קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים Oxford International College of Beauty , בית הספר יופי בבריטניה . נוסדה בשנת 1990, Oxford International College of Beauty הוא אחד היוקרתי ביותר היופי מומחה מוסדות אימון בבריטניה.

המציע לסטודנטים את הכישורים הגבוהים ביותר בעולם, שער תעסוקה בכמה ספא המוביל בעולם, קריירות במקומות אקזוטיים, Oxford International College of Beauty משחק חלק אינטגרלי במתן תעשיית היופי עם מטפלים מקצועיים מאוד.

OICB נהנה מוניטין מעורר קנאה עבור סטנדרטים מקצועיים גבוהים, תוצאות בדיקה יוצאת דופן ואת סיכויי תעסוקה. היופי ואת תעשיית הספא מציעה הזדמנויות מלהיב למטפלים מקצועיים Oxford International College of Beauty הוא המקום להתחיל את המסע הזה של גילוי.

הביקוש אימון יופי טיפול, מגורה על ידי הזדמנויות קריירה פופולרי ומרגש בתעשיית היופי תורמת להצלחה של Oxford International College of Beauty .

המציע לסטודנטים את הכישורים הגבוהים ביותר בעולם, שער תעסוקה בחלק מן הספא בבריטניה ומובילים בעולם ספארים קריירה במקומות אקזוטיים, Oxford International College of Beauty משחק חלק אינטגרלי במתן תעשיית היופי עם מטפלים מקצועיים מאוד.

מלון Oxford International College of Beauty נהנה מהמוניטין מעורר קנאה בסטנדרטים מקצועיים גבוהים, תוצאות בדיקה יוצאי דופן ואפשרויות תעסוקה, ומציע הדרכה ייחודית לטיפולי יופי בוויטני (Witney), אחת מערי השוק האטרקטיביות ביותר של קוטסוולדס (Cotswolds).

Witney היא עיר שוק שוקקת עם מתקנים מצוינים לקניות, פנאי, קולנוע, פאבים ומסעדות. אנו נמצאים בהישג יד של אוקספורד, ארמון בלנהיים, כפרים יפים קוטסוולד ורק שעה וחצי מלונדון.

Oxford International College of Beauty זכה לאחרונה מעמד' Premier College 'על ידי ASICs והוא נותן חסות רשום עם סוכנות הגבול בבריטניה.

תעשיית היופי והספא מציעה הזדמנויות מלהיבות למטפלים מקצועיים ומכללת אוקספורד הבין-לאומית של היופי היא המקום להתחיל את מסע הגילוי הזה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Oxford International College of Beauty

קורסים קצרים אלה, המובילים לכישורים של CIBTAC, מומלץ מאוד לסטודנטים המבקשים להגיע לרמה הגבוהה ביותר בטיפולי יופי, והצטרפו למטפלי האליטה העובדים ברחבי העולם. ... [+]

קורסים קצרים אלה, המובילים לכישורים של CIBTAC, מומלץ מאוד לסטודנטים המבקשים להגיע לרמה הגבוהה ביותר בטיפולי יופי, והצטרפו למטפלי האליטה העובדים ברחבי העולם. כל קורס הוא לימד 5 ימים בשבוע (35 שעות) במשך 4-6 חודשים. נדרש מחקר נוסף עבור פרויקטים, מחקר ותיקונים.

הקורסים המלאים שלנו:

קורסי היופי האינטנסיביים של CIBTAC, 4-6 חודשים, מובילים הן לקונפדרציית היופי הבריטית ליופי תרפיה קוסמטית (CIBTAC), המוכרת ביותר מ -19 מדינות, וכן לתעודת המכללה של OICB.... [-]

הממלכה המאוחדת Witney
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 - 6 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Oxford International College of Beauty

קורס טיפולי היופי האולטימטיבי, המוביל CIDESCO, CIBTAC ... [+]

קורס טיפולי היופי האולטימטיבי, המוביל CIDESCO, CIBTAC הקורס נלמד 5 ימים בשבוע (35 שעות) וכולל טיפולים אסתטיים

קורס במשרה מלאה:

זה 10 במשרה מלאה CIDESCO / CIBTAC מסלול מהיר אימון יופי אינטנסיבי מוביל הן הסמכה Coveted הבינלאומי מוכר CIDESCO, מוכר ביותר מ 33 מדינות; דיפלומה של CIBTAC, קונפדרציית היופי והקוסמטיקה, הסמכה בריטית המוכרת ב -19 מדינות; ואת קולג שלנו OICB דיפלומה, מוכר לעבודה בבריטניה.

CIDESCO שלנו / CIBTAC בוגרי הם להעסיק באופן מלא רק 10 חודשים והם ביקוש גדול על ידי הסלון העליון ובעלי ספא ברחבי העולם. אנחנו כמעט יש שיעור תעסוקה 100% בכל שנה, למעט כאשר התלמידים ממשיכים הלאה מחקרים כגון איפור או ספא ניהול.... [-]

הממלכה המאוחדת Witney
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
10 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Oxford International College of Beauty

זה 1 שנה יופי תרפיה במשרה חלקית הוא אידיאלי עבור אלה המבקשים ללמוד במשרה חלקית ועדיין לזכות הכשרה מוכרת ארצית. הקורס מוביל לאימון של ITEC ברמה 2 ולאישור OICB וכולל טיפולי ... [+]

זה 1 שנה יופי תרפיה במשרה חלקית הוא אידיאלי עבור אלה המבקשים ללמוד במשרה חלקית ועדיין לזכות הכשרה מוכרת ארצית. הקורס מוביל לאימון של ITEC ברמה 2 ולאישור OICB וכולל טיפולים אסתטיים והוא נלמד יום אחד בשבוע במשך שנה אקדמית אחת.

שלנו במשרה חלקית NVQ 2 קורס:

קורס אידיאלי עבור אלה עם התחייבויות אחרות המעדיפים אפשרות ללמוד במשרה חלקית. הסילבוס מתאים במיוחד לתלמידים המעוניינים ללמוד לצד המשפחה או העבודה. נדרשת תוספת לימוד בבית, למחקרי מקרה, לפרויקטים, למחקר ולתיקונים.... [-]

הממלכה המאוחדת Witney
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית חלקית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית