קרא את התיאור הרשמי

כאן ב כמובן אנו מאמינים כי עדיפים ללמוד ממומחים וכולם כי יש תחום התמחות. אנחנו בשליחות לתת לאף אחד ללמוד כל מה שהם רוצים, בכל עת, בכל מקום.

מורי מומחים

לצפות וללמוד מומחים שנבחרו בקפידה שאינם נלהבים לשתף את הידע שלהם.

למד על כל מכשיר

המומחים שלנו הובילו ניתן לצפות הדרכות על לוח, נייח או נייד. אז להמשיך ללמוד בזמן שאתה בדרכים!

לפי דרישה

למד בקצב שלך, בכל עת שתרצה וליהנות בחיים גישה כמובן שלך.

קהילה גלובלית

צור קשר עם מומחים וסטודנטים מרחבי העולם, בכל מקום שאתה נמצא.

מתי הקורס שלי להתחיל? כל הקורסים שלנו הם On Demand. זה אומר שאתה יכול לגשת חומרים קטעי וידאו כמובן בזמן שנוח שלך, בכל עת ובכל מקום שאתה רוצה! אין תאריכי התחלה רשמית לקורסים, אבל למה לא לתת לספסל הלימודים שלך יודעים שאתה מתחיל ומה המטרות שלך מופיעות בקטע התגובות כמובן שלך.

כמה זמן יש לי גישת הקורס? יש לך גישה בלתי מוגבלת כמובן שלך בזמן זה הוא על פלטפורמת Ofcourse. אין מגבלות זמן ואנחנו לא הולכים לבקש ממך לשלם כדי לגשת אליו בעוד שנה!

מי מלמד את הקורס שלי? צוות של Ofcourse handpicks ומומחים במגוון של תעשיות. אנו לבדוק את האישורים שלהם, את איכות הסרטונים שלהם ומה הקורס יעזור לאנשים להשיג. אם זה לא עד בסטנדרטים הגבוהים ביותר שלנו, אתה לא תמצא אותו על הרציף.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Of Course Learning

עולם האיפור הוא עצום ומבלבל, אבל זה לא צריך לקחת שנים של אימונים וארנק תחתי להיראות מדהים. קורס זה יהיה להעצים לך לקחת את השליטה על מערך עצום של אפשרויות שם בחוץ, ולחפש ה ... [+]

עולם האיפור הוא עצום ומבלבל, אבל זה לא צריך לקחת שנים של אימונים וארנק תחתי להיראות מדהים. קורס זה יהיה להעצים לך לקחת את השליטה על מערך עצום של אפשרויות שם בחוץ, ולחפש היום הכי טוב שלך, יום בחוץ!

למד כיצד לבנות שגרת איפור עם לואיז שמתאים עם אורח החיים העמוס שלך ואינו לשבור את הבנק! לואיז השקיע שנתי trawling YouTube ובאינטרנט עבור ההמלצות הטובות ביותר ואת השתמש התמחותה לפתח כמובן זה יוצא מן הכלל.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online ארצות הברית ארה"ב מקוונת
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית חלקית
מקוון
למידע נוסף באנגלית