City and Islington College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בברכה של המנהל

תודה לך על התעניינותך בעיר ואיזלינגטון מכללה.

אנחנו המכללה המובילה של לונדון, והמכללה היחידה בלונדון להישפט מצטיינת בכל אמצעי על ידי Ofsted.

אנחנו הבחירה הראשונה השכלה מכללה נוספת לאלפי צעירים ברחבי לונדון שמשיגות תוצאות מצוינות אקדמיות. 1,400 מהתלמידים שלנו התקדמו להשכלה גבוהה בשנה שעברה.

זוהי המשימה שלנו כדי לספק חוויות למידה יוצאות דופן לסטודנטים שלנו ולעזור להם להשיג את שאיפותיהם. רבים מההישגים שנעשו על ידי הסטודנטים שלנו הם מדהימים ויוצאי דופן. ממגוון רחב של נקודות התחלה, תלמידים מראים כי עם הגישה וגישה הנכונות, ועם תמיכה מהצוות יצירתי ומומחה, דברים יוצאי דופן יכולים לקרות. ניתן להשיג את שאיפות נועזות.

אנחנו מקבלים הרבה פרסים חיצוניים, אבל אנחנו גאים ביותר של ההכרה מהתלמידים שלנו. 95% אומרים לנו שהם מרגישים מכובדים ובטוחים כאן, שההוראה היא טובה, והם ממליצים על המכללה לחבר.

בעיר ואיזלינגטון אנו מציעים לך

מקומות מודרניים ומרגשים ללמוד מורים מיומנים ומוכשרים עם ניסיון בתעשייה שאינם נלהבים ומבריקים במה שהם עושים תמיכה בודדת כדי להבטיח שאתה מוצלח הזדמנויות העשרה, ניסיון בעבודה והדרכה שיעזרו לך להשיג מיומנויות חיים ותעסוקת מפתח

תלמידים לומדים באחד מחמשת המרכזים שלנו, כל אחד מהם הוא קהילה של תלמידים וצוות התמקדו בקורסים וכישורים בתוך specialism מסוים, אשר מגבשים מכללה יחידה שהיא מגוון ומרגש בדידה. פני כל מרכז אנו עובדים עם למעלה מ -200 מעסיקים לספק קווים ברורים של מראה לעבוד אתה.

בין אם אתה לוקח מסלול אקדמי או מקצועי למחקר נוסף שלך, אני בטוח שנהיה לנו כמובן שעונה על הצרכים שלך. אני מקווה מאוד שתוכל לבחור להצטרף אלינו ולהיות חלק מהפרק הבא בסיפור ההצלחה שלנו.

העיקרי סר פרנק McLoughlin KBE

המשימה שלנו

האם מה שאנחנו עושים גם כל יום - חינוך יוצא דופן והכשרה לכל סטודנט.

החזון שלנו

האם מה שהעתיד נראה כמו - להיות LONDON המכללה מובילה.

יחדיו, המשימה והחזון שלנו לעורר ולאגד עובדים בתוך המכללה - צוות, תלמידים, ולשותפים. הם לא הצהרות סתמיות שיושבים ממוסגרת על קיר, במידה רבה, התעלמו: הם זרזים לפעולה.

מה המשימה שלנו זה אומרת?

לספק חינוך והכשרה יוצא דופן עבור כל תלמיד הוא המשימה שלנו. להיות יוצא דופן הוא להיות יוצא דופן טובה במה שאנחנו עושים: אבל להיות יוצא דופן בחלק מהזמן, לחלק מהתלמידים, אינו מספיק. עקביות היא מפתח.

באימון יוצא דופן העיר ואיזלינגטון מכללה וחינוך:

האם בקפדנות התמקד ביצירת התוצאות הטובות ביותר עבור תלמידים מאפשר ומעודד את כל התלמידים לכוונותיהם גבוהות ולהשיג את שאיפותיהם מעבר למותר כישורים; לתת לתלמידים את הכישורים ותכונות שהם צריכים להצלחה ארוכת טווח בכלכלה עולמית יש קו ראייה פנוי לעבודה האם רלוונטי ביותר, חדשני וממוקד עתיד מעוצב על ידי הצרכים של תלמידים ומעסיקים

מועבר על ידי צוות שאינם נלהבים, ידע ומחויב.

מה אנחנו מעריכים?

הערכים שלנו הם רעיונות המרכזיים ועקרונות שאנשים בתוך הארגון שלנו ושותפינו מאמינים חשובים; הם מגדירים את הדרך בה אנו עובדים.

EXCELLENCE

תלמידים וצוות מוקדשים למידה גדולה; הלמידה שהיא באופן עקבי באיכות גבוהה, רלוונטית וממוקדת בתוצאות.

שאפתנות

שאיפה היא חלק מה- DNA שלנו כארגון - אנחנו תמיד מחפשים דרכים לגדול ולפתח את מה שאנחנו עושים לטובת התלמידים שלנו כל התלמידים שלנו נתמכים לפתח ולהשיג את שאיפותיהם. יש לנו צוות שאיפות גבוהות לכל תלמיד ולעצמם. הם עודדו להיות נועזים ויצירתיים בעבודתם.

שיתוף פעולה

תלמידים ועבודת צוות יחד כדי לעזור לכל תלמיד להגיע להצלחה אנו עובדים עם מעסיקים ושותפים אחרים באופן הדוק; ציור במומחיות מחוץ כדי לעזור לנו להבטיח תוצאות טובות יותר לסטודנטים

הזדמנות

כולם מקבלים את ההזדמנויות הטובות ביותר ללמוד ולהצליח כל תלמיד וכל אחד מחברי צוות הוא כפרט ובכבוד.

ההיסטוריה שלנו

מאז שנת 1993 יותר מרבע מיליון בני אדם ומבוגרים צעירים למדו בחינוך נוסף בעיר ואיזלינגטון מכללה. הם באו עם כל מיני חוויות ושאיפות ומיוצגים בכל סוג של רקע לונדון. הם למדו ברמות רבות - ממתחילים באנגלית כשפה שנייה למעלות קרן - והתמודדו עם מגוון עצום של נושאים ומיומנויות. הזמן שהם בילו במכללה נע בין שנה לארבע שנים וחלקם הושלם תוכניות מרובות של מחקר.

נתון הכותרת במונחים של התקדמות תלמיד הוא זו: בשנת 1993, גם תחת 50% מתלמידים השיגו הצלחה בקורסים שלהם. עד 2014 שיעור ההצלחה היה 85%.

סיפורים חזקים של הצלחה, בתוספת נתונים סטטיסטיים של ביצועים, דוחות ביקורת ופרסים ללכוד את התמונה המלאה ביותר של ההיסטוריה שלנו.

מיקומים

לונדון

כתובת
City and Islington College,
The Marlborough Building,
383 Holloway Road

N7 0RN לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך