Somerset College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ממוקם בטאונטון עיר המחוז של סומרסט, בלב הליבה של דרום המערב, Somerset מכללה מציע מגוון רחב של קורסי המשך והשכלה גבוהה כמו גם הכשרת מיומנויות באווירה חמה, ידידותית ומסבירה פנים. ההצלחה שלנו מדברת בעד עצמו עם הישגים נפלאים וקריירה נהדרת עבור הסטודנטים שלנו.

ברוכים הבאים של המנהל

במשך יותר מ -150 שנים סומרסט המכללה סיפקה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של חינוך והכשרה באמצעות מתקנים ומשאבים סטנדרטיים בתעשייה. כל הקורסים שלנו נועדו לענות על הצרכים של המעסיק ולספק מיומנויות וידע רלוונטיות לעבודה ותעסוקה.

פקחים לאחרונה מדורגים כמכללה 'טובה' 'ו' מצטיין 'במספר תחומים. שיעורי ההצלחה שלנו הם גבוהים מאוד עבור שני בהמשך והשכלה הגבוהה; הקמפוס שלנו הוא תוסס; יש לנו פרסים לאומיים בתחומים רבים ומומחים בבריאות וחברה, עיצוב ותעשיות היצירתיות. בין נקודות החוזק הרבים שלנו היא המומחיות הגוברת שלנו בטכנולוגיות מתחדשות וירוקות. חלק מזה הוא הניסיון הנרחב שלנו של, ותוכניות מקצועיות ל, בנייה בת קיימא. אזור זה הוא התחזקות של המכללה ומייצג את תגובתנו לטכנולוגיות חדשות שמשתרעות על פני מגזרים עסקיים רבים.

אנחנו במכללה מתקדמת שמביאה את הטוב ביותר בכל התלמידים שלנו. מה הבחירה של לימודיהם, כל אדם מקבל תמיכה מלאה כדי לגלות מי הם באמת ולהשיג את שאיפותיהם ושאיפותיהם.

הקורסים שלנו מכסים רמות רבות, ויש לנו תיק השכלה הגבוהה חזק עם תואר קורסים בתחומים רבים. תלמידים מגיעים מכל רחבי בריטניה ללמוד על תוכניות התואר שלנו. התלמידים שלנו להישאר איתנו בהמשך להשכלה גבוהה, ולחזור שוב לפתח את הכישורים המקצועיים שלהם כאשר הם נכנסים תעסוקה.

הקשר שלנו והעבודה עם מעסיקים הוא נרחב ואנו שואפים להיות ספק אימונים של בחירה עבור אנשים, מבוגרים צעירים ומעסיקים בסומרסט. אנו רוצים שהתלמידים שלנו כדי להשיג את הסטנדרטים הגבוהים ביותר שנקבעו למגזר התעשייה הנבחרת שלהם, כך שהם יכולים להתחיל את הקריירה שלהם בביטחון, בידיעה שהם הוכשרו בשיטות העסקיות המתקדמות ביותר ובטכנולוגיה.

גם בקמפוס שלנו הם בראשית, מרכז הבנייה בת הקיימא, היחידות עסקיות הדגירה הבית חם וטאונטון מרכז כנסים. בניינים מפורסמים אלה, יחד עם מגוון הרחב שלנו של קורסים מאזור האימונים בעסקים של המכללה, נותנים שירותים העסקיים ותמיכת הוועידה צריך להתקדם. בשילוב עם מגוון רחב של אפשרויות אימון עסקים מהמכללה, אנו יכולים להציע לעסקים כל העזרה שהם צריכים כדי להשיג כוח עבודה-resourced היטב ומיומן.

רחל דייויס

קרן ומנכ"ל

ההיסטוריה שלנו

אנחנו כבר מובילים את הדרך מאז 1,856

Somerset המכללה החלה את החייה בשינה 1856 כבית הספר לאמנות ומדע, לפני שעברתי לרחוב Corporation, טאונטון, כבית הספר לאמנות במפנה המאה. זה לא היה זאת, עד שנתי ה -1970 המוקדמות, כי בית הספר לאמנות התמזג עם בית הספר לטכנולוגיה ועבר לאתר וולינגטון הכביש.

המבנים והמתקנים שאתה רואה היום הם התוצאה של השקעה מרובה מיליון פאונד שאפשרה סומרסט מכללה להישאר בחוד החנית של חינוך נוסף וגבוה במחוז.

אנו ממשיכים להשקיע במתקנים שלנו, כדי לאפשר לנו להציע משאבי המדינה של האמנות לכל התלמידים שלנו ולספק מקום של למידה שמעורר את כל מי ללמוד, לעבוד ולבקר אותנו. לדוגמא, בספטמבר 2013 פתחנו את מיומנויות תעשיית המרכז החדש, אשר משלב מלאכות בנייה. בנוסף, אנו נמצאים כעת מתקדמים בתהליך הגשת ההצעות וייעוץ לשיפוץ של הבניין לאמנות ועיצוב.

היום אנחנו קהילה משגשגת עם מוניטין של מצוינות. בשינה 2012 סומרסט המכללה הייתה ההשכלה המכללה בהמשך הטוב ביותר בסומרסט להצלחה, לקורסים בכל הגילים ארוכים.

אנו מכינים את התלמידים שלנו למספר הקריירות פני מגזרים רבים בתעשייה, עם הבוגרים שלנו עובדים בחינוך, טכנולוגיה, בריאות, הנדסה, עיצוב ומגזרים רבים אחרים. התלמידים שלנו עבדו עבור מספר חברות בפרופיל גבוהים, כוללים ויוויאן וסטווד, לאונה, שומן פנים וAbercrombie and Fitch.

מיקומים

טאונטון

Somerset College

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך