קרא את התיאור הרשמי

תעשיית המוסיקה פעם הוא הסטה כאשר בוחנים את האפשרויות עבור החינוך שלך, מה חשוב יותר לוודא שזה נותן לך יתרון? כאשר אנו מתארים DBS מוסיקת ברלין כמו "לא בית ספר רגיל" אנחנו מדברים על זה פשוט. הקהילה, המיקום, המתקנים, איכות ההוראה, התמיכה הבלתי מתפשרת ... כל זה בא ביחד כדי להיות דוגמה תשוקה התקדמות. כלומר, לא רק שאין שמחה אינטנסיבית בכל דבר שאנחנו עושים ביחד, אבל גם שיחד נדגים כיצד תשוקה היא המפתח להצלחה.

סקירה

המדינה- of-the-art המשופץ שלנו יש מתקנים כאן בברלין הם רק כמה שנים. אבל אנחנו בונים על המורשית במוסדנו הפועל מאז 1999 בבריטניה. בשנת 2013 פתחנו DBS מוסיקת ברלין לתת לתלמידים שלנו לגשת אל סצנת המוזיקה המגוונת הוקמה למצוא כאן. המגוון של הסצנה הזאת אולי יפתיע אותך גם! בעוד בבירה הגרמנית יש זיקה מפורסם כל הדברים האלקטרוניים, אנחנו גם יכולים להגיד את זה הוא נהנתן מבחינת עידוד מבחר רחב של ז'אנרים הקלעים.

אם השיעורים שלך מתקיימים בסטודיו שלנו בבית Funkhaus ההסטורי או מרכז החינוך הראשי שלנו ברובע פרידריכסהיין הלילי, תוכל לקבל את הידות על הציוד העדכני ביותר בכמה מקומות השראה. אבל מה טוב היא טכנולוגיית ללא הדרכה כלשהי? המורים שלנו הם מנוסה בתעשיית מקצוע פעילה בסצנת האמנות. הם יספקו לכם תובנות מעשיות כיצד להשתמש במכונות שלך ולגדול במיומנויות שלך ביעילות בקריירה שלך.

אם אתם מחפשים מבוא מקיף מוסיקה ייצור & Sound הנדסה או אלקטרונית מוסיקה ייצור וביצועים, תוכניות תעודה של שנה אחת שלנו הם מושלמים. אלה הם גם דרך נהדרת להמריץ מחדש המשימה שלך כאמן ולבלות שנה מרגשת בחו"ל.

אם אתם מחפשים תואר מוסמך בעלי ערך גבוה, לשקול שלנו (בהצטיינות) תואר ראשון אשר מנוהל באמצעות אוניברסיטת סנט מארק & St John בבריטניה. 3 שנים או 2 שנים מהר אלה תוכניות מסלול הן עבור אלה שרוצים לצלול עמוק לתוך מושגים, תאוריה, מומחיות ותרגול טכנית.

למד עוד

רוצים לראות מה אנחנו מדברים? הרשמה אחד ימי הפתיחה שלנו באתר האינטרנט שלנו (dbsmusic.net) ולבוא לפגוש אותנו פנים אל פנים.

אין לך תירוץ לבוא לברלין עכשיו? למידע נוסף על מיני הזדמנויות אתה יכול להיות עם DBS מוסיקה בברלין על ידי בוחנים את הפרופיל שלנו כאן על לימודי תואר ראשון. או להושיט לנו היום על ידי שליחת דוא"ל: admissions@dbsmusic.net אנו מצפים לשמוע ממך!

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Diploma

dBs Music Berlin

השנה אחת המוזיקה ההפקה וסאונד הנדסת הדיפלומה שלנו לפתח בסיס המיומנות שלך כדי demystify הטכניקות ותהליכי ייצור של מוסיקה והנדסת קול. עובד על פרויקטים משותפים, יצירתי, אתה ... [+]

השנה אחת המוזיקה ההפקה וסאונד הנדסת הדיפלומה שלנו לפתח בסיס המיומנות שלך כדי demystify הטכניקות ותהליכי ייצור של מוסיקה והנדסת קול. עובד על פרויקטים משותפים, יצירתי, אתה תלמד את היבטים רבים של ייצור מוסיקה מהקלטה וערבוב, אקוסטיקה ומיומנויות הקשבה להישמע להעברת תמונה, טכנולוגית מוסיקה ותרגול תעשייה, תוך לימוד למצוא את הקול שלך כמפיק מוסיקלי יצירתי.

אורך קורס: שנה 1 (36 שבועות) תאריך תחילת קורס: Sept 2017 טווח זמן: Sept 2017 - יולי 2018 שכר חברי הקורס: מ 740 € לחודש ... [-]
גרמניה ברלין
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
dBs Music Berlin

באמצעות שילוב של טכנולוגיה דיגיטלית ואנלוגית, מוסיקה אלקטרונית והפקת תעודת ביצועי השנה שלנו לפתח את הכישורים שלך ביצירה ומניפולציה קול. עבודה באמצעות פרויקטים ושיתוף פעול ... [+]

באמצעות שילוב של טכנולוגיה דיגיטלית ואנלוגית, מוסיקה אלקטרונית והפקת תעודת ביצועי השנה שלנו לפתח את הכישורים שלך ביצירה ומניפולציה קול. עבודה באמצעות פרויקטים ושיתוף פעולת ידיים על יצירתיות תוכל ללמוד היבטים רבים של מוסיקה אלקטרונית, החל מסינתזה ודגימה, ייצור וערבוב לטכנולוגית מוסיקה ותרגול תעשייה תוך קביעתך בדרך להפוך למפיק, שחקן והאמן מתאמן.

אורך קורס: שנה 1 (36 שבועות) תאריך תחילת קורס: Sept 2017 טווח זמן: Sept 2017 - יולי 2018 שכר חברי הקורס: מ 740 € לחודש קורסי הדיפלומה שלנו ... [-]
גרמניה ברלין
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Why dBs Music Berlin? - 2016