קרא את התיאור הרשמי

המשימה שלנו

המשימה העיקרית של האוניברסיטה היא לענות על הצרכים החברתיים הנוכחיים, כמו גם לעצב עתיד אישי ומקצועי באמצעות הרדיפה אחר חינוך, הכשרה ומחקר.

היא מחויבת להוראה וללמידה איכותית, מחקר מוביל עולמי, חופש אקדמי וכן לפיתוח בר-קיימא של גיברלטר והאזור. שותפויות עם עסקים, ממשלה, קרנות צדקה, בריאות ומוסדות חינוך נמצאים בלב המשימה של האוניברסיטה.107425_rsz_adobestock_217121819_1.jpg

"אנחנו סוג חדש של אוניברסיטה. שאפתנית וניתנת להתאמה, אנו בונים מוסד שיוצר הזדמנות עבור תלמידינו, בוגרינו ועובדינו ", פרופ 'קתרין בחלדה, ממלאת מקום מ"מ הנשיא, University of Gibraltar

למה אנחנו?

תקנים המיועדים לאנגליה: התכוננו ללכת רחוק יותר עם University of Gibraltar . לא משנה מה תבחר ללמוד איתנו, תקבל חוויית לימוד אישית יותר על סוג חדש של האוניברסיטה. בריטניה שלנו מיושר, מובילים בתעשייה קורסים להבטיח שאתה מקבל את הכישורים המעסיקים מחפשים, בעוד שלנו בכיתה גדלים קטנים לתת לך את המקום כדי לחקור רעיונות גדולים. University of Gibraltar , אנחנו מונעים על ידי המשימה שלנו לבנות מוסד שיוצר הזדמנות לתלמידים שלנו ולבוגרים שלנו. אנו מזמינים אותך להצטרף לקהילת תלמידים גדלה ולבצע את הצעדים הבאים איתנו.

גדלים קטנים בכיתה: אנו גאים בגודל שלנו. להיות אוניברסיטה קטנה מאפשרת לנו להציע לתלמידים שלנו חוויה לימודית שאין שנייה לה. גודלי הכיתה הקטנים שלנו מאפשרים גישה אישית יותר להוראה ולתת לך מקום לחקור באמת נושא. אתה תהיה יותר מאשר רק תלמיד אחר, אתה תהיה חלק מוערך של הקהילה UniGib.

פעילויות מחוץ לבית: בזמן היותו סטודנט עומד ללמוד, זה גם על הנאה, בניית חברויות והשתתפות בחוויות חדשות. בין אם אתה לתוך הרפתקה, היסטוריה, ספורט, טבע, מוזיקה חיה, חיי לילה או פשוט נהנה יום על החוף, גיברלטר יש את כל זה. הקהילה המגוונת והרב-תרבותית המגוונת שלה הופכת אותה למקום ייחודי באמת לחיות בו ולחקור אותו.

מתקנים מתקדמים: הקמפוס של Europa Point ממוקם בנקודה הדרומית ביותר של גיברלטר וכולל מתקנים מובילים שנועדו לשפר ולהעשיר את חווית הלמידה שלך. ממוקם בתוך כלי נשק ויקטוריאני, הקמפוס תערובות ייחודיות תכונות היסטוריות עם אדריכלות מודרנית ואת הטכנולוגיות החדישות ביותר כדי ליצור רווחים bespoke לתמוך הלמידה שלך.

גיברלטר הוא הקמפוס שלך: הכלכלה התוססת של גיברלטר ומיקום ייחודי בצומת תרבותי, היסטורי וביוגיאוגרפי, הופכים אותו למקום המושלם ליצירת קשרים, לצבור ניסיון משמעותי בתעשייה ולהוסיף נקודת ייחוס ייחודית לחדר העבודה שלך. ההיסטוריה העשירה שלה יחד עם קהילה "דינמית" דינמית מספקת סביבה מסבירת פנים, בטוחה ופתוחה, שבה ניתן ללמוד ולחיות.

השפעה בינלאומית: הרשת וההשפעה שלנו חורגות בהרבה מעבר לגיברלטר. כסטודנט, אתה יכול לגשת לקהילה הבינלאומית של מומחים, עמותות ומוסדות שישפיע באופן חיובי על המחקר שלך. כמו גם ליהנות קשרים אקדמיים חזקים, אתה יכול גם לנצל את המערכת האקולוגית התוססת של גיברלטר של עסקים בינלאומיים. כמה מהעסקים המובילים בעולם פועלים מתוך גיברלטר כלומר, לעולם לא תהיה לך הזדמנות לצאת ולרשת.

מקום העבודה מוכן: העסקה ופיתוח מקצועי הם הליבה של מה שאנחנו עושים. אנחנו רוצים לפתח בוגרים מוכנים למקום העבודה ולכן בנינו קשרים עם התעשייה ברמה המקומית והבינלאומית. רוב המורים והמרצים שלנו עוסקים באנשי מקצוע בתעשייה, הניסיון שלהם "לחיות" של תקני התעשייה מתרגם לגישה שלהם ואת היתרונות לתלמידים שלנו. מיקומי עבודה לרוץ לאורך הקורסים שלנו לתואר ראשון כלומר תקבל את הכישורים והניסיון הדרושים כדי להשיג תעסוקה כאשר אתה בוגר.

מחקר שחשוב: המחקר שלנו עוסק בנושאים רחבים של גיברלטר ו / או ים תיכוניים. שני מכוני המומחים שלנו, המכון לגיברלטר ולמדעי הים התיכון ומכון החיים ומדעי כדור הארץ הם ענפים חיוניים לקהילת המחקר שלנו, המספקים תמיכה וידע מקצועי במספר קמפוסים עמיתים שלנו, כולל ספריית חיל המצב, מוזיאון גיברלטר, ואת הגנים הבוטניים של גיברלטר.

107426_rsz_adobestock_61764258.jpg
התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

University of Gibraltar

אנו מציעים מגוון רחב של קורסים באנגלית אינטנסיבית של בין 20-24 שעות של שכר לימוד בשבוע, במשך 2 שבועות, 4 שבועות, 6 שבועות או 12 שבועות. הקורסים שלנו נועדו לשפר את ההבנה ש ... [+]

על הקורסים האלה

אנו מציעים מגוון רחב של קורסים באנגלית אינטנסיבית של בין 20-24 שעות של שכר לימוד בשבוע, במשך 2 שבועות, 4 שבועות, 6 שבועות או 12 שבועות.

הקורסים שלנו נועדו לשפר את ההבנה שלך באנגלית המדוברת והכתובה ולפתח את כישורי התקשורת שלך הכוללים דיבור, שטף, הגייה והאזנה. תוכלו גם לעבוד על דקדוק והרחבת אוצר המילים שלך.

תוכלו ליהנות ממידות קטנות בכיתה, גישה אישית והוראה איכותית. תוכלו גם לקחת חלק בפעילויות אחר הצהריים הכוללות טיולים, פאדל וכדורעף.... [-]

גיברלטר Gibraltar
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
2 - 12 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Choose University of Gibraltar

Take your career to the next level | Masters of Business Administration

Open Days at University of Gibraltar