קרא את התיאור הרשמי

לבזבז את הקיץ שלך להיות חלק מאוניברסיטה ברמה עולמית!

כאשר אתה מצטרף לבית הספר הבינלאומי קיץ 2019, אתה מזמין את המקום שלך להיות חלק ממרכז מוכר בינלאומית עבור מחקר ברמה עולמית, הארגון והלמידה. במהלך ארבעה שבועות, 15 יולי עד 9 אוגוסט 2019, תוכלו לפגוש רבים של סטודנטים וצוות שהופכים את אוניברסיטת סאות'המפטון אחד 100 העליון של אוניברסיטאות ברחבי העולם.

ערבוב עם תלמידים ואנשי צוות מרחבי העולם בכיתה, כפי שאתם עושים את רוב מתקני הקמפוס המודרניים שלנו, או בזמן שאתם מרגיעים באולם המגורים הנוח שלכם, תוכלו לעשות חברים ולצבור חוויות לקחת הביתה כי הם ייחודיים .

תוכלו לחקור את בריטניה ואת התרבות והמורשת שלה - הן באמצעות מחקר מרגש בכיתה על הכביש בטיולים רבים וטיולים.

תוכלו לקחת הביתה זיכרונות נעימים של חוויה תרבותית מושרשת מסורת מאה שנה של אחת האוניברסיטאות המובילות בבריטניה.

"נהניתי מהאווירה המרגיעה, מאורח החיים ומהעם הבריטי", יסמין - תלמידת בית ספר לשעבר106200_rsz_adobestock_1286147981.jpg

מידע מקומי

Southampton היא העיר הגדולה ביותר במחוז הטקסי של המפשייר בחוף הדרומי של אנגליה.

אנחנו ממוקמים 75 קילומטרים מלונדון; 19 מיילים מ פורטסמות 'ו 12 קילומטרים Winchester. אנחנו רק כמה דקות מן הפארק הלאומי יער חדש אשר 219 קילומטרים רבועים של פארק יפה היער. הרבה של דרום מערב המפשייר הוא כפרי יפה המשתרעת לדרום מזרח וילטשייר לכיוון מזרח Dorset. אנחנו גם קרובים מאוד לסטונהנג ', אחד מפלאי העולם והאנדרטה הפרהיסטורית הידועה ביותר באירופה.

סאות'המפטון יש אוכלוסייה של כ 220,000 והוא אחד המטרופולינים הירוק ביותר של שטחים ירוקים בבריטניה. סאות'המפטון יש שדה התעופה שלה קשרי רכבת מהירה ללונדון ושאר בריטניה. להיות ממוקם על החוף הדרומי אנחנו הבית של קרנבל בריטניה ויש לנו את ספינות שיוט הגדול ביותר בעולם לבקר אותנו על בסיס קבוע.

סאות'המפטון היא גם ביתו של מועדון הכדורגל סאות'המפטון אשר מתחרה הליגה פרמייר ואת Ageas קערה, הבית של המפשייר קאונטי מועדון קריקט.

מרכז הקניות West Quay ממוקם בלב העיירה סאות'המפטון, הוא 800,000 מטרים רבועים של שטח קמעונאי דיור 150 חנויות כולל ג 'ון לואיס, מרקס ספנסר, אפל הוליסטר.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Summer course

University of Southampton International Summer School

כאשר אתה מצטרף לבית הספר הבינלאומי קיץ 2019, תוכלו ללמוד עד שישה נושאים מרגש על פני ארבעה שבועות אתה איתנו. כל נושא מועבר על ידי חבר בינלאומי מוכר של סגל אקדמי באוניברסיט ... [+]

הצטרפו אלינו לקיץ של התרבות הבריטית ולחקור את המחקר המוביל בעולם.

כאשר אתה מצטרף לבית הספר הבינלאומי קיץ 2019, תוכלו ללמוד עד שישה נושאים מרגש על פני ארבעה שבועות אתה איתנו. כל נושא מועבר על ידי חבר בינלאומי מוכר של סגל אקדמי באוניברסיטת Southampton עובד בשיתוף עם אחד מתלמידי המחקר הנלהב שלנו לתואר שני. על פני שלושה מפגשים בכיתה אינטראקטיבית ואינטראקטיבית, הם יציגו בפניך את הנושא של בחירה, להסביר מדוע זה חשוב להם ומציעים לך תובנה סביבת המחקר ברמה עולמית הם עובדים.... [-]

הממלכה המאוחדת Southampton
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית