קרא את התיאור הרשמי

כמובן שפה גרמנית במינכן

קורסים אינטנסיביים בשפה במינכן - בשפות זרות גרמנים ורבות מאז 1992 Alinguas הנעליים את הקול שלך במחוז Schwabing של מינכן ליצירת קשר לכל מי שרוצה ללמוד שפה זרה בתנאים מצוינים. במיוחד, יש לנו התמחיתי בעצמנו לתלמידים שעבורם גרמנים הוא שפה זרה. אבל כמובן שאנו מציעים גם בשפות רבות אחרות מאנגלית לסינית.

האם אתה מחפש קורס גרמני אינטנסיבי במינכן? האם אתה מתעניין בקורס אנגלית או קורס בשפה בצרפתית, איטלקי, ספרדית, יווני, צ'כי, רוסית, סלובקי או סינית? האם אתה מתעניין בקורסי שפה ורוצה להביא במינכן הידע שלך עד שריטה? אז פנה אלינו ולהירשם לאחד מהקורסים בשפה מצוינים שלנו במינכן.

היתרונות שלך:

  • הרשמי Telc בדיקות A1 לC1 - קבוצות קטנות - שכר לימוד מוסמך - מחירים הוגנים - שיעור הצלחה גבוה בבחינות - סביבת למידה אישית - שימוש באינטרנט ללא תשלום - פעולה חינם ותכנית התרבות מיוני עד אוגוסט - קורסי שפת הקיץ לילדים ובני נוער.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Alinguas

מאז 1992, מציע בית הספר לשפות Alinguas בקורסים בשפה הגרמנית מינכן בהתאם למסגרת האירופית המשותפת של הפניה (רמות A1-C2) ב ... [+]

קורסי שפה גרמנים בגרמניה, מינכן בבית הספר לשפות Alinguas - באיכות גבוהה, מחירים הוגנים

מאז 1992, מציע בית הספר לשפות Alinguas בקורסים בשפה הגרמנית מינכן פי הנפוץ המסגרת האירופית של הפניה (רמות A1-C2), בקבוצות קטנות (4 -12 משתתפים בקיץ ל14), וממוקד הכנה לבחינה לכל הבחינות הבינלאומיות.

כאן, התלמידים שלנו להשיג את התוצאות הטובות ביותר על ידי כמובן השפה הגרמנית שלהם.

המורים לשפה מוכשר שלנו מלמדות תכליתיות, אבל לא רק בקפדנות בהתאם לתכנית לימודים. במקום זאת, הם מתנהגים כמו מאמן ולתמוך בתלמידים בשפה האופטימלי בתהליך הלמידה שלהם.... [-]

גרמניה מינכן
אוקטובר 2019
תכנית מלאה
1 - 48 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית