Walsall College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

למה ללמוד במכללה וולסול?

ובולסול המכללה, תקבל הזדמנות מדהימה ואין כמותו כדי לחוות חיים ולמידה בבריטניה באחד ממכללות הממשלה במימון הגדולות ביותר מערב המידלנדס. הקמפוס שלנו הוא מדינה של האמנות, ומציע: 4 חפיסות למידת מומחה בנוסף למרכז למידה משאבים; חדר כושר; שיער וסלון יופי; מסעדה ובתי קפה 3 תלמיד; ואינטרנט אלחוטי בחינם בכל רחבי הקמפוס שלנו. המורים מוסמכים, המנוסים שלנו הם כל הדוברים עם תואר ראשון וייעודיים כדי לספק מצוינות לכל התלמידים. בנוסף, יש לנו צוות בינלאומי ייעודי שנמצאים שם כדי להציע לך תמיכה ועזר בכל דבר שאתה צריך, כולל סידורי נסיעה, ויזות (אנחנו נותני חסות כאמינים ביותר גבול הסוכנות בבריטניה), רישום עם רופא, רישום משטרתי ופתיחת חשבון בנק ! אנחנו מכללה שזכה בפרסים!

זוכה AOC Beacon פרס ההתייעלות באמצעות השימוש היעיל בטכנולוגיה בחינוך ובמיומנויות נוספים, כך שזה לא מפתיע שיש לנו גישה לאינטרנט אלחוטי בחינם בכל רחבי הקמפוס שלנו פרסים מטריקס המצוינים ושחור מדינה פרס איכות בחינוך קריירה, מידע, ייעוץ והכוון (Gold Standard) LSIS מוביל פרסים קול הלומד 2 לשבח. אנחנו מקשיבים למה שהלומדים שלנו רוצים לספק את הצרכים שלהם.

על וולסול

וולסול הוא עיר תוססת ומגוונת מבחינה תרבותית ממוקמת קרוב לעיר השנייה בגודלה באנגליה, ברמינגהאם הנסיעה היא קלה וולסול הוא מסע רק 15 דקות ברכבת לברמינגהם, שהיא העיר השנייה בבריטניה בברמינגהם תוכל לגלות את טבעת מרכז הקניות בול שהוא אחד ממרכזי הקניות הגדולים ביותר בבריטניה ויש לו מגוון עצום של חנויות, בוטיקים ומסעדות מיקומו המרכזי מבטיח שנע סביב המידלנדס קל, עם ערים היסטוריות כמו סטרטפורד אפון-אבון וורוויק פחות משעה משם אנחנו רק כ 1 שעות נסיעה מלונדון ושעה 1 ממנצ'סטר ברכבת גם אתה אף פעם לא יהיה קצר של דברים לעשות, כמו שיש אין סוף הזדמנויות לספורט, בידור ונסיעות

מה תלמידים אומרים עלינו

"התמיכה שקבלתי מהצוות הבינלאומי הייתה מצוינת, הם מאוד ידידותיים ועזרה לי מאוד." "המורים הם מאוד סבלניים ויעזרו לתלמידים הרבה. ' "אני ממש שמח שלמדתי במכללה זה עזר לי להתרגל לאורח חיים האנגלי לפני שמתחילים באוניברסיטה." "וולסול מכללה מספקת כמובן אנגלית מגוונת, יצירתית ושימושיות לסטודנטים."

תכנית IELTS מגורים

אם אתה רוצה לבוא לבריטניה וללמוד תכנית שפה האנגלית קצרה לאחר מכן יש לנו כמובן לך ולבית הספר או במכללה שלך. בשלב זה אנו מפעילים מגוון רחב של תוכניות שפה אנגלית מתוכניות IELTS 8 שבוע מראש Sessional הכנת אנגלית למחקר של האוניברסיטה בשנה. אנו מציעים חבילות העידו מגורים לקבוצות של תלמידים מבתי ספר ובמכללות בעולם. יכולות להיות מותאמות אישית תוכניות השפה האנגלית שלנו 4-8 שבועות תלויים בצורך שלך. אנחנו גם יכולים לארגן מבחן IELTS בסיום הקורס שלך.

אנו מסייעים לך:

סיוע בכתיבת מכתבים הנדרשים לויזות קבוצה, הסדרת שירותי איסוף משדה תעופה קבוצה, מציאת משפחות מארחות עם ארוחות כלולות הסדרת מסלול חברתי ארגון עובר אוטובוס או כל תמיכה אחרת שאתה צריך

קבוצה של 36 סטודנטים מתאילנד ביקרה לאחרונה ולסול מכללה במשך 8 שבועות לימוד תכנית שפה אנגלית. מצאנו לינה לכל אחד מהתלמידים והמורים עם DBS נבדק משפחות מקומיות, שמצאו את החוויה של חיים עם משפחות מארחות חלק חשוב של ההבנה התרבותית שלהם לתרבות הבריטית. כל התלמידים יהיו לקחת בחינת IELTS (שפה האנגלית בדיקה הבינלאומית) אנגלית בסוף הקורס, כפי שהם בחרו קיימברידג 'כמרכז הבדיקות שלהם, סוף המבחן היה חגג עם טיול.

ד"ר Choksaurin Jitchoknimit, מנהל IELTS הקורס הכנה פרויקט בבית הספר להנחת Samufprakarn בתאילנד אמר; "הקורס הוא טוב מאוד ומכין את התלמידים למבחני IELT שהם צריכים כדי ללכת על אוניברסיטה. קבוצה של סטודנטים הגיעה לכאן בשנה שעברה וראינו תוצאות טובות, ולכן החלטנו להביא קבוצה נוספת לאורך השנה. הקמפוס הוא מאוד מרשים כאן, עם אמצעים טובים לתלמידים להשתמש. כמו גם לימוד, הסטודנטים גרים עם משפחות מארחות נחמדים וזכו לחוויה אמיתית של תרבות הבריטית. "

מיקומים

וולסאל

כתובת
Walsall College
Wisemore Campus, Littleton Street West

וולסאל, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת