קרא את התיאור הרשמי

בכל קיץ מאז שנת 2012, אנחנו פותחים את הדלתות שלנו לסדנאות במגוון תחומי הדיסציפלינות: אמנויות יפות ואמנות הבמה, עיצוב, מוסיקה, יזמות יצירתית, ניהול אמנות ושיווק עצמי. כל זאת בלב העיר הגדולה והמרשימה ביותר בגרמניה.

צוות של מורים נלהבים ומאמנים מציעים סביבה תומכת, שבה אתה יכול לאתגר את עצמך בביטוי יצירתי וחשיבה ביקורתית, למצוא את הקול האמנותי שלך ואת השפה החזותית, להבין את הרעיונות שלך, לחלוק אותם עם אנשים בעלי דעות דומות ולבנות רשת שתהיה רלוונטי לקריירה שלך.

הצטרף אלינו ללמוד בברלין לפגוש אמנים וקריאייטיבים מרחבי העולם. קבל השראה מן האווירה הייחודית, לחקור את האינטרסים שלך לצלול לתוך המטרופולין של יצירתיות באחת האוניברסיטאות הגדולות ביותר רב פנים של אמנויות בעולם.

הירשם לניוזלטר שלנו כדי להיות מעודכן .

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:


Berlin Summer University of the Arts

בכל קיץ מאז שנת 2012, אנחנו פותחים את הדלתות שלנו לסדנאות במגוון תחומי הדיסציפלינות: אמנויות יפות ואמנות הבמה, עיצוב, מוסיקה, יזמות יצירתית, ניהול אמנות ושיווק עצמי. כל ז ... [+]

הנחות לבוגרים ולרעיונות מרובים: נשמח לראותכם שוב וברצונכם לתגמל אתכם בהנחה של 100 יורו בוגר עבור דמי הקורס שלכם (או בתשלום סופי אם נרשמתם ליותר מקורס אחד). משתתפים אשר נרשמים עבור מספר הקורסים שלנו יקבלו הנחה 50 יורו מהמחיר הסופי.

מידע ורישום: www.summer-university.udk-berlin.de

אמנות

01.07.05.07 מעברים - ציור וחלל

סדנת ציור זו תחקור חללי מעבר של ברלין העירונית וניסוי עם ציור באופן פתוח ופרשני. הדגש יושם על יצירה אמנותית מעשית בשילוב עם שיח ביקורתי. עוד: href = "https://summer-university.udk-berlin.de/?id=352... [-]

גרמניה ברלין
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית חלקית
3 - 14 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית