קרא את התיאור הרשמי

המכון הגיאורגי לענייני ציבור (GIPA) נוצר בשנת 1994. בתי הספר הפרט ארבע המכון מציעים תואר ראשון ותוכניות לתואר שני וכן קורסי הכשרה בתחומי לענייני ציבור ומדינה, ממשל מקומי, עיתונות, יחסים בינלאומיים וחוק לצד תוכנית הדוקטורט במדעי החברה.

תוכנית הלימודים למקצועות ההוראה, אשר נוסדה על עקרונות הדמוקרטיה הליברלית, חופש הביטוי וחדשנות, להציע לתלמידים ידע תיאורטי כמו גם כישורים מעשיים באמצעות שילוב של מחקר והוראה אינטראקטיבי. GIPA מרכז ארצי לפיתוח שיטות עבודה מומלצות במנהל ציבורי, חוק, פוליטיקה ועיתונאות בגאורגיה.

מתחילת הקמתה, GIPA הביא יחד מנהיגים מצליחים מעסקי, התקשורת, החברה האזרחית ואת השירותים הציבוריים לתרום לפיתוח ממשל יעיל המדינה, רמות העירונית והמקומית וכן מדיה עצמאית ובת קיימא בגאורגיה דרך אינטראקטיבי חינוכי תוכניות, מחקר והכשרה.

מלבד תואר בוגר ותוכניות הכשרה מוסמך, GIPA מבצעת פרויקטים מחקר והכשרה מצליחים רבים ומנהלת את GIPA רדיו בשפה האנגלית ותלמיד-רץ ראשון.

יש GIPA ארבעה בתי ספר ושתי מחלקות:

  • בית הספר לממשל
  • הספר הקווקז לעיתונאות ניהול מדיה
  • בית הספר למשפטים ופוליטיקה
  • בית הספר למדעי חברה
  • מחלקת המחקר
  • מחלקת ופיתוח הכפר הגיאורגי

משימה

גאורגיה מכון לענייני הציבור והמדינה (GIPA) רואה את ייעודה בהקמת הסטנדרטים האקדמיים ומקצועיים הגבוהים ביותר בגאורגיה. האוניברסיטה שואפת לספק את רמת השכלה גבוהה מקצועית כמו גם מחקר אקדמי אשר תתרום לחיזוק ערכי דמוקרטיה והקמת אתיקה מקצועית בארץ ובכך דוחפת ג'ורג'יה קדימה בדרכה של אינטגרציה אירופאית. שאיפות אלה לקחת שורשים בתחומי המחקר שבו GIPA מבצעת סוגים חינוכיים ואחרים של תוכניות, שנים המרובות של ניסיון, מסורות התחייבויות חדשניות. אלה הם חלק מסימני ההיכר ביותר של GIPA.

במהלך 20 שנות קיומה, האוניברסיטה תרמה רבות להתפתחות של חברה אזרחית במדינה באמצעות תוכניות חינוכיות אינטראקטיביות שלה, מחקרים והדרכות.

התוכניות החינוכיות ותעודה שלנו מלאות להיענות לאתגרים כי ימינו ג'ורג'יה פונים בהיבטים שונים של החיים החברתיים והפוליטיים שלה. הזדמנויות מחקר ופרסום שפותחה באוניברסיטה לספק פלטפורמה נאותה להעברת חוות דעת מומחה, דיונים ציבוריים שיש ויכוחים בנושאים החריפים ביותר של החברה.

GIPA הוא:

חסיד של התקדמות, הישגים חדשים וחידושים - זה בולט על ידי שלה בלתי נלאה לחתור להתקדמות חידושים ומדוע זה בהתמדה outpaces הגישות והמגמות המיושמות הארץ.

מרכז חינוך מערבי, התרבות וערכים - זה מלא תפקיד חשוב בקידום ערכי חינוך, תרבות מערב הכולל טיפוח מיומנויות חשיבה ביקורתיות, הבטיח האיכות העליונה של תהליך ההוראה, לאבזר תלמידים עם סט מספק של מיומנויות וידע כי כדין משקף את הדרישות של שוק העבודה של היום.

בעלת ברית חשובה בתהליך פיתוח המדינה - א) היא מחזיקה מומחיות ויכולת יקרות ומשחק תפקיד חשוב בעיצוב דעת קהל. לכן, שיתוף פעולה עם האוניברסיטה מועילה עבור הממשלה, כמו גם במגזר האזרחי. B) בוגרי האוניברסיטה למצוא תעסוקה על עמדות מובילות ולתרום להיווצרות ברעיונות מתקדמים, גישות ומגמות בארץ.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Summer course

Georgian Institute Of Public Affairs

קורס זה נועד לספק לסטודנטים לתארים מתקדמים לתואר ראשון בכיר עם ידע והבנה רחב של אזור הים-כספיאן השחור. הקורס יספק סקירה אסטרטגית של התפתחות הסטורית ואת האחרונות, כמו גם ע ... [+]

תוכנית קיץ אשראי מאושר

גיאופוליטיקה וביטחון - המקרה של אזור הים השחור-כספיאן

תוכנית זו נתמכת על ידי תרומה נדיבה ממר. פרנק GREINKE ויסוד משפחתו.

תיאור תכנית ומטרות

קורס זה נועד לספק לסטודנטים לתארים מתקדמים לתואר ראשון בכיר עם ידע והבנה רחב של אזור הים-כספיאן השחור. הקורס יספק סקירה אסטרטגית של התפתחות הסטורית ואת האחרונות, כמו גם עם תרחישים שונים להתפתחויות לטווח ארוך באזור ידי בחינה של המקרים האמפיריים וסביבה ביטחון הנוכחי באזור. המוקד של הקורס יהיה על מדינות מרכזיות ליציבות והצמיחה באזור: אוקראינה, גרוזיה, ארמניה, אזרבייג'אן, אוזבקיסטן, קזחסטן וטורקמניסטן במהלך הדיון בכיתה נוכל לצייר מפה אסטרטגית של אסיה הקווקז והמרכז ע"י הסתכלות גורמי היציבות פנימיים וחיצוניים מרובים, כולל: אינטרסים של מעצמות גדולות ועל סדר עדיפויות במדיניות חוץ סותר של מדינות האזור; מעמד של ממשל, יעילות של המדינות, בעיית השחיתות; צמיחת המאקרו חזקה בחלק מהמדינות לאור משאבים טבעיים, מלווים גישה מוגבלת הזדמנויות כלכליות וחינוכיות; תעסוקה כסוגית ביטחון מדד מפתח לגיטימיות מדינה; הקצאה שגויה של טבע, אדם ומשאבים כלכליים; מצב של החברה האזרחית; הזדמנויות קידום מעורבות של האזרחים בפיתוח הלאומי של חברות multiethnic והגדיל תחושת העצמה שלהם.... [-]

גאורגיה Tbilisi
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

GIPA - The Place to Go!