קרא את התיאור הרשמי

ESMoutside

על ידי אנשי מקצוע לאנשי מקצוע וכל חובבי ספורט

נאמן המוטו הזה, מומחים מצאו בתחומי חינוך, ספורט מקצועי ועסקי וייסדו את האקדמיה לניהול הספורט האירופי. מייסד ויוזם של זה, במיוחד מותאם לצורכים הספציפיים של ספורטאים מקצועיים האליטה לומדים, היה אפילו כדורגלן מקצועי ויש לו כד"ר Dipl. כלכלן ספורט גם את המומחיות האקדמית. בנוסף, שני בני הזוג, ד"ר תומאס Roßberger ודניאלה Roßberger, להסתמך על ביחד 40 שנות ניסיון בהובלת חברות גרמניות.

המוצהרת יעד der ESM ACADEMY הוא לשעבר או עדיין פעיל ספורטאים מקצועיים ותחרותיים לעזור לעצמך לאחר קריירת הספורט סיכויי קריירה חדשים ניהול ספורט של מועדונים או כלכלה לפתוח. הלימוד, מנותק זמן ומקום. עם תכנית לימודים לפי מידה על שני סמסטרים המתווכת גמישה, פשוט ACADEMY ESM, קומפקטיים ומקצועיים כל התנאים טכניים הדרושים לפעילות מוצלחת בתור דירקטור או מנהל ספורט מנהל, ספורט.

התוכניות מועברות ב:
  • גֶרמָנִיָת

מוסד לימודים זה גם מציע:

Certificate

European Sportsmanagement Academy

התעודה שלנו בספורט הניהול מכינה תלמידים למשך מעמדה המוביל בספורט מקצועי. מלבד הניסיון המעשי שלהם, למשל בתור ספורטאים מקצועיים או תחרותיים, חשוב בעת הנוכחית כדי להביא את ה ... [+]

המחקר עבור ספורטאים מקצועיים וכל חובבי ספורט!

התעודה שלנו בספורט הניהול מכינה תלמידים למשך מעמדה המוביל בספורט מקצועי.

מלבד הניסיון המעשי שלהם, למשל בתור ספורטאים מקצועיים או תחרותיים, חשוב בעת הנוכחית כדי להביא את המומחיות מרחיק לכת. מסיבות אלה, האקדמיה לניהול הספורט האירופי יצרה מותאמים במיוחד ספורטאים מקצועיים פעילים או לשעבר תכנית תואר באינטרנט.

בהתבסס על העיקרון של "למידה מעורבת" (חומרי הוראה להעברה בערוצים שונים) תוכן חשוב בתחומי ניהול, שיווק, תקשורת, פסיכולוגית החוק והספורט מעביר.... [-]

גרמניה נירנברג
אוקטובר 2020
גֶרמָנִיָת
תכנית חלקית
2 סמסטרים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית