Oxford Bright Scholars

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

איך הכל התחיל ...

רעיונות גדולים לעתים קרובות נולדים תוך כדי לימוד בסביבות לטפח חדשנות אשר מובילות את הרצון לעשות את הדברים אחרת. אין מקום טוב יותר כדי שזה יקרה מאשר מוסד אקדמי ביותר החשוב ביותר בעולם, מאוניברסיטת אוקספורד. חוקר אוקספורד מוארת התפתח מתוך שיחות רבות לאחר הלילה מאוחר הולך הביתה מספריות הישנות באוקספורד, מייסדיה היו צורך בתהליך של קריאה לתארים שלהם. מאוחד על ידי דחף חזק להשכלה אנחנו מוכרים את זה היו פערים בידע בקש למצוא דרכים למלא אותם בצורה האקדמית ביותר ומעשירה מבחינה תרבותית.

ראשית, זיהינו את הצורך להבין את השפעת הנוף הכלכלי והפוליטי של סין על שאר העולם. כמו כן, לאחר שעבד בתאגידים בינלאומיים גדולים עצמו, אנו מוכרים את המידה התחרותית הוא להצטרף לזירה האקדמית ומקצועית וכי מועמדים צריכים לבלוט מעמיתיהם איכשהו.

Bearing כל זה בחשבון, יצאנו כדי לפתח תוכנית מהנה ואינטראקטיבית, שבו נוכל לארח את המרכז הכלכלי של סין, שנחאי. כך תוכניות לימודי הקיץ שלנו נולדו. באמצעות תוכניות לימודי הקיץ שלנו בסין, אנו מתכוונים ליצור פלטפורמה אשר תעודד תלמידים מבריקים להיות יצירתיים, לפתח כישורי מנהיגות ולהיות להתבלט יותר מעמיתיהם. הקמנו את בשליחות ליצור הזדמנויות לתלמידים סקרנות אינטלקטואלית לא רק לקבל תובנה הנושא הנבחר שלהם, אלא גם ללמוד את הכישורים שיאפשרו להם להצטיין.

עכשיו אנחנו מסתכלים קדימה כדי לשים תכנית הפעולה שלנו לתוקף כדי להבטיח לנו שנת השבעה מוצלחת. הצטרפו אלינו למסע הזה.

הוראת הפילוסופיה שלנו

בשעת אוקספורד מוארת החוקרים אנו גאים על מתן קורסים אקדמיים וחומרים ברמה הגבוהה ביותר. כל המורים שלנו הם אוקספורד משכילים ליישם את כישוריהם והניסיון לספק הוראה שוה לתקני אוקספורד.
בעוד אנו שמים פרמיות גבוהות על מצוינות אקדמית, אנו מבינים ידענו כי יש שימוש מוגבל ללא יישום מעשי. המתודולוגיה הלימוד שלנו נועדה אפוא להבטיח שימוש בעולם אמיתי כפי שאנו משלבים נושאים גלובליים רלוונטיים ועל מקרים לתוך כל תוכניות לימודי הקיץ שלנו.
בעשותו כן, אנו מאמינים כי שיתוף הניסיון שלנו ללמוד באוניברסיטת אוקספורד נסיעה לכל קצוות תבל עם תלמידינו מספק להם פלטפורמה לצאת למסע שלהם להפוך אזרחי העולם.

כיצד ניתן הגדל הזמן שלך עם קשר

להשתתף באופן פעיל ולשתף בחוויות שלך מהמדינה והתרבות שלך.
תרגלי מנדרין שלך על ידי דיבור עם המקומיים.
אל תפחדו לשאול שאלות. זהו נדירים היא ההזדמנות להרחיב את תפיסת העולם שלך.
המרת פרטי התקשרות עם סטודנטים בינלאומיים כי יצטרפו לך על התכנית. הפכו חברים לחיים!
לאתגר את עצמך על ידי חשיבה על איך מה תלמד חל על העולם האמיתי.
השתמש יוזמה שלך בסדנאות שלנו לנסוע קדימה המטרות העתידיות שלך.
קח הרבה תמונות ולשתף אותם עם החברים ובני המשפחה שלך כשתגיע הביתה.
Engage בשיחה עם צוות המגורים שלנו אשר מורכב התלמידים הנוכחי ובוגרים של אוניברסיטת אוקספורד.

חשוב לציין כי אוקספורד מוארת המלומדים אינו חלק או אחרת כלולה לאוניברסיטת אוקספורד.
חוקרים אוקספורד ברייט נוסדה והיא מנוהלת כיום על ידי רשת של בוגרי אוניברסיטת אוקספורד.
כוחות הוראה על כל התוכניות חוקרים אוקספורד מוארת הם שיעורי עזר או כיום ו / או לומדים או הם בוגרי אוניברסיטת אוקספורד.
מרצים אורחים מוזמנים על ידי אוקספורד מוארת חוקרים תקיים הרצאות ו / או שיעורי עזר עמדות באוניברסיטת אוקספורד ו / או הם מומחים בתעשייה.
מנחים בכיתה אינטראקטיבית הם בוגרי אוניברסיטת אוקספורד הראו מחויבות ארוכת טווח ליזמות וחדשנות בתחום הנבחר שלהם.
צוות הפסטורלי על התוכניות שלנו הם סטודנטים נוכחיים באונ' אוקספורד, למרות שהם עשויים להיות התחברו צוות הדו לשוני מקומי כדי להבטיח טיפול מקסימאלי ותשומת לב סופק.

מיקומים

לונדון

כתובת
Kemp House 152 -160 City Road,
EC1V 2NX לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת