Oxford Sixth Form College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הוקמה בשנת 1988, Oxford Sixth Form College היא אחת המכללות המובילות בבריטניה בעלות הטופס השישי לסטודנטים בגילאי 15-19. בעבר כונה מכללת הדרכה באוקספורד, אנו מקיימים את מסורת ההדרכה דרך גודל כיתה ממוצע של שלושה סטודנטים ובאמצעות לא יותר משישה סטודנטים בכיתה ברמה. אנו מציעים גמישות רבה יותר מבתי ספר במיינסטרים עם למעלה מ -30 מקצועות המוצעים בכל רמת A, GCSE ו- BTEC. לסטודנטים המעוניינים לשפר את תוצאותיהם, אנו מציעים גם תוכניות לביצוע מחדש, ספציפיות ללוח בחינות, המספקות את הסביבה המתאימה לכם כדי שתוכלו לשפר את התוצאות שלכם ולהבטיח מקום באוניברסיטה מובילה.

אנו מחויבים לא רק לספק לך שכר לימוד מומחה, אלא גם לספק לך את התמיכה הדרושה לך בכדי להגיע לפוטנציאל שלך מרגע הגשת בקשתך.126537_Oxfordtutorial063a.jpg

סביבה אקדמית מעשירה במרכז אוקספורד, לסטודנטים מכל היכולות

שלבים

שאלו אותנו לגבי התוכניות שלנו ברמת A! אנו מציעים מגוון של גמישות, כולל ברמה המסורתית של שנתיים א ', חמש תקופות א' ברמה, שנה אחת או מחדש.

תהיה תוצאת התוצאות אשר תהיה השנה, יש לנו אפשרויות עבורך.

שנת הקרן הבינלאומית של NCUK

Oxford Sixth Form College הצטרפה בשיתוף פעולה עם NCUK להציע את שנת הקרן הבינלאומית (IFY), אלטרנטיבה לשנה אחת לרמות A לסטודנטים בינלאומיים, עם גישה מובטחת לאוניברסיטה. בחר מתוך 4 Pathways שונים:

  • Pathway רפואי של IFY
  • Pathway עסקי של IFY
  • Pathway המדע של IFY
  • Pathway הנדסה של IFY

תכנית הכנה אקדמית

APP היא תוכנית השער המושלמת ליישוב סטודנטים בינלאומיים במערכת החינוך בבריטניה ולהכנתם לשלב הבא בקריירה האקדמית שלהם.

התחל בכל יום שני של השנה האקדמית

הזדמנויות למלגות

האם אתה כבר יודע לאיזה כיוון אתה רוצה שהקריירה שלך תנקוט? אנו מציעים מלגות של עד 40% מהשכר לימוד, לסטודנטים המעוניינים להמשיך במסלולי קריירה ספציפיים.

עיר של חוטאים חולמים

Oxford Sixth Form College ממוקמת בלב העיר, רק כמה צעדים מהאוניברסיטה העתיקה, ומוזיאונים היסטוריים כמו האשמולי.

חינוך מותאם

Oxford Sixth Form College מציעה שלוש תכניות לימוד: A-Level, BTEC ו- GCSE, לראשונה ולקחת מחדש את הסטודנטים ואת אפשרויות התיקון לסטודנטים הזקוקים לתמיכה נוספת בלימודים. עם למעלה מ -30 נושאים לבחירה, לגילאי 15-19: יהיו תחומי העניין, הכושר או רמת השפה שלך, יהיה לנו קורס שמתאים לך.

סביבה אקדמית מעשירה

Oxford Sixth Form College מציעה חינוך בסגנון הדרכה יוצא דופן כדי להכין את הסטודנטים להצלחה בבחינות ולהבטיח מקומות אוניברסיטאים מצוינים. שיעורי דרגה א 'מורכבים לא יותר משישה תלמידים וגודל הכיתה הממוצע הוא שלושה. מידות הכיתה הקטנות שלנו מאפשרות לתלמידים לדון בעבודה שלהם ולהחליף רעיונות; סקור את התשובות או התיאוריות שלהם וחקור רעיונות שעולים בדיון.

126538_Oxfordtutorial511a.jpg

ברוך הבא של המנהל

הסטודנטים שלנו מדברים על סביבת המכללה כעל מקום חם, ידידותי ומאיר פנים. בין אם בכיתה במכללה ובין אם בפנימיות שלנו, כל הצוות מעניק הדרכה ותמיכה נפלאים בכדי להבטיח שסטודנטים יהנו מזמנם איתנו והמשיכו לעזור להשיג את יעדיהם האישיים והאקדמיים.

לצד רמות א-שנתיים, אנו מציעים תוכניות המהוות אלטרנטיבה לזרם החינוך בבריטניה. תכניות אלה כוללות BTEC עסקים, BTEC Business Plus בהן הסטודנטים לומדים ברמה A לצד קורס BTEC Business שלהם ושנה א ' תוכנית קלה.

הסטודנטים שלנו מתקדמים למגוון רחב של תכניות תארים באוניברסיטאות המובילות בבריטניה, כולל ניהול עסקים וכלכלה; מתמטיקה, הנדסה ומדעי המחשב; רפואה ומשפט; אמנות ומדיה יצירתית; היסטוריה ויחסים בינלאומיים.

מיקומנו בלב ליבה של העיר אוקספורד, עם שכנים הכוללים מכללות אוניברסיטת אוקספורד אורל וכריסטצ'רץ ', עמוס בהיסטוריה האקדמית וכזה המשמש לעורר את הסטודנטים שלנו ואתנו לבנות עתיד מוצלח.

אני מקווה שתחליטו להצטרף אלינו ומצפים לפגוש אתכם בעתיד הקרוב.

מארק אהבה (עיקר) BEd PGCLME

סביבת למידה

האתוס שלנו

המכללה מציעה גישה שונה לגמרי מזו של בית ספר מסורתי. המפתח לסביבת הלמידה של Oxford Sixth Form College הוא שאנו שואפים לספק אלטרנטיבה למיינסטרים. המשמעות היא שבנוסף להציע תכנית לימודים ראשית, אקדמית, דו שנתית, אנו מספקים תכניות לימודים ברמה העליונה, BTEC ו- GCSE, שמבחינת אורכם, תאריכי ההתחלה והשילוב של מקצועות אקדמיים ומקצועיים הם לעתים נדירות ניתן להשיג בבתי ספר עצמאיים רגילים. אנחנו מאוד מכללה שמכינה צעירים לאחריות החיים באוניברסיטה ומחוצה לה ולא לבית ספר. תרבות המכללה היא כזו שמעודדת עבודה קשה ותחושת אחריות הולכת וגוברת בסביבה תומכת. מהפגישה הראשונה עם סטודנט בראיון קבלה כדי לזהות את המטרות והמוטיבציה שלהם לספק תמיכה ברורה, בונה, כולל תכניות למידה אינדיבידואליות, במהלך זמנם איתנו, אנו מתייחסים לכל אחד מהתלמידים שלנו כאל אינדיבידואל.

שיטת הוראה

גישת ההוראה שלנו אינטראקטיבית ובלתי פורמלית. התמיכה שמעניקים מורים למקצועות היא מהורהרת ויצירתית, תוך התמקדות ספציפית בסגנונות למידה פרטניים. התלמידים מעודדים לקחת חלק פעיל בתהליך הלמידה בכל שלב.

חומר הקורס נלמד בצורה ברורה וישירה תוך בחינה מדוקדקת ותרגול מתמיד של שאלות הבחינה הקודמות. מורים מבטיחים כי התלמידים מפתחים מערך טוב של הערות ומעודדים עדכון שיטתי. מותר זמן לבחינת הנושא הכולל ככל שהבחינות מתקרבות, על מנת לבדוק ולהבין ולאפשר תרגול נוסף בבחינה.

קבוצות הוראה

חלק מרכזי בסביבת הלמידה Oxford Sixth Form College הוא שיש לעודד סגנון למידה פעיל וייתכן וכל סטודנט יתבקש להציג חומר ולהחליף דעות עם אחרים. אחריה נלמד ההנחיה של המורה לפרשנות, מניפולציה וניתוח של החומר. הכנה נדרשת.

קבוצות הוראה מורכבות לא יותר משישה סטודנטים בקבוצות דרגה A ולא יותר מעשרה סטודנטים בשאר התוכניות שאנו מציעים. גודל קבוצתי קטן זה מאפשר דיון הדוק בכל נושא ובכל זאת מאפשר רמה גבוהה של יחס אישי.126536_Oxfordtutorial364a.jpg

היסטוריה של Oxford Sixth Form College

במשך קרוב לשלושים שנה, Oxford Sixth Form College סיפקה חינוך איכותי, הכנה יעילה לבחינות ותמיכה בכניסה לאוניברסיטה לסטודנטים בריטים ובינלאומיים כאחד.

המטרה שלנו

המכללה הוקמה במקור כדי לסייע לסטודנטים להשיג תוצאות על ידי הוראתם בקבוצות קטנות ובמדריכי לימוד - וקורסי החידוש לפסחא הפופולריים שלנו היו חלק מהמכללה כבר מההתחלה. הצלחת גישה זו פירושה ששכר לימוד אינדיבידואלי והכנת בחינות ממוקדות שניהם נשארים חלק מרכזי בהוראתנו.

ההיסטוריה שלנו

להלן ציר זמן של ההתפתחויות העיקריות שלנו במהלך 30 השנים האחרונות:

1988: מנהל מחקרי מכללת וולסי הול, אוקספורד, מקים את מכללת ההדרכה של וולסי הול ב גלוסטר גרין כדי להתמקד בקורסים חוזרים ברמת אסטרטגיות ואסטרטגיות לתיקון פסחא. הצריכה הראשונית היא 40 סטודנטים מבית.

שנות התשעים: המכללה עוברת לרחוב קינג אדוארד ושמה שונה לאוניברסיטת אוקספורד. בשלב זה המכללה מתחילה גם היא לקבל סטודנטים בינלאומיים.

2007: נספח המכללה ורחוב אלפרד מתווספים לקמפוס בכדי להכיל את מספר התלמידים ההולך וגדל.

2010: מכללת הדרכות באוקספורד משנה בעלות וכעת היא חלק מקבוצת החינוך הבינלאומית באוקספורד.

2017: מכללת ההדרכה באוקספורד מאכלסת כ -200 סטודנטים בדגש על הוראה ותמיכה איכותית, ומספקת לסטודנטים מגוון נושאים ותאריכי התחלה גמישים.

2019: המכללה מקבלת את שמם של מכללת Oxford Sixth Form College כדי לשקף את ההתפתחות של הצעתו.

גרה באוקספורד

אוניברסיטת אוקספורד מדורגת בין הטובות בעולם והוצבה במקום ה -6 בכל העולם על ידי QS World University Rankings® 2016-2017. במאות האחרונות חנכה האוניברסיטה 28 זוכי פרס נובל, 27 ראשי ממשלות בריטניה, וסופרים בולטים כמו CS לואיס ו- JRR טולקין. מעניין לציין כי אוקספורד שימשה גם את מיקום הצילומים של סרטים שונים כמו "הארי פוטר ואבן הפילוסופים" וסדרות טלוויזיה כמו "המפקח מורס".

מרכז העיר

מרכז אוקספורד קטן מספיק כדי לחקור ברגל ובמרחק הליכה פשוט מתחנות האוטובוס והרכבת. אוקספורד היא עיר צעירה וקוסמופוליטית עם המון מה לראות ולעשות. ישנם עשרות מבנים היסטוריים ואיקוניים, כולל הספריות הבודליאיות, המוזיאון האשמולי, התיאטרון שלדוני, הקתדרלה והמכללות. תוכלו ליהנות מחנויות הספרים, הגלריות והמוזיאונים שבשעות הפנאי שלכם ואף לשכור סירה או סירת חתירה מעל הנהר הזורם בעיר.

במרכז העיר תוכלו למצוא המון חנויות, בתי קפה, מסעדות, תיאטראות, בתי קולנוע, פאבים ומועדונים. יש גם המון שטחים ירוקים: טיולי נהר, הגן הבוטני העתיק ביותר באנגליה, גני האוניברסיטה וגני המכללות.

בעוד שאוקספורד מספקת הזדמנויות עשירות להצטרפות למועדוני סטודנטים וחברות, החיים האקדמיים של המכללה מועצמים על ידי מגוון מגוון של פעילויות חוץ-לימודיות, כולל ביקורי תרבות, מוזיקה וספורט.

מיקומים

אוקספורד

כתובת
12 King Edward Street
OX1 4HT אוקספורד, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת