קרא את התיאור הרשמי

עובדות מפתח

MC Academy ללימודי MC Academy נפתחה בשנת 2005 במרכז העיר מנצ'סטר ומאז אנו מברכים בהתלהבות סטודנטים מכל העולם לבית הספר החם והידידות שלנו. אנו מוסמכים על ידי המועצה הבריטית - שהיא הבטחתך לבית ספר אנגלי סטנדרטי ואיכותי. אנו גם חברים פעילים ב- UK אנגלית.

MC Academy היא ספקית מובילה של קורסים איכותיים באנגלית המספקים הרבה כיף ותוכניות חברתיות כך שתוכלו להשיג את המקסימום ממנצ'סטר. MC Acamedy הוא גם מרכז מבחן סיסמה - נבחני מבחן מקבלים אישור יקר כדי לספק הוכחות לרמת השפה האנגלית שלהם.

מקום

אנו ממוקמים בלב מנצ'סטר, ממש מול גני פיקדילי הבולטים. בית הספר המרכזי ביותר במנצ'סטר.

המשימה שלנו

אנו שואפים לעצב ולהעניק את חלומותיהם של תלמידינו על ידי מתן חינוך לשפה הטובה ביותר בסביבה מגרה ותומכת וכן להציע הזדמנויות להתפתחות חינוכית, אישית ותרבותית.

קורסים

אנו מספקים מגוון רחב של קורסים באנגלית - מאנגלית כללי להכנה לקראת הכשרה מקצועית אנגלית.

 • אנגלית כללית
 • IELTS
 • אנגלית עסקית
 • הכנה לבחינה בקיימברידג '
 • אחד לאחד
 • תאגידים
 • קורסים לעברית

מתקנים

 • כיתות נוחות ומודרניות עם לוחות אינטראקטיביים וגישה לאינטרנט
 • סִפְרִיָה
 • חדר מחשבים
 • שלושה טרקליני קפה מרגיעים להתרועע בזמני הפסקה.
 • חדר תפילה והתבוננות.

משאבים אקדמיים

 • דקדוק ספרים כדי לחפש נושא מסוים בתחום הקושי
 • מילונים לכל הרמות
 • הקוראים כדי לשפר את כישורי הקריאה שלך

פעילויות חברתיות

הפעילות החברתית פועלת על בסיס שבועי וכל סוף שבוע. אנו מציעים גם יום אחד וטיולים בסוף השבוע למקומות כגון ליברפול, לידס, שיא מחוז, צ'סטר ואדינבורו (טיול בסוף השבוע עם לילה אחד בהוסטל כלל). בכל שבוע אנחנו מנסים פעילויות שונות ופעם בחודש אנחנו מארגנים ארוחת ערב עם התלמידים ומורה כדי לתקשר ולתרגל אנגלית. הפעילויות הן בחינם וכלולות בחבילת בית הספר, אך חלקן עשויות לעלות עלויות נוספות.

דִיוּר

באוניברסיטת MC Academy אנו שמחים להציע אירוח משפחתי ומגורים ברמה גבוהה עבור כל הסטודנטים שלנו. מתן מרחב איכותי להרגעה וללימוד הוא חלק מהמחויבות שלנו להבטיח לכל סטודנט זמן בלתי נשכח איתנו. ניתן בקלות לקבל מענה לדרישות התזונה ולבקשות המיוחדות, כולל ארוחות חלאל וצמחוניות.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Summer course

MC Academy

למד את הקורס הנוכחי MC Academy היום! ... [+]

סקירה כללית:

MC Academy שמחה מאוד כי התחברו למספר אוניברסיטאות שכולם הסכימו לקבל את התעודות שלנו כעדות לרמת האנגלית. המשמעות היא שמי שהגיש מועמדות לאוניברסיטה בשותפות לא יצטרך לעבור קורס מראש או מבחן שפה כדי לעמוד בדרישת השפה לכניסה.

מה זה אומר:

כשאתה מצטרף MC Academy , הודע לנו אם אתה מעוניין להגיש בקשה לאחת האוניברסיטאות השותפות בבית הספר או אם הגשת כבר מועמדות והצעת. לאחר מכן נוכל לעזור לך למפות את ההתקדמות שלך באנגלית כדי להגיע לרמה הנדרשת לקבלה לקורס שלך. לאחר שתשיג את הרמה הנדרשת, אנו נספק לך תעודה עם דוח המציג את רמת השפה הספציפית שלך וזה יתקבל על ידי האוניברסיטאות שהוזכרו לעיל.... [-]

הממלכה המאוחדת מנצ'סטר
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
7 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורס

MC Academy

מערכת אנגלית לבדיקת אנגלית (IELTS) היא מבחן אנגלית מוכחת בעולם. מעל 1.4 מיליון מועמדים לוקחים את המבחן מדי שנה כדי להתחיל את המסע שלהם לתוך חינוך בינלאומי ותעסוקה. ... [+]

מה זה?

מערכת אנגלית לבדיקת אנגלית (IELTS) היא מבחן אנגלית מוכחת בעולם. מעל 1.4 מיליון מועמדים לוקחים את המבחן מדי שנה כדי להתחיל את המסע שלהם לתוך חינוך בינלאומי ותעסוקה.

רמת הקרן: תלמידים המעוניינים ללמוד קורס זה חייבים להיות ברמה הבינונית (CEF B1 - ציון של 33-39 על מבחן מיקום).

רמה גבוהה יותר: סטודנטים המעוניינים ללמוד את הקורס חייבים להיות ברמה העליונה-בינונית (CEF B2 - ציון של 40-45 על מבחן מיקום).... [-]

הממלכה המאוחדת מנצ'סטר
הרשמה פתוחה
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
MC Academy

הקורס אנגלית עסקית MCSE נועד לספק לתלמידים את המיומנויות המעשיות ורמת התקשורת הנדרשת כדי להצליח בסביבה עסקית בינלאומית דוברי אנגלית. ... [+]

סקירה כללית

הקורס אנגלית עסקית MCSE נועד לספק לתלמידים את המיומנויות המעשיות ורמת התקשורת הנדרשת כדי להצליח בסביבה עסקית בינלאומית דוברי אנגלית.

מטרות הקורס

קורס אנגלית לעסקים ב- MCSE מכין סטודנטים לעבודה בינלאומית בתחומים עסקיים שונים על ידי:

ללמד את הלומדים כיצד להשתמש באנגלית בסביבות עסקיותלומד מגוון נושאים הקשורים לעסקים כגון סידור פגישות, תיאורים עבודה, מוטיבציה צוות, גיוס, כתיבת מכתבים, e-business, אתיקה עסקיתפיתוח מיומנויות שפה מפתח ומיומנויות תקשורת בין-תרבותיות באמצעות משימות עסקיותמגרה חשיבה יצירתית וניתוח על ידי התמודדות עם מצבים עבודה בחיים האמיתיים... [-]
הממלכה המאוחדת מנצ'סטר
הרשמה פתוחה
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MC Academy is the place to be!

MC Academy Confusing Words

Football

MC Academy

כתובת
2nd Floor, Royal Buildings
M2 3AN מנצ'סטר, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
Website
טלפון
+ 44 (0) 161 236 75 75