קרא את התיאור הרשמי

ככל לקורס הבישול העצמאי הוותיק של בריטניה, הדודה מארי בישול אקדמיה פתח מוניטין עולמי למצוינות.

בוגרי הסמכת קורדון בלו הדיפלומה שלנו וקורסים מקצועיים שף ליהנות קריירה מוצלחת מזון בכל רחבי העולם. בוגרים אלה יש לשים טאנט מארי במפת כבית ספר בישול מוביל והשילוב של קורדון שלנו Bleu הדיפלומה ואת הדיפלומה 4 CTH הרמה ב אמנויות מקצועיות קולינרי אומר בוגרי טנטה מרי יש בעולם לרגליהם כפי שהם להתקדם לתוך קריירה מוצלחת במזון .

וכן קורסי הבישול המקצועיים שלנו, טנטה מרי בישול האקדמיה מציעה מגוון רחב של קורסי Lifestyle השראה הכוללים בסוף השבוע, ערב שיעורי הבישול לילדים - כל מועבר על ידי המורים באקדמיה שלנו במדינה שלנו מטבחי האמנות.

הזוכה בפרס מסעדת אל טאנט מארי נותן בוגרי קורדון בלו הדיפלומה שלנו פלטפורמה כדי להפגין את כישורי הבישול המקצועיים חדש הושגו שלהם תוך התחייבות התלמדות שלמה, לעבוד לקראת הסמכה וניהול אירוח. חברי הציבור יכולים לחוות את הטוב ביותר של מזון טאנט מארי בסביבה רגועה ומתוחכמת.

מורשת עשירה

אימון השפים בעולם TOP

טאנט מארי ספר הבישול נוסדה בשנת 1954 על ידי הכתבת לענייני בישול לשבחים איריס Syrett ב ווקינג, סארי. בית הספר קרוי על שם אן-מארי Taride מחבר התנ"ך הקולינרי הצרפתי 1925, "La ממשי מטבח דה Famille" - טנטה מרי להיות בדוי שלה.

בשנת 1967 טאנט מארי ספר בישול בונת מומנטום ועבר להתגורר Woodham בית בפאתי ווקינג. היא נשארה שם עד ינואר 2015 כאשר טאנט מארי בישול האקדמיה פתחה את שער בשנת המיקום הנוכחי שלה במרכז ווקינג - ממשיך לספק שיעורי בישול הכשרת שף ברמה הגבוהה לאלו מתלהבות מזון.

במשך 60 שנים טאנט מארי בישול האקדמיה השיגה מוניטין עולמי למצוינות באימון קולינרית. אנו מתמקדים אך ורק על הקניית מיומנויות בישול מעשיות בבית הספר לבישול התומך ומהנה שלנו, תוך הקפדת תלמידינו לפתח הרמות הגבוהות של מיומנות ומשמעת נדרשת לבשל אוכל יפה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

המתקנים שלנו

טאנט מארי בישול אקדמית המסעדה נמצאת במרחק 1 דקות הליכה מתחנת הרכבת ווקינג, רק 20 דקות מהמרכז לונדון. המיקום במרכז המרכזי, העיירה של האקדמיה היא בהישג יד של לונדון, הית'רו התעופה גטוויק. יש חניה נרחבת סמוכה ומתקני פנאי רבים, כוללים קולנוע, תיאטרון מערך של מסעדות ומרכזות קניות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Certificate

Tante Marie Culinary Academy

קורס זה מתאים באופן אידיאלי שפים מנוסים שכבר עובדים על ספינה צריך לעדכן את האישור שלהם, או שפים שיש להם ניסיון בתעשייה מוצק מחפשים להתחיל קריירה בים. ... [+]

Tante מארי קולינרי האקדמיה שמחה להודיע ​​כי אנו מספקים כעת את הערכה ב Cookery ימית - הערכת הספינה של הספינה - צעד חיוני בהשגת תעודת הכף של הספינה חובה של הספינה.

קורס זה מתאים באופן אידיאלי שפים מנוסים שכבר עובדים על ספינה צריך לעדכן את האישור שלהם, או שפים שיש להם ניסיון בתעשייה מוצק מחפשים להתחיל קריירה בים.

האקדמיה טאנט מארי קולינרי (Tante Marie Culinary Academy) ממוקמת במרכז ווקינג (Woking), במרחק של רק 20 דקות נסיעה ברכבת מלונדון, ווטרלו (Waterloo). המתקנים החדישים שלנו בשילוב עם 'סביבת הלמידה הווירטואלית' שלנו (VLE), פירושו שהאקדמיה שלנו היא המקום האידיאלי להשיג את ההסמכה שאתה והצוות שלך זקוקים להם, במהירות ובקלות ככל האפשר, כדי להבטיח תאימות עם MLC 2006.... [-]

הממלכה המאוחדת Woking
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Tante Marie Culinary Academy

קורס 1 קורס קורדון Bleu תעודה מתאים לאלה המעוניינים לפתח קריירה בתחום המזון והאירוח. ... [+]

קורס 1 קורס קורדון Bleu תעודה מתאימה לאלה המעוניינים לפתח קריירה בתחום המזון והאירוח.

אנחנו כבר פועל קורס זה מאז 1954, אשר הובילה להכרה הגלובלית שלה כאחד הרמה המובילה ברמת הבסיס תוכניות הכשרה קולינרית.

קורס הקורדון Bleu תעודת משלבת גם את CTH רמה 2 דיפלומה במיומנויות הקולינרי, רמה 2 בפרס בטיחות מזון קורס יין 1 יום עם מאסטר של יין, ג 'ון דאונס.

מה תלמד

הקורס שלך יתחיל בהקדמה לעבוד בסביבת מטבח מקצועי, שילוב של פיתוח מיומנות מעשית כגון מיומנויות סכין, לפני שעבר על יסודות של בישול מקצועי.... [-]

הממלכה המאוחדת Woking
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Diploma

Tante Marie Culinary Academy

קורס זה מיועד למי יש ניסיון קודם בישול. זה יכול להיות ניסיון מקצועי או פשוט בישול בבית. כך או כך, הקורס מתקדם בקצב מהיר יותר משלושת הקורסים, והתלמידים צפויים להיות מסוגלי ... [+]

טנט מארי אינטנסיבי קורדון Bleu דיפלומה מתאים טבחים מנוסים המעוניינים לשפר את כישורי היסוד שלהם ולהשיג הכשרה מקצועית בישול.

תעודה קורדון Bleu שלנו הוא ההסמכה המוכרת בעולם אשר כבר הגדרת סטנדרטים בתחום האימון הקולינרי העולמי מאז הקמתה בשנת 1954. זה קורס אינטנסיבי שני טווח מכסה את אותה תוכנית ואת פרסים באותה הסמכה כמו הקורס שלנו שלוש טווח, אבל הוא פועל בקצב מהיר יותר עבור תלמידים מבוגרים יותר שיש להם קצת ניסיון בישול קודמים מסוגלים להגיב ללחצים של למידה אינטנסיבית.... [-]

הממלכה המאוחדת Woking
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
6 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Tante Marie Culinary Academy

הדגל שלנו קורדון Bleu דיפלומה היא עבור אלה שהם רציניים על מזון מחפש לקחת את הצעדים הראשונים לקראת קריירה בתחום המזון והמשקאות. ... [+]

הדגל שלנו קורדון Bleu דיפלומה היא עבור אלה שהם רציניים על מזון מחפש לקחת את הצעדים הראשונים לקראת קריירה בתחום המזון והמשקאות.

The Tante מארי קורדון Bleu דיפלומה היא מוכרת להכרה בינלאומית אשר כבר הגדרת סטנדרטים בתחום האימון הקולינרי העולמי מאז הקמתה בשנת 1954. לרוץ מעל 3 שנים אקדמיות לטווח שלם מספטמבר עד יולי, קורס זה מיועד לאלה עם מעט או ללא ניסיון קודם במטבח, המאפשר לתלמידים להתקדם בתוך אזור הנוחות שלהם לקראת הכשרה מקצועית קולינרית.... [-]

הממלכה המאוחדת Woking
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורס

Tante Marie Culinary Academy

Tante מארי 4 שבוע מיומנויות בסיסיות הקורס הוא אחד קורסי הבישול המובילים בעולם מסוג זה. ... [+]

Tante מארי 4 שבוע מיומנויות בסיסיות הקורס הוא אחד קורסי הבישול המובילים בעולם מסוג זה.

במהלך הקורס, התלמידים ילמדו מגוון של כישורים חיוניים, קולינריים במספר תחומים של בישול. התלמידים יעזבו עם היכולת לבשל אוכל טוב, לכל אירוע ובכל סביבה.

פרס ברמה 2 בביטחון מזון בקייטרינג נכלל גם בקורס זה, יחד עם פרס CTH רמה 2 במיומנות כישורי הקולינריה.

מה תלמד

הקורס יתחיל בהקדמה לעבוד בסביבת מטבח מקצועי, המשלב פיתוח מיומנות מעשית כגון מיומנויות סכין, לפני שעבר על יסודות של בישול בסיסי.... [-]

הממלכה המאוחדת Woking
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

About Tante Marie Culinary Academy