קרא את התיאור הרשמי

ספקי שירות לתעשיית הנפט והגז

סקירה

בסיסה בלונדון, נפט וגז ניידות מספק שירותים מקיפים לתעשיית הנפט והגז העולמית בתחומי נפט וייעוץ הנדסיים והדרכה.

אנו מוכרים על ידי מועצת ההסמכה הבריטית לעצמאי בהמשך והשכלה גבוהה כספק קורס קצר.

צוות שלנו של יועצים עם ניסיון של שנים בתעשיית הנפט והגז יהיה לצייד אותך להיות יעיל יותר בעמידה ביעדים העסקי שלך. ייעוץ הנפט והגז שלנו עם מומחים טכניים להבין את תעשיית הנפט ולספק פתרונות לפעילות חיפושים והפקה. היועצים שלנו מספקים שירותי ייעוץ מותאמים ולספק קורסי הכשרה שלעמוד באתגרים של תעשיית הנפט והגז במאה ה -21.

כספקי נפט וגז הדרכה, הקורסים הקצרים בתעשיית הנפט שלנו ממוקדים בפיתוח הידע, המיומנויות והיכולות של עובדים. אנו עובדים עם ארגונים להבין את דרישות ההכשרה שלהם, לפתח וליישם תכנית אימונים כדי לגשר על הפער.

שירות מקצועי ייחודי צוות היועצים וצוות שלנו מבין את הצורך לספק ערך ברמה עולמית במחירים תחרותיים. אנחנו עובדים קשה כדי להבטיח שנעלה על הציפיות שלך וליצור ערך עבור הארגון שלך בכל פעם.

פתרונות חדשניים אנו מציעים פתרונות חדשניים שבו אנחנו חושבים שהם בקנה אחד עם האסטרטגיה הארגונית שלך, אבל אנחנו תמיד לתעדף הדרישות שלך. צוות המומחים שלנו של יועצים יש הניסיון שיעזרו לך להגדיר את האזורים הבעייתיים ולעבוד איתך כדי לספק את הפתרונות הנכונים.

תיק שירות מקיף

אנו מספקים שירותי ייעוץ בתעשיית הנפט והגז בפיתוח פתרונות לתמיכה בחיפושי נפט וגז והפקה. הקורסים הקצרים המקצועיים הנפט וגז שלנו מתוכננים להכשרת צוות כדי להבטיח ביצועים ופיתוח מתמשכים כפי שהם עומדים באתגרים בכל יום של תעשיית הנפט. כמו שמן ורכש גז הוא אחד מהעסקים הליבה שלנו, אנו מקור לציוד המשמש בתעשיית הנפט והגז גם לחברות נפט לאומיות ומסחריות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Diploma

Mobility Oil & Gas Limited

תעודה זו מיועדת לבוגרים טריים, אנשים עם ניסיון קודם קטן או לא בקידוח וכוח אדם בתחומים אחרים שרוצים להתחיל קריירה בקידוח. תכנית הלימודים של תכנית תעודה זו פותחה על ידי מומ ... [+]

דיפלומה בהנדסת קידוחי טכנולוגיה (מאושר על ידי משרד CPD התקנים) תכנית מבוא

תעודה זו מיועדת לבוגרים טריים, אנשים עם ניסיון קודם קטן או לא בקידוח וכוח אדם בתחומים אחרים שרוצים להתחיל קריירה בקידוח. תכנית הלימודים של תכנית תעודה זו פותחה על ידי מומחי נושא וגם כבר השוותה נגד סטנדרט בתעשייה.

גישת משלוח כמובן

תיאורטי וידיים על גישה משמשת במשלוח של תכנית תעודה זה שישה חודשים אינטנסיבית. תכנית תעודה זו תחשוף מועמדים לתוכנה סטנדרטית בתעשייה, סימולטורים קידוח והזדמנות לעבוד בצוותים וכפרט. מועמדים נרשמו בתכנית זו יהיו גם להעריך מעת לעת במהלך התכנית עם הערכה סופית בסוף לפני תעודת ההישג מוענקת.... [-]

הממלכה המאוחדת London Leeds
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
6 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית