Oxford International Juniors

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עם ניסיון של מעל 27 שנה, אנו גאים שעזרנו לחנך למעלה מ- 500,000 צעירים מרחבי העולם

תוכניות ג'וניור בינלאומיות בינלאומיות היא חלק מקבוצת החינוך הבינלאומי באוקספורד. אוקספורד אינטרנשיונל נוסדה בשנת 1991 כחינוך ISIS ונסיעות על ידי דייוויד בראון ורוברט דארל.

המייסדים לא הצליחו למנות כל תמיכה כספית מהבנקים, ופנו למייסדי הנסיך. הנאמנות הציעה הלוואה בסך 5,000 ליש"ט וכן שני מנטורים שיעזרו לראות את העסק במהלך 18 החודשים הראשונים. אוקספורד אינטרנשיונל צמחה להיות אחד מעשרת העסקים המובילים בחסות הנאמנות, ועדיין נותרת קשורה אליו באופן הדוק כיום.

תוכניות הקיץ שלנו גדלו בהתמדה בגודל ובפופולריות וכעת אנו מנהלים למעלה מ 20 מרכזים ברחבי בריטניה, קנדה וארצות הברית בכל קיץ.

אנו יוצרים חוויות למידה משפרות חיים המסייעות לתלמידים ברחבי העולם להתפתח באופן אישי ומקצועי ומעשירים את ההזדמנויות העתידיות שלהם.

ערכי הליבה שלנו

ערכי הליבה שלנו הם לב לב העסק שלנו. הם מגדירים מי אנחנו, כיצד אנו עובדים ומדריכים כיצד אנו מתנהלים אחד עם השני ועם בעלי עניין אחרים. הם ה- DNA שלנו.

 • יושרה: אנו בונים מערכות יחסים באמצעות אמון, יושר וכבוד
 • תשוקה
 • טיפול: אנו מציבים את התלמידים והיעדים שלהם בלב כל מה שאנחנו עושים
 • יצירתיות: אנחנו לא חוששים להיות שונים ואנחנו חוגגים חדשנות

אה, ואנחנו מאמינים ש- SMILE עושה דרך ארוכה.

126600_Benenden0515a.jpg

לימוד ותמיכה

אנו נלהבים ברצינות מתכניות הזוטר שלנו ופועלים קשה לפיתוח שיעורים מעוררי תועלת המועילים ללומדי שפת העשרה בתוך הכיתה ומחוצה לה.

מה אני יכול לצפות?

כל סטודנט שמבקר במרכז לתכניות זוטר בינלאומיות באוקספורד ראוי לרכוש ביטחון, לשפר את כישורי התקשורת שלהם, ליהנות ולעזוב עם זיכרונות וחברויות מתמשכות. כל חומרי ההוראה והלמידה לקורסים שלנו תוכננו על ידי הצוות האקדמי הבינלאומי באוקספורד, ומתוקנים על פי משוב של התלמידים וקבוצות המיקוד של המורים.

כל התלמידים עומדים במבחן השמה כתוב ובעל פה ביום הראשון שלהם כדי להבטיח שהם ממוקמים נכון בשיעורים מאתגרים המתאימים לרמתם. כל סטודנט מקבל גם חוברת לימודים באוקספורד בינלאומית עם כל חומרי הלימוד הדרושים לקורס השפה שלהם.

גישתנו

בני נוער מעוניינים במגוון רחב של נושאים הרלוונטיים לחייהם, לתחומי העניין שלהם ולהתפתחותם. מטרתנו היא לספק שיעורים מעניינים ולעודד כך שהתלמידים ירגישו בטוחים יותר. השיעורים שלנו מחולקים לשתי קטגוריות: לימוד שפה ושפה לכל החיים.

 • לימוד שפה מתמקד באבני הבניין של השפה האנגלית ומטרתו לבנות את יכולתם התקשורתית של התלמידים על ידי רענון הידע שיש להם, הגדלת אוצר המילים שלהם והפעלתו לפועל בהקשרים בעולם האמיתי ופעילויות מעוררות.
 • שפה לחיים שמה לה למטרה לפתח מיומנויות הניתנות להעברה אשר יועילו לתלמידים מחוץ לכיתה. שיעורים אלה משלבים מגוון נושאים החל מכישורי עבודה לספרות, אזרחות, מודעות תרבותית וכישורי יצירה. במחקר השבועי שלנו שיעור התלמידים ממחזר שפה חדשה במתכונת של מועדון שיחה (מבנה תלוי ברמות וביכולת). פרויקטים מתמקדים בשיתוף פעולה ויצירתיות.

החומרים שלנו

כל חומרי ההוראה והלמידה לקורסים שלנו תוכננו על ידי הצוות האקדמי הבינלאומי באוקספורד. אנו מספקים מגוון קבוצות גיל, כך שבנוסף לתכנית הסטנדרטית לנוער, אנו מספקים גם תוכנית לימודים המותאמת במיוחד ללומדים צעירים. תוכן החומרים ועיצובם מקבלים מידע על ידי קבוצות מיקוד של התלמידים והמורים. אנו מתעדכנים לעתים קרובות את תכנית הלימודים שלנו כדי להבטיח שהמהדורה הבאה של ספרי הקורס תהיה רעננה ורלוונטית לצורכי התלמידים.

המורים שלנו

המורים שלנו מעבירים שיעורים רלוונטיים ומרתקים אשר מאתגרים את התלמידים בדרך תומכת. מטרתנו היא להעלות את הביטחון של התלמידים, כך שהם ירגישו יותר מוטיבציה ויותר השראה לעסוק בלימודי השפה שלהם בבית.

תוכניות זיגזג

מגורים בבריטניה בקיץ

 • תוכניות מגורים וצפון אמריקה בקיץ צפון אמריקאיות עשויות לפעול בזיגזג על פי תאריכי ההגעה ומספרי הסטודנטים. הדבר יעץ בעת ביצוע ההזמנה.
 • לקבוצות הלומדות בבתי הספר שלנו כל השנה יש אפשרות לבחור שיעורי AM או PM בעת ביצוע ההזמנה, בדרך כלל בשיעורים סגורים.
 • תכנית האביב שלנו מנהלת בדרך כלל תוכנית זיגזג, אך הדבר תלוי בתאריכי ההגעה ומספרי התלמידים. ניתן להמליץ על כך בעת ביצוע ההזמנה.
 • מחנה החורף שלנו בינואר מריץ תוכנית בשיעורי הבוקר בלבד, אך ניתן היה להזיז אותו ויש לרשום את מספר התלמידים שיכתיב זאת.

הַאֲמָנָה

המרכזים שלנו בבריטניה מוסמכים על ידי המועצה הבריטית.

126599_Benenden0414a.jpg

בטיחות

רווחת הסטודנטים היא העדיפות הראשונה שלנו, ויש לנו מערכות שמטרתן לוודא שכל התלמידים נתמכים, בטוחים ומוגנים במהלך שהותם אצלנו.

נקודות מפתח

 • לכל אחד מאנשי הצוות שלנו יש בדיקת עבר פלילי לפני שהוא מועסק על ידינו.
 • כל איש צוות מקבל הכשרה לשמירה על מנת להבטיח שיש לו ידע מעמיק במדיניות שלנו בנושא הגנה על ילדים.
 • ישנם רכזים פרטניים בכל המרכזים.
 • בכל מוקד יש קצין רווחה ייעודי.

סקירה כללית

מתן בית ספר לקיץ מגורים ברמה עולמית לא נוגע רק לאקדמאים. המשמעות היא טיפול בצרכים הרגשיים, הרפואיים והסביבתיים של כל התלמידים שלנו.

לא רק אנו מספקים צוות האחראי על הרווחה 24/7 בכל מרכז, אלא יש לנו גם מספר חירום ייעודי 24 שעות ביממה לסוכנים, מנהיגי קבוצות, הורים ותלמידים. כל התלמידים מקבלים ספר לימוד לתלמידים עם הגעתם, והם מקבלים שיעור אינדוקציה מלא המדגיש את רווחת התלמידים, בטיחות הקמפוס והחוקים הבריטי, האמריקני והקנדי.

להלן פירטנו כמה ממידע המפתח שישפיע על השהות שלכם.

הַגָעָה

איש הצוות - אשר יהיה גלוי לעין בחולצות החולצה המסומנות באדום בוהק ונושא לוח גוונים אדום בבירור, נפגש עם כל התלמידים מתחת לגיל 18. הם יבטיחו שהכל יתנהל כשורה בשדה התעופה ובמהלך ההעברה למרכזם. בשלב זה מקבלים לסטודנטים תעודת זהות עם מידע ליצירת קשר חירום 24 שעות ביממה - למען ביטחונם וכדי שניתן יהיה לזהות אותם מייד כסטודנט הג'וניור שלנו הם צריכים לשמור על זה כל הזמן.

הצוות שלנו

בכל מרכז קיץ יש קצין הגנה ייעודי שתלמידיו יכולים לדבר איתו אם יש להם בעיות. זה בדרך כלל מנהל הרווחה או מנהל המרכז.

במקרה של עניינים רפואיים המתעוררים, בכל המרכזים ישנם אנשי צוות שהוכשרו לעזרה ראשונה.

חובה שכל חברי הצוות שלנו נבדקים באופן מקצועי DBS והוכשרו ברווחת הסטודנטים ובשמירתם. בנוסף, יש לתמוך בכל יישומי הצוות על ידי מינימום של 2 הפניות.

הערכת סיכונים

תוכנית הפעילות והטיול שלנו מתוכננת בקפידה מתוך הבטחת חשיבות עליונה לבטיחות התלמיד. כדי להבטיח שזה המקרה, לא רק שמבדקים את כל הפעילויות והטיולים במלוא הסיכון, אלא שיש לנו ספריה של הערכות הסיכון עבור האטרקציות בהן אנו מבקרים בכל עיר.

אם תרצה עותק של אחת מהמדיניות או הערכות הסיכון שלנו, צור איתנו קשר.

ביטוח רפואי וכללי

בבריטניה ניתן לקבל טיפול רפואי בחינם דרך שירות הבריאות הלאומי לכלל הסטודנטים והסטודנטים באיחוד האירופי ממדינות עם הסכמי בריאות הדדיים. סטודנטים שאינם מכוסים בשירות הבריאות הארצי מומלץ לבטוח ביטוח רפואי לפני שהם עוזבים את מדינות מולדתם. אנו ממליצים מאוד לסטודנטים להוציא ביטוח אישי פרטני לכיסוי חפצים אישיים וכו 'לפני שהם מגיעים לבריטניה, ארה"ב וקנדה.

מדיניות פיקוח

אנו מגדירים את הזוטרים ככולם מתחת לגיל 16 וכל מי שבין הגילאים 16-18 הוא חלק ממרכז מגורים. המחלקה לחינוך ומדע מייעצת ליחס ההשגחה הבא של מבוגרים לתלמידים בגילאי 8 עד 10 כ- 1: 10-15 ול 11 כ- 1: 15-20 .

מנהיגי קבוצות יכולים להיכלל ביחס לעיל כמבוגרים אחראיים. אנו מקפידים על יחסים אלה כאשר אנו מפקחים על התלמידים על פעילויות פנאי.

לסטודנטים מותר גם זמן פנוי לטיולים. כמות הזמן הפנוי שמותר להם תלויה בגילם.

 • מתחת לגיל 12 - אין זמן פנוי ללא פיקוח. חובה להישאר עם צוות OIEG או מנהיג הקבוצה בכל עת
 • בני 12-14 - שעה חופשית ללא פיקוח של שעה לפני החזרה לנקודת המפגש לרישום (חובה להישאר בקבוצות של מינימום 3 סטודנטים)
 • בני 15-17 - שעתיים חופשיות ללא פיקוח לפני החזרה לנקודת המפגש לרישום (חובה להישאר בקבוצות של מינימום 3 סטודנטים)

סטודנטים פרטיים

אנו מקבלים תלמידים פרטיים במספר מרכזינו ומקדישים תשומת לב מיוחדת לרווחתם במהלך ההפעלה ובמרכזי הקיץ שלנו פתוחים.

סטודנטים פרטיים מוקצים לטיפול של מנהל רווחה או רכז יחידים שיהיו אחראים לטיפולם לאורך כל שהותם.

במידת האפשר אנו מאכלסים סטודנטים פרטיים בחדרי שינה משותפים. אם זה לא אפשרי, התלמידים יוצבו במסדרון מטה.

126602_Benenden0531a.jpg

פעילויות וטיולים

בתוכניות הבינלאומיות הבינלאומיות של אוקספורד אנו מתגאים בפעילויות הייחודיות שלנו באתר וטיולים מרגשים. אנו מאמינים שלימוד שפה אינו נפסק כאשר התלמידים עוזבים את הכיתה ומעודדים את התלמידים לטבול את עצמם לחלוטין בתרבות הבריטית, בפעילויות ערב ובחברתיות. התלמידים מסוגלים לתרגל את האנגלית המדוברת שלהם, להתיידד ולשפר את כישורי התקשורת שלהם כאשר הם מתקשרים עם מגוון הלאומים בקמפוס.

טיולים בלונדון

קורס מגורים אינו הושלם ללא ביקור באחת הערים המפורסמות בעולם; לונדון. כל התוכניות שלנו, למעט מרכז Heriot-Watt באדינבורו, מציעות לפחות טיול אחד ללונדון. חלקם מציעים עד 7! הסטודנטים יקבלו את ההזדמנות לראות כמה מציוני הדרך האייקוניים ביותר בלונדון, כולל המוזיאון הבריטי, מוזיאון להיסטוריה טבעית, מוזיאון המדע, ווסטמינסטר וכיכר הפרלמנט, ארמון בקינגהאם, הייד פארק, גשר טאואר, הגלריה הלאומית וקתדרלת סנט פול. ספר לנו מה אתה רוצה לראות ואנחנו נגרום לזה לקרות.

טיולים תרבותיים

לצד האורות הבהירים של לונדון, בבריטניה מספר ערים ועיירות היסטוריות מעניינות המציעות משהו מרגש לקבוצות בינלאומיות. התאימנו כל יעד טיול לכל מרכז כך שלסטודנטים תהיה אפשרות לחקור את האזור המקומי. כל תוכניות החורף, האביב, הקיץ והתרבות שלנו כוללות סיורי הליכה מעוצבים ומידע במיוחד לכל טיול.

טיולים אופציונליים

טיולים וכניסות אופציונליים בתוכניות ג'וניור הבינלאומיות של אוקספורד מאפשרים לסטודנטים להתאים אישית את החוויה שלהם בבריטניה להנאה מרבית. תמורת עלות נוספת התלמידים יכולים להוסיף כמה אפשרויות מרגשות לתוכניות שלהם מתוך אחת מארבע חוברות אופציונליות. האחת מיועדת לכמה מהאטרקציות הפופולריות ביותר, כמו מאדאם טוסו, העין של לונדון, פארק התורפ, מגדל לונדון, מבוכים באדינבורו וטירת ווינדזור, בין רבים אחרים. יש גם חוברת אקדמית, חוברת ספורט וחוברת עיסקית, אשר מתמקדים בהם במיוחד, המציעים סדנאות וביקורים חינוכיים המאפשרים שימוש בשפה לא קונבנציונאלית ורב-נושאים.

טיולים אופציונליים בצפון אמריקה

טיולים אופציונליים מאפשרים לתלמידים להתאים אישית את החוויה שלהם בצפון אמריקה. בתשלום נוסף סטודנטים יכולים להוסיף כמה מהאטרקציות המובילות בצפון אמריקה לתכנית שלהם. בזמן הלימודים בטורונטו, סטודנטים יכולים לנסוע לבלו מאונטיין, קנדה הצרפתית (אוטווה, מונטריאול, קוויבק)

פעילויות בקמפוס כולו

שום תוכנית מגורים לא תהיה שלמה ללא 'המועדפים'. בכל שבוע אנו מציעים מגוון פעילויות שלמות בקמפוס הכוללות דיסקוטקים, קריוקי, מופעי כישרונות, לילות בינלאומיים, לילות חידון וציידים.

ספורט

צוות הגיוס שלנו עסוק בגיוס מאמנים וחובבי ספורט לניהול פעילויות הספורט הרבות שלנו. לצד ענפי הספורט האופייניים יותר כמו כדורגל, כדורעף וכדורסל, יש לנו כמה ענפי ספורט חדשים לגמרי כולל כדוריד, רוגבי תגיות, יוגה, זומבה, ספורט בריטי מסורתי וקריקט. לצד פעילויות הספורט המהנות המסורתיות, אנו מציעים אימון ספורט מובנה במספר המרכזים שלנו.

אתגרי צוות

אנו רוצים לעודד את התלמידים לשבור את התבנית ולצאת מחוץ לקבוצת הידידות שלהם! ניתן להעביר את הסטודנטים לקצבים שלהם עם סדרה של אתגרים מעורבים בין צוותים מעורבים הכוללים אתגר תמונות באינסטגרם, אתגר טיפת הביצים או את יום האתגר של הצוות.

סדנאות

בתכניות הבינלאומיות הבינלאומיות של אוקספורד אנו מבינים שלא כולם אוהבים ספורט! מסיבה זו הצגנו את מפגשי 'הסדנה' שלנו לתוכניות שלנו. מפגשי הסדנא מתמקדים במיומנויות ותחביבים ספציפיים ומעניקים לתלמידים אפשרות להפגין את היצירתיות שלהם. רק חלק מהסדנאות המוצעות הן ריקוד, דרמה, אופנה, אומנות יפה, ייצור תכשיטים, עיצוב קומיקס, צילום, דיוקן עצמי ושירה.

מיקומים

גריניץ '

כתובת
Greenwich High Road,259
SE10 8NB גריניץ ', אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

Horsham

כתובת
RH13 0LJ Horsham, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

London Colney

כתובת
AL2 1AG London Colney, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

Hove

כתובת
Clarendon Villas,21-23
BN3 3RD Hove, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

אוקספורד

כתובת
אוקספורד, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

סן דייגו

כתובת
סן דייגו, קליפורניה, ארצות הברית

טורונטו

כתובת
Oxford International Toronto, 281 Richmond St W
טורונטו, אונטריו, קנדה

ונקובר

כתובת
ונקובר, קולומביה הבריטית, קנדה

Steep

כתובת
Church Road
GU32 2DG Steep, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

Benenden

כתובת
TN17 4AA Benenden, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

שפילד

כתובת
RG7 6AU שפילד, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

אגם

כתובת
Royal Holloway, Egham
TW20 0EX אגם, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

New Cross

כתובת
Lewisham Way,8
SE14 6NW New Cross, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

אדינבורו

כתובת
Robin Smith Hall Res, 3 Heriot Watt University,
EH14 4AS אדינבורו, סקוטלנד, הממלכה המאוחדת

הִתאַחֲדוּת

כתובת
Morris Avenue,1000
07083 הִתאַחֲדוּת, ניו ג'רזי, ארצות הברית

סירנססטר

כתובת
Stroud Road
GL7 6JS סירנססטר, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

טורונטו

כתובת
140 Mutual St
M5B 2K3 טורונטו, אונטריו, קנדה

בוסטון

כתובת
Fenway,300
02115 בוסטון, מסצ'וסטס, ארצות הברית

Newhall

כתובת
The Master's University, 21726 Placerita Canyon Road
91321 Newhall, קליפורניה, ארצות הברית

לונדון

כתובת
Stanstead Road
SE6 4TY לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

איסטבורן

כתובת
Carlisle Road
BN20 7SN איסטבורן, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

ספרסholt

כתובת
Westley Lane
SO21 2NF ספרסholt, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

גוילפורד

כתובת
Stag Hill
GU2 7XH גוילפורד, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

ווסטר

כתובת
ווסטר, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

תכניות

Summer course