קרא את התיאור הרשמי

עובדות מפתח

MCSE נפתח בשנת 2005 במנצ'סטר סיטי סנטר ומאז, אנחנו כבר בהתלהבות קבלת פנים תלמידים מכל רחבי העולם לבית הספר חם וידידותי שלנו. אנחנו מוסמכים על ידי המועצה הבריטית - שהיא הבטחתך של בית ספר איכותי באנגלית. אנחנו חברים פעילים גם באנגלית.

MCSE היא ספקית מובילה של קורסים באנגלית באיכות מספקת הרבה כיף, תוכניות חברתיות, כך שתוכל להשיג את רוב מנצ 'סטר. MCSE הוא גם PESTWORD TEST CENTER - נוטלי הבדיקה מקבלים הסמכה יקר כדי לספק ראיות של רמת השפה האנגלית שלהם.

מקום

אנו ממוקמים בלב מנצ'סטר, ממש מול גני פיקדילי הבולטים. בית הספר המרכזי ביותר במנצ'סטר.

המשימה שלנו

אנו שואפים לעצב ולהעניק את חלומותיהם של תלמידינו על ידי מתן חינוך לשפה הטובה ביותר בסביבה מגרה ותומכת וכן להציע הזדמנויות להתפתחות חינוכית, אישית ותרבותית.

קורסים

אנו מספקים מגוון רחב של קורסים באנגלית - מאנגלית כללי להכנה לקראת הכשרה מקצועית אנגלית.

 • אנגלית כללית
 • IELTS
 • אנגלית עסקית
 • הכנה לבחינה בקיימברידג '
 • אחד לאחד
 • תאגידים
 • קורסים לעברית

מתקנים

 • כיתות נוחות ומודרניות עם לוחות אינטראקטיביים וגישה לאינטרנט
 • סִפְרִיָה
 • חדר מחשבים
 • שלושה טרקליני קפה מרגיעים להתרועע בזמני הפסקה.
 • חדר תפילה והתבוננות.

משאבים אקדמיים

 • דקדוק ספרים כדי לחפש נושא מסוים בתחום הקושי
 • מילונים לכל הרמות
 • הקוראים כדי לשפר את כישורי הקריאה שלך

פעילויות חברתיות

הפעילות החברתית פועלת על בסיס שבועי וכל סוף שבוע. אנו מציעים גם יום אחד וטיולים בסוף השבוע למקומות כגון ליברפול, לידס, שיא מחוז, צ'סטר ואדינבורו (טיול בסוף השבוע עם לילה אחד בהוסטל כלל). בכל שבוע אנחנו מנסים פעילויות שונות ופעם בחודש אנחנו מארגנים ארוחת ערב עם התלמידים ומורה כדי לתקשר ולתרגל אנגלית. הפעילויות הן בחינם וכלולות בחבילת בית הספר, אך חלקן עשויות לעלות עלויות נוספות.

דִיוּר

ב MCSE אנו שמחים להציע ברמה גבוהה אירוח משפחתי מגורים לכל התלמידים שלנו. מתן מרחב איכותי לנוחות וללמידה הוא חלק מהמחויבות שלנו להבטיח לכל תלמיד יש זמן בלתי נשכח איתנו. הדרישות התזונתיים והבקשות המיוחדות הינן קלות, כולל ארוחות חלאיות וצמחוניות.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Summer course

Manchester Central School of English

ללמוד את קורס הכנה בבית Manchester Central School of English היום Manchester Central School of English ! ... [+]

סקירה כללית:

Manchester Central School of English שמח על הקשר עם מספר אוניברסיטאות שכולם הסכימו לקבל את האישורים שלנו כראיה לרמת אנגלית. משמעות הדבר היא כי מי שהגיש בקשה לאוניברסיטה שותפה לא צריך לקחת קורס טרום הקורס או מבחן השפה כדי לענות על דרישת השפה עבור הכניסה.

מה זה אומר:

כאשר אתה מצטרף Manchester Central School of English , הודע לנו אם אתה מעוניין לפנות לכל אחת מהאוניברסיטאות השותפות של בית הספר או אם החלת כבר ויש לך הצעה. לאחר מכן נוכל לעזור לך למפות את ההתקדמות האנגלית שלך להגיע לרמה הנדרשת לקבלה על הקורס שלך. ברגע שיש לך להשיג את הרמה הנדרשת, אנו נותנים לך אישור עם דו"ח המציג את רמת השפה הספציפית שלך וזה יתקבל על ידי האוניברסיטאות שהוזכרו לעיל.... [-]

הממלכה המאוחדת Manchester
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
7 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורס

Manchester Central School of English

מערכת אנגלית לבדיקת אנגלית (IELTS) היא מבחן אנגלית מוכחת בעולם. מעל 1.4 מיליון מועמדים לוקחים את המבחן מדי שנה כדי להתחיל את המסע שלהם לתוך חינוך בינלאומי ותעסוקה. ... [+]

מה זה?

מערכת אנגלית לבדיקת אנגלית (IELTS) היא מבחן אנגלית מוכחת בעולם. מעל 1.4 מיליון מועמדים לוקחים את המבחן מדי שנה כדי להתחיל את המסע שלהם לתוך חינוך בינלאומי ותעסוקה.

רמת הקרן: תלמידים המעוניינים ללמוד קורס זה חייבים להיות ברמה הבינונית (CEF B1 - ציון של 33-39 על מבחן מיקום).

רמה גבוהה יותר: סטודנטים המעוניינים ללמוד את הקורס חייבים להיות ברמה העליונה-בינונית (CEF B2 - ציון של 40-45 על מבחן מיקום).... [-]

הממלכה המאוחדת Manchester
הרשמה פתוחה
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Manchester Central School of English

הקורס אנגלית עסקית MCSE נועד לספק לתלמידים את המיומנויות המעשיות ורמת התקשורת הנדרשת כדי להצליח בסביבה עסקית בינלאומית דוברי אנגלית. ... [+]

סקירה כללית

הקורס אנגלית עסקית MCSE נועד לספק לתלמידים את המיומנויות המעשיות ורמת התקשורת הנדרשת כדי להצליח בסביבה עסקית בינלאומית דוברי אנגלית.

מטרות הקורס

קורס אנגלית לעסקים ב- MCSE מכין סטודנטים לעבודה בינלאומית בתחומים עסקיים שונים על ידי:

ללמד את הלומדים כיצד להשתמש באנגלית בסביבות עסקיותלומד מגוון נושאים הקשורים לעסקים כגון סידור פגישות, תיאורים עבודה, מוטיבציה צוות, גיוס, כתיבת מכתבים, e-business, אתיקה עסקיתפיתוח מיומנויות שפה מפתח ומיומנויות תקשורת בין-תרבותיות באמצעות משימות עסקיותמגרה חשיבה יצירתית וניתוח על ידי התמודדות עם מצבים עבודה בחיים האמיתיים... [-]
הממלכה המאוחדת Manchester
הרשמה פתוחה
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MC Academy is the place to be!

MC Academy Confusing Words

Football

כתובת
2nd Floor, Royal Buildings
M2 3AN Manchester, England, הממלכה המאוחדת
Website
טלפון
+ 44 (0) 161 236 75 75