קרא את התיאור הרשמי

CADFEM esocaet מטפח כישורי קריירה בתחום הסימולציה באמצעות סמינרים, למידה מקוונת, ואת הקורסים באונ'. לכן, ההזדמנויות לקידום החינוך שלנו מאפשרות לך לחזק את היכולות שלך עבור מגוון רחב של-אחריות CAE, ללא קשר של תוכנת הסימולציה אתה משתמש. לשם כך, אנו משתפים פעולה עם פרופסורים ומומחים בתעשייה מכובד, שמביאים מומחיות ממגוון אוניברסיטאות בתחומים מקצועיים.

על ידי השתתפות ההזדמנויות לקידום החינוך שלנו יש לך ההזדמנות לקדם את מומחיות הסימולציה שלך עם הטכנולוגיה החדשה ביותר או למלא כל פערי ידע באמצעות הסמינרים שלנו. הנפקות התוכנית שלנו בוודאי ייהנו את איכות העבודה שלך, מה שמאפשר לך לבצע ביתר יעילות, יצירתיות, וחדשנות. יש לך את ההזדמנות כדי לשפר את הקריירה שלך, אשר בתורו תשפיע רווחתם האישית שלך וסיפוק לטווח הקצר, ובסופו של דבר להשפיע החיים שלך באופן חיובי בטווח הארוך. אחרי הכל, אתה מבלה חלק משמעותי בחיים שלך בעבודה.

הקריירה המשולבת שלנו ההזדמנויות החינוכיות הן למרבה הצער לא חינם, אבל הם בהחלט שווים את זה: המשתתפים שלנו אשרו כי ההשקעה של זמן וכסף השתלמה!

סימולציה המבוססת הנדסה / Computer Aided הנדסה (CAE) הנדסת סימולציה המבוססת היא השימוש העקבי של סימולציה לאורך כל תהליך פיתוח המוצר - מניתוח ראשוני של רעיונות הרעיון הראשונים הסקירה והשיפור המתמדת של מאפייני מוצר בשלבים שונים של פיתוח ועד אופטימיזציה של עיבוד מחשב או מחקרים חלופיים אחרים. שימוש FEM (שיטת אלמנטים סופית) או CFD (דינמיקת נוזלים חישובית) החל לפני מספר שנים, במיוחד במגזר התעופה והחלל, תעשיית הרכב בהנדסה אזרחית, כך בימינו השיטות הוקמו כמעט בכל ענפי התעשייה, כמו גם ביישומים אחרים כגון רפואה. שיטות קיימות כיום מאפשרות לדמות מערכות כולו ולבחון מוצרים מלאים בתרחישים בלחץ גבוה מציאותיים מראש.

סימולציות לעזור לנו להשיג הבנה הוליסטית של המוצר ומענה שאלת המפתח: האם המוצר להגשים את מה שהוא הבטיח ללקוח?

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:

Certificate

esocaet Studies by CADFEM

הדינמיקה נוזל (CFD) היא המפתח מוצר חדשני מוצלח. תכנית ההכשרה מספקת מומחיות מקיפה עבור היישום המוצלח. ... [+]

הדינמיקה הנוזלת (CFD) מספק ביישומים רבים גישות חדשנות מוצר מוצלחת: הגדלת היעילות של משאבות טורבינות, התקררות מכונות חשמל או שבבים, הפחתת צריכת דלק של כלי רכב. לבצע סימולציות CFD, הוא כבר לא אתגר להסיק מסקנות מהתוצאות את המסקנות הנכונות, לעומת זאת, יותר מתמיד עבור המהנדס. זוהי הנקודה בה את דינמיקת נוזלי חישובית הקורס האקדמית ומספקת מומחיות מקיפה עבור היישום המוצלח - מדעי קולית ומעשי.

לימוד במבט חטוף ... [-]
גרמניה גרפינג
אוקטובר 2019
אנגלית,גֶרמָנִיָת
תכנית חלקית
6 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית