St Clare's Oxford

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

קידום החינוך הבינלאומי מאז 1953

סנט קלייר, אוקספורד נוסד על ידי אן דריידל OBE ופמלה מוריס בשנת 1953, ו גדל מתוך תוכנית להקים קשרים בין סטודנטים בריטים אירופיים לאחר מלחמת העולם השנייה. השם המקורי היה מרכז אוקספורד האנגלי לסטודנטים זרים, שהפך מאוחר יותר לאולם סנט קלייר, ואחר כך לסנט קלייר, באוקספורד. המכללה גדלה במהירות להקיף מגוון רחב של לאומים ותוכניות, הן באוניברסיטה והן ברמה האוניברסיטאית ובשפה האנגלית. באמצע שנות החמישים הגיעו הסטודנטים בעיקר מתריסר מדינות מערב אירופה, כמו גם מבריטניה. כיום יש 50 לאומים המיוצגים על תוכנית IB לבד.

כמו גם קורסים ארוכים יותר של המחקר, קורסי הקיץ קצרים גם הפך תכונה מרכזית של המכללה בימים הראשונים. קישורים עם אוניברסיטאות בארה"ב תוארך חזרה לשנות ה -60 והסכמים רשמיים שבאמצעותם סטודנטים אמריקאים יכולים לזכות באשראי לתארים בארה"ב על ידי לימוד בחו"ל בסנט קלייר בתחילת שנות ה -70, והחליפו בהדרגה את מעלות החוץ של אוניברסיטת לונדון שהיו בעבר נלמד.

ב -1977 הציגה המכללה את תעודת הבגרות הבינלאומית לתלמידי טרום-אוניברסיטה, רק את בית הספר ה -41 בעולם לעשות זאת. יש רק 13 מוסדות אחרים בעולם שלימדו את ה- IB יותר מאיתנו. רמות היו בהדרגתיות בהדרגה כמו IB הפך להיות הקימה ואנחנו עכשיו הארוך שהוקם IB בית הספר הבינלאומי באנגליה.

סנט קלייר, אוקספורד נשאר נאמן למשימתו המקורית, אשר לקדם את החינוך וההבנה הבינלאומיים.

סנט קלייר היום

קמפוס המכללה גדל עם הגידול במספר התלמידים. מן הבסיס המקורי שלו ב Banbury כביש 141, המכללה התרחבה כדי לאפשר מרחב הוראה יותר מגוון רחב יותר של אפשרויות הנושא. הסדרי המגורים המוקדמים הוחלפו במידה רבה בחדרי מגורים, כאשר בתים חדשים באזור נרכשו ושופצו, ובשנת 1999 רכשה המכללה את אתר האקדמיה באוקספורד שברדוויל רוד, שהפך למכללה הבינלאומית המציעה קורסים למבוגרים.

דירת מגורים חדשה ואומנות הושלמה בנובמבר 2015 בעלות של 5.5 מיליון ליש"ט. הבניין מספק מגורים נפרדים לסטודנטים ולסטודנטים בחדרי לימוד ולימודים סביב חצר בסגנון אוקספורד עם מדשאה מרובעת גדולה. המבנים החדשים והחדשים ללא פשרות מצליחים להשלים את הבית הישן וההיסטורי, שנמצא במרכז הפיתוח.

בניין המדעים והמתמטיקה החדש, בהיקף של 3.3 מיליון ליש"ט, הושלם בספטמבר 2014, בשלושה מעבדות מדעיות וחדרי הכנה, שלושה כיתות גדולות לשיעורי מתמטיקה, ומתקן תחזוקה חדש. שמו של פמלה מוריס, אחד ממקימי המכללה ב -1953, תוכנן בקפידה כדי להשלים את הארכיטקטורה הוויקטוריאנית והאדוארדית.

בשנת 2008, רכשנו מגורים גדולים מאוד ליד המבנים העיקריים בקמפוס. הושלם בשנת 2010 בעלות של 1.3 מיליון ליש"ט, הבית מחזיקה 24 תלמידים בתוספת פקח ותכונות אנרגיה יעילה אמצעים רבים - מי גשמים הוא שנקטפו, הבית כבר מבודד סופר, ואת האורות הם רגישים תנועה, כך החשמל לא מבוזבז .


המשך לשלב כיף ולמידה לתלמידים צעירים ומבוגרים

המכללה ממשיכה להשתפר ולצמוח. תלמידי ה - IB משיגים את הציונים הנדרשים שלהם ומציעים מקומות באוניברסיטאות הנבחרות שלהם. תלמידים צעירים שמגיעים אלינו לקורסי החגים שלהם ממשיכים להמליץ לנו לחבריהם, דבר המעיד על כך שהקורסים שלנו משלבים כיף לחופשה עם הצלחת הלימודים. התלמידים הבוגרים שלנו מתחייבים לקורסים מעמיקים ומאתגרים יותר עם מטרה ברורה לשיפור לימודי העתיד וקריירה.

oxford, street, englandkeem1201 / Pixabay

המשימה שלנו ואת הערכים

הצהרת ערכים ואמונות

סנט קלייר מברך סטודנטים וצוות של כל הלאומים ותרבויות מי ייהנה, ולתרום, קהילת הלמידה שלנו. חיים ולומדים יחד, אנחנו לומדים זה מזה. אנו מועשרים ומתמודדים עם מגוון דעות ורעיונות.


המכללה שואפת לספק סביבה שבה תלמידינו והצוות שלנו:

  • לפתח את האינטלקט שלהם, הדמיון שלהם, ואת העצמאות של המוח;
  • לעסוק בפעילויות יצירתיות, אסתטיות ופיזיות;
  • ללמוד ולתרום לקהילה המקומית שלנו;
  • לפתח תחושה של מודעות סביבתית ואחריות כלפי הקהילה הבינלאומית;
  • שוויון ערך, חמלה והבנה בין-תרבותית;
  • לקחת אחריות אישית על עבודה והתנהגות.

הניסיון המשותף שלנו הוא מאתגר, קפדני וממריץ, ונתמך על ידי יחסי צוות סטודנטים המבוססים על כבוד הדדי וציפיות גבוהות. אנו מחויבים להרחיב את החוויה הזו לסטודנטים ממגוון רחב של רקעים.


טיפוח תשוקה לכל החיים ללמידה

סנט קלייר מבקשת לטפח בתלמידינו תשוקה לכל החיים ללמידה ומחויבות מתמשכת לאזרחות הגלובלית.

כאשר אתה הולך דרך הקמפוס המכללה, תוכלו לשמוע שפות מדוברת מכל רחבי העולם. אנו מקדמים בברכה בקשות של תלמידים ללא קשר למין, גזע, צבע, אמונה דתית או מוצא לאומי. אנו גאים במגוון של הגוף שלנו התלמיד ואת ההשפעה שיש לו על התרבות והחיים של המכללה.

מיקומים

אוקספורד

כתובת
139 Banbury Road
OX2 7AL אוקספורד, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת