עוד על עבודה והזדמנויות השתלמות תחת התיאורים של כל תכנית.

מכינים את העתיד תוך ההתמחות שלך

כסטודנט ב- Business אקדמיה ארהוס תוכל להשתתף התמחות חובה שבו תוכל להשתמש בידע שלך בפועל. 2-10 זה התמחות חודש (בדרך כלל 3-5 חודשים) תיתן לך הזדמנות לחוות:

בחיים האמיתיים רלוונטיים למידה בחברה

  • Networking וניסיון שעלול להוביל עבודה בעתיד
  • עבודה בחברה בינלאומית

בכל שנה העסקית אקדמית ארהוס משתפת פעולה עם יותר מ -800 חברות בדנמרק לחו"ל, למשל: קרלסברג, איקאה, בנק Nordea, נובו נורדיסק פורש ארה"ב.

התמחות בחו"ל

אתה יכול לבחור לקחת את ההתמחות שלך בכל מקום בעולם, ובתוך אירופה אתה יכול לקבל מענק ארסמוס כדי לכסות את העלויות הכרוכות בנטילת ההתמחות שלך בארץ זרה. בבית העסק האקדמיה ארהוס אנו משתפים פעולה עם ארגונים וחברות לעזור באמצעות מלגות למשל מלזיה, שנחאי, קנדה וטנזניה.

מיקומים

Aarhus

Business Academy Aarhus

כתובת
Business Academy Aarhus, University of Applied Sciences
Sønderhøj 30

8260 Viby J Aarhus, דנמרק
אתר אינטרנט
טלפון
+45 72 28 60 00