קרא את התיאור הרשמי

המבנה הייחודי שלנו של היום

 • לוח זמנים מתוכנן בקפידה ללא "זמן לכוד"
 • סגור קשרים עם מעסיקים מקומיים גדולים
 • תמיכה כדי לעזור לתלמידים להגדיר

תוכנית E6 המובילה שלנו

תוכנית E6 ב Portsmouth College היא יוזמה שישה גדיל עשוי קורסים המתמקדים בשיפור הסיכויים שלך לאבטחת מקומות עבודה, החניכות ומקומות ההשכלה הגבוהה על ידי לקיחת חלק באחד או יותר מהפעולות הבאות:

Enterprise (בשיתוף עם UNLOC)

חקור רעיונות ליצירת עסק משלך ולקבל תמיכה בהפיכתו למציאות. שירות מסופק באמצעות ארגון השותף שלנו, Unloc, סטודנטים יוצעו בשלוש במת Pathway (חומרי הצתה, ספרק Ignite) לאורך כל השנה. תוכנית זו בשלבים נועד לפתח ידע בסיסי (Kindling), ליישם את הידע דרך המכללה עסקים (ספארק) ולאחר מכן לאחד את הידע על ידי הקמת מפעל אישי (Ignite). למידע נוסף על Enterprise.

יכולת עבודה

(PEP שיחות - ליצור את האריזה שלך, לשפר את ההעסקה שלך, לעקוב Pathways שלך) להשתתף במגוון של שיחות ותמיכה הפעלות נמסר על ידי אנשי מקצוע בנושאים כגון הגשת בקשה להשכלה גבוהה, כתיבת קורות חיים, הגשת בקשה לחניכות, ניהול הזמן שלך, מקבל מאורגן ועוד. למידע נוסף על העסקה.

ניסיון

תן לנו לעזור לך למצוא עבודה שבועית ניסיון עבודה באזור עבודה קשורה שאיפות הקריירה שלך. אנחנו כבר מכניסים תלמידים למגוון של הגדרות, כגון: התקשורת, המגזר ההתנדבותי, תעשיית הספורט, משאבי אנוש, NHS, ניתוחים וטרינריים, פרקטיקות משפטיות ובתי ספר יסודיים. למידע נוסף על ניסיון.

סיומת

שפר את החוויה של מכללת עם קורס הרחבה. קבל חברים חדשים, ללמוד מיומנויות חדשות לבנות את הביטחון שלך, כמו גם את קורות החיים שלך על ידי לקיחת חלק משהו כמו: מגזין קולג ', כוח צוער משולב, עזרה ראשונה, הדוכס של אדינבורו, אפל השגריר, רוק אתגר או מקהלת רוק שלנו! למידע נוסף על הרחבה.

תרגיל

שחק עבור צוות שלנו נרחב ספורט האקדמיה, המכסים ספורט כגון כדורגל, רוגבי, כדורסל, כדוריד ו בדמינטון. לחלופין, כדי לקבל קצת תרגיל ולעבוד על כישורי הבניין צוות שלך, נסה כיף שלנו קולג 'ספורט Maker פעילויות כמו dodgeball, פוטסאל, טניס שולחן, כדורעף, חדר כושר, ריקוד רחוב boxercise. למידע נוסף על תרגיל.

לַחקוֹר

Portsmouth College פועלת בשיתוף עם NCS והרפתקה אמיתית כדי לספק קורסים והזדמנויות התנדבות להגביר את ההבנה של התלמידים ומודעות ליישום שינוי חברתי. זה גדיל מציע תובנה סיכוי לקבל ידע בבריאות הנפש, איכות הסביבה, מודעות תרבותית ושוויון

סקרן שלנו

סקרן שלנו

הציג לראשונה בשנת 2014/15, יוזמה זו מוכיחה בעל ערך רב והוא הופך את הדרך בה תלמידים לומדים במכללה. מבוסס אך ורק על טכנולוגיית iPad iPad, הפרויקט יש משופרת ניסיון התלמידים ואת האינטראקציה בכיתה. הצוות קיבל הכשרה מקיפה בשימוש בטכנולוגיה חזקה זו פיתחו טכניקות משלוח דמיון כדי לערב תלמידים במגוון דרכים.

iPads נמצאים בשימוש נרחב על ידי צוות וסטודנטים בקולג Portsmouth College ולהוסיף יתרונות רבים ללמידה היומיום:

 • שינוי אופן הלימוד של התלמידים
 • מחקר עצמאי היה קל
 • השלמה והגשה של העבודה היא מהירה וקלה יותר
 • שיתוף רעיונות ושיתוף פעולה בשיעורים הוא פשוט
 • שמירה מאורגנת מעולם לא היתה פשוטה יותר
 • יצירתיות וחדשנות באמצעות יישומים מרובים היא דרך אידיאלית לשפר את כישוריך הדיגיטליים

לתלמידים יש גישה אל:

 • אלפי יישומים חינוכיים, המשלבים טקסט, וידאו ושמע בכל נושא ומכסים כל הוראה וסגנון למידה
 • IBooks להורדה, רבים מהם בחינם - ספריה שלמה בהישג יד
 • Google בכיתה עבור גישה לעבודה בכיתה ומשאבים מקוונים
 • מערכות משולבות ואינטראקטיביות בכל כיתה
 • תקשורת, הערכה ומשוב של תלמיד אחד על אחד
 • מסך iPad "שיקוף" ללוח
 • חיבורי Wi-Fi אמינים, מקיפים ובו-זמניים בכל אזורי הקמפוס

האייפד שלכם יכול להיות מעבדה מדעית, תחנת מחקר, ארכיון היסטוריה, אולפן מוסיקה, חבילת עריכת וידאו, בד אמנותי, מעבדת שפה, סדנת מתמטיקה אינטראקטיבית ועוד ...

השקעות חדשות במערכות קולג 'שונות מאפשרות כיום חיבורי Wi-Fi מהימנים, מקיפים ובו-זמניים בכל אזורי הקמפוס.

במשך השנה הקרובה, ההתפתחויות של תוכנית הלמידה היצירתית שלנו בחיי היומיום של הקולג 'ממשיכות לעבור מכוח לחוזק בעתיד שבו האוריינות הדיגיטלית חיונית. התוכנית תציע כעת גמישות נוספת, ותאפשר לתלמידים להביא את האייפד שלהם אם ירצו בכך.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

A-levels

Portsmouth College

אנו מציעים מספר Pathways לך לעקוב כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך ולהיות מוצלח כפי שאתה אולי יכול להיות בקולג '. ... [+]

ללמוד Pathways

אנו מציעים מספר Pathways לך לעקוב כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך ולהיות מוצלח כפי שאתה אולי יכול להיות בקולג '.

צוות הגיוס של הסטודנטים שלנו ידון אתך בפירוט רב יותר בראיון האישי שלך ובזמן ההרשמה. הם יציעו שילוב של נושאים עבור כל Pathway אשר יעזור לך להצליח ולאפשר לך לנוע לעבר המטרות לטווח הארוך שלך.

אנו מציעים חמישה Pathways עיקריים:

1. ראסל קבוצת Pathway

המטרה התקדמות לאחר המכללה:... [-]

הממלכה המאוחדת Portsmouth
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Diploma

Portsmouth College

הכישורים ה"מקצועיים "האלה נוטים להיות מעשיים יותר ולהשתמש בהערכה מתמשכת של סגנון הקורסים, אך ההערכה של BTEC כוללת כעת כמה בחינות. ... [+]

רמה 3הכישורים ה"מקצועיים "האלה נוטים להיות מעשיים יותר ולהשתמש בהערכה מתמשכת של סגנון הקורסים, אך ההערכה של BTEC כוללת כעת כמה בחינות.אנו ממליצים על BTEC או מסלול משולב לתלמידים עם פרופיל GCSE פחות חזקה כגון C ציונים אחד או שניים Bs.זה אפשרי (אבל לא חובה) לשלב כישורים BTEC עם רמות AS / A.

דרישות כניסה כלליות

חמש GCSEs בכיתות A * C, שאחד מהם יהיה בדרך כלל אנגלית שפה. אם ברצונך לכלול רמה 2 BTEC או OCR ההסמכה הלאומית כחלק מדרישה זו הכניסה תצטרך להשיג ציון כישורים או גבוה יותר.רמה 2 קורסים BTECהכישורים המקצועיים האלה נוטים להיות מעשיים יותר ולהשתמש בסגנון הערכה מתמשכת.זה נפוץ לשלב ברמה 2 כישורים BTEC עם קורס אחד או יותר GCSE.... [-]
הממלכה המאוחדת Portsmouth
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Portsmouth College

תוכנית זו מיועדת כדורגלנים אשר מחפשים להתקדם כשחקן על מועדון Pro, מלגות בארה"ב או על תואר באוניברסיטה בבריטניה. התוכנית כולה היא שנתיים ארוכות ומשלבת שיעורים עם הדרכה ואב ... [+]

מה הנושא הזה כרוך?

תוכנית זו מיועדת כדורגלנים אשר מחפשים להתקדם כשחקן על מועדון Pro, מלגות בארה"ב או על תואר באוניברסיטה בבריטניה. התוכנית כולה היא שנתיים ארוכות ומשלבת שיעורים עם הדרכה ואביזרי כך העבודה שאתה לומד יהיה חלק הפיתוח שלך כשחקן.

מה ידע ומיומנויות מסוימים אני יהיה לפתח?

תוכלו ללמוד על מגוון רחב של נושאים בתוך ספורט כגון פסיכולוגיה, אנטומיה

מהן דרישות הקורס?

יהיה עליך לעמוד בדרישות המינימום של המכללה לחמישה ציונים טובים לעבור ב- GCSE. מרחבים על תוכנית זו מוגבלים כך יהיה לך את היכולת שלך כדורגל הערכה כחלק הבקשה שלך.... [-]

הממלכה המאוחדת Portsmouth
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית