קרא את התיאור הרשמי

מכללת ברמודה היא מכללת קהילה מוקדשת להציע את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של מצוינות אקדמית ומקצועית, המבוסס לאו דווקא על הזנת הרקע של אחד - אבל על מה אחד לא הצליח להשיג עם תום לימודים. זהו אחד של מכללות הקהילה כמה גודלו בחצי הכדור המערבי המתגאה קמפוס וירטואלי עם כיסוי אלחוטי זמין לכלל הקמפוס!

המכללה נוצרה על-ידי הפרלמנט של ברמודה דרך המעבר של חוק מכללת ברמודה בשנת 1974 עם המיזוג של שלושה מוסדות פורחים: מהמכון הטכנולוגי ברמודה הוקם בשנת 1956, ברמודה המלון והקייטרינג קולג '(1965), ואת הטופס שישית האקדמי מרכז (1967).

מסר של VISION

מכללת ברמודה יוכרו מקומית ובינלאומית כמרכז מצוינות חינוכית, כפי שהוא מגיב על הצרכים המגוונים של הקהילה באמצעות הוראה חדשניות, איכות ומחקר אשר מאפשר לתלמידים להעשיר את חייהם מבחינה אינטלקטואלית, כלכלית, חברתית ותרבותית.

הצהרת כוונות

מכללת ברמודה, המוסד הרם שליישונים רק ברמודה, מחויב הגדרת הסטודנטים של ברמודה על השבילים להצלחה באמצעות מתן השכלה אקדמית טכנית מקיפה, יחד עם הכשרה מקצועית, שירותי תמיכה אישיים ואקדמית, מתקני איכות, ושותפויות אינטראקטיביות עם גופים מקומיים ובינלאומיים.

ערכי ליבה

מחויבות סטודנטים

לצפות את צרכי התלמיד
לשמור על תוכניות קיימא המעבירים לאוניברסיטה ו / או לצייד את התלמידים כדי להצליח במקום העבודה
לחתור סיפוק ושימור סטודנט
ערך ולהזדהות עם תלמידינו; ולהיות מודע למה זה לקח להם להגיע לנקודה הזאת
לערב בוגרים

הוראת איכות

לעורר סטודנטים
ליצור סביבה חינוכית, תוססת, כולל
כלול יצירתיות בכיתה
לפתח אסטרטגיות להתמודד עם סגנונות למידה שונים
להוסיף ערך לכל תלמיד שעולה על המכללה שלנו
להפגין עתוי ב רישומים

מחויב לעובדים

לספק משאבים הולמים
כל ערך העבודה של עובד כחלק משמעותי של שלם
לספק ביטחון תעסוקתי
לקדם איזון בין התחייבויות העבודה והמשפחה
לפתח בריאות, בריאות ופעילות חברתית

כבוד, הכרה מוערכת

לערב את כל בעלי אינטרס החלטות שמשפיעות באזורים שלהם
לאפשר לעובדים להחליט דרך פעולה בתחום התמחותם
Recognise עובד עבור עושה את הדבר הנכון, ולתגמל אותם בהתאם
תמיכת עמיתים לעבודה-ולקדם אחד את השני לסטודנטים ולציבור

מחויבות סטנדרטים גבוהים

להתחייב לעבודה מצטיינת תוצאות איכותיות
בצע עבודה המוסיפה ערך ופוגש יעדים שנקבעו
צג גאווה בעבודה
ודא כי בכל התחומים לתפקד בצורה אפקטיבית ויעילה
תוכניות צג, שירות מבנה עסקי כדי לשמור אותם נוכחיות
החל סטנדרטים בעקביות

יציבות, ביטחון ובטיחות

השתמש יחסי ציבור ככלי לשווק את המוסד
צור ארגון קיימא
יצירת סביבת קמפוס בטוחה
יצירת סביבת עבודה דינאמית בהדרגה
לקבוע נהלים כתובים וברורים ותיאורים עבודה
לספק הדרכות לעובדים על נהלי עבודה סטנדרטיים
לכבד ולאפשר חופש הביטוי
לפתח תוכניות ירושה מוגדרים היטב לכל מחלקה

אחריות ואחריותיות

להפגין מחויבות בעלי העניין פנימיים וחיצוניים
להתחייב הגינות והון
להיות מחויב בביצוע העבודות שלנו
חזק כל וחשבון אחר לשמירה על ערכי הליבה שלנו
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Bermuda College

קורס זה נועד עומדים בכל התקנים הרגולטוריים מלא ומותאם לצרכים הספציפיים של הפעילות שלך (למשל התמקדו תגובת חירום). HAZWOPER מקנה ידע ומיומנויות הנדרש על מנת לסייע עם פעולות ... [+]

TRAINING HAZWOPER OSHA

קורס זה נועד עומדים בכל התקנים הרגולטוריים מלא ומותאם לצרכים הספציפיים של הפעילות שלך (למשל התמקדו תגובת חירום). HAZWOPER מקנה ידע ומיומנויות הנדרש על מנת לסייע עם פעולות מתקנות סביב אירוע חומרים מסוכנים משתמש בשילוב של מצגת בכיתה ו "על ידות" תרגילים בראש טבלה.

אימון הוא בדרך כלל ברמת הטכנאי, ובדרך כלל יכסה נושאים כגון הערכת סיכונים, ניהול זירה, בקרה לשפוך וכלה, כימיה בסיסית ואת רעלים, ציוד מגן אישי (PPE) בחירה ושימוש, להגנת נשימה, טיהור וניטור סצנה. מדריך המחקר פותחה כדי להשלים את הקורס.... [-]

ברמודה המילטון
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Bermuda College

הדרכת בניית שעת OSHA-10 היא כמובן יום שני (2), שנועד לספק קבלני בניין, הממונים עליהם, ועובדים, עם הרישמיים בנושאי בטיחות ובריאות בענף הבנייה. הוא מציע סקירת חינוך מעשרת ה ... [+]

הדרכת בניית שעת OSHA-10 היא כמובן יום שני (2), שנועד לספק קבלני בניין, הממונים עליהם, ועובדים, עם הרישמיים בנושאי בטיחות ובריאות בענף הבנייה. הוא מציע סקירת חינוך מעשרת האזורים הנפוצים ביותר של דאגה לבטיחות.

הדרכה של 10 שעות OSHA אינו נחשב כטיפול ממצה של כל בעיות בטיחות ובריאות הקשורים לענף הבנייה. ניתן לספק הכשרה נוספת בנושאים הקשורים עבודה ספציפית.

הנושאים הבאים יהיו מכוסים;

מבוא OSHA סתיו הגנה בטיחות בחשמל הגנת אש ציוד מגן אישי מנופי אבזור סיכוני בריאות MSDS פיגומים מדרגות וסולמות חפירות הערכה וערכה ... [-]
ברמודה המילטון
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Bermuda College

מכללת ברמודה כעת טוען גורם נוסף. המחקר שלנו מזהה את המבט התרבותי כמו גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון בעת ​​ניהול שינוי סביבת העבודה של היום: סביבה, מדיני, תרבותי, סוציול ... [+]

איך התוכנית שלנו שונה ...

מבחינה הסטורית, תוכניות גיוון במקום העבודה התמקדו בבניית מודעות והערכה להבדלי גזע, מוצא אתני, מגדר, העדפה דתית. מעבר מודעות והערכה הוא הצורך לבניית מיומנויות ביחסים בין-תרבותיים.

המחקר שלנו מזהה את המבט התרבותי להיות, אולי, הגורם החשוב ביותר שיש להביא בחשבון בעת ​​ניהול מערכות יחסים במקום העבודה הגלובלית של היום.

המחקר שלנו מתבסס על היסודות שהניחו CQ חלוצים ארלי, אנג, & Tan (2006), בוכר (2008), ואת ליברמור (2011). כדי מחקר, רידלי-סמית (2015), תיאר את המודל הדינמי, איטרטיבי של מחלף שאמור להתקיים בין עולים חדשים ובני התרבות המארחת שלהם. חילופי תרבותי זה הוא כל כך חזק, כאשר נעשה שימוש, את הכל, אבל מבטיח חילופי CQ מועיל ומתגמלת הדדיות ותוצאות ארגוניות. עם זאת, כאשר כל אחד הרכיבים איטרטיבי חסרים, שתי הישויות חווות התוצאה של CQ הנמוכה ויעילות ארגונית מוטה כלפי מטה. ככזה, כמובן זו מקדמת גישה סימביוטית (SYM-Q ™) ליחסים בין-תרבותיים. מלאי ™ SYM-B מעריך אשר בין חמשת תחומי המיקוד הם החזקים והחלשים ביותר. אימון התוכניות, הייעוץ שלנו, והאימון יעזרו לך להתוות נתיב כי יגדיל CQ הארגוני שלך. חברי הארגון שלך יגיע למסקנה, "CQ הוא בשבילנו!" קיימים נתונים שמקורם החוקרים שצוינו לעיל עולה כי חמישה סוגים של מחסומים תרבותיים להציג את הסוגיות שונות עבודה המשמעותית ביותר. כי אנחנו רואים אסטרטגיות חינוכיות להיות הסוכנים היעילים ביותר בהסרת חסמים תרבותיים, אנו מציעים את באסטרטגיות הבאות כדי לעזור לך למקד את המאמצים שלך בתחומים אלה:... [-]

ברמודה המילטון
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 6 ימים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית