קרא את התיאור הרשמי

ברוכים הבאים Loughborough המכללה!

הוקם בשנת 1909, אנו גאים המוניטין ארוכת השנים שלנו למתן על רמה גבוהה של הוראה באיכות גבוהה והכשרה ברחבי לסטרשייר.

הצלחת השראה וחייהם מעשירים ...

עם מגוון של קורסים פנטסטיים, מתקנים ממדרגה הראשונה גישה רעננה להוראה והכשרה מודרניות, למה ללכת לשום מקום אחר?

11,000 הסטודנטים הלומדים כיום במכללת Loughborough, רוב יסכימו שהלימוד איתנו אומר הרבה יותר מאשר רק צובר הסמכה.

אנו מציעים סוג שונה של סביבה למידה שבו תוכל להתייחס אליהם כאל מבוגר בקמפוס הרגוע ומזמין שלנו אומר שאתה תתאים ישר אל דרך חי המכללה.

יש לנו המון קורסים שונים, מ-א 'רמות לתוכניות מקצועיות, חניכות, ותארים, ואתה תהיה לך ההזדמנות לזכות מעשית, מיומנויות הקשורות בתעשייה בזמן שאתה ללמוד.

כדי להיות הגשר אל העתיד ...

עם קישורי אוניברסיטות מובילות ואנשי המקצוע הוקם, הקורסים שלנו פותחו תוך שימת דגש על יכולת תעסוקה שואפים לספק לך את הכישורים אקדמיים ומעשיים הרלוונטיים להם הם זקוקים כדי להצליח בתוך המקום העבודה. רב מתוכניות שלנו מבוססים vocationally ולהציע לך את ההזדמנות ליישם את מה שלמדת בכיתה לתפקידי עבודה בתעשייה.

המכללה היא ידידותית ותומכת ואנחנו מאפשרים לך לפתח ולהשיג את עצמאות ואחריות הצורך הצפוי של מחקר ברמה גבוהה יותר. ייעוץ ותמיכה זמין לכל התלמידים טרם הצטרפותו וימשיך זמן רב לאחר סיום הלימודים.

חוויה ששינתה את חיי ...

אנחנו רוצים את החוויה שלך איתנו כדי להיות בעל ערך ומרגש ומחוצת הכיתה ואנחנו תמיד בוחנים דרכים חדשות כדי לשמור דברים טריים ומעניין.

יש כל כך הרבה הזדמנויות להיות מעורבים, כחבר אוטומטי של איגוד Loughborough סטודנטים (LSU), אתה יכול לבחור להשתתף המון התנדבות וערכות חברתיות. LSU מתגאה מעל 100 חברות כבר הצביעו מס '1 במשך כמה שנות ניסיון סטודנט ברציפות.

בקמפוס, יש לנו חדר כושר מאובזר, סטודיו למחול, סלוני שיער ויופי פונקציונליים, שני בתי קפה ושתי מסעדות, ספרייה, חדר ילדי יום Radmoor, ועוד הרבה יותר. וגם, כי אנו חולקים הקמפוס שלנו עם האוניברסיטה, תהיה לך גישה מלאה לכל המתקנים המסופקים על ידי שני המוסדות.

השקעת קמפוס

השקענו מעל 30 מיליון £ לתוך בקמפוס המכללה בשנים האחרונות כדי לספק לכל המאוחר בהוראה ובלמידה ב Loughborough מכללה. הרכזת היא קומפלקס מודרני, נפתח בשנת 2014, עם מתקני אוכל מעולים ומגוון של שירותי תמיכה בסטודנטים תחת קורת גג אחת בלב קמפוס המכללה. זה גם ביתם של האקדמיה לאמנויות הייעודית שלנו, נפתחה על ידי הוד מעלתו רוזן והסקס, נועד לספק מתקנים ברמה העליונה לאלו המעוניינים לעבוד בענפי יצירתי.

50 שנים לאחר הקמתו, גם השקענו יותר מ -14 מיליון £ redeveloping אחד המבנים הסמליים ביותר של Loughborough המכללה. המדינה- of-the-art בניין הוא ביתם Loughborough שישית טופס המכללה ומתן שירות התעשיות שלנו, מספטמבר 2016, זה יהיה בית מרכז הבוגר שלנו: חלל למידה פתוח מוקדש לימודי תואר ראשון.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Diploma

Loughborough College

הרמות הבינלאומיות שלנו הן אופציה מצוינת עבור סטודנטים בינלאומיים למי שרוצים לעקוב אחר המסלול המסורתי לראש האוניברסיטות בבריטניה. רמות GCE A הם אחד מן הסייגים המוכרים ביות ... [+]

אחד הסייגים המוכרים ביותר בעולם

יש Loughborough מכללת מסורת חזקה של הצלחה אקדמית. זו הושגה באמצעות שילוב של הוראה מצטיינת, וקישורים מצוינים עם אוניברסיטות, מתקנים מעולים, ומערכת טיפול הפסטורלי חזקה; והיא מאפשרת לכל תלמיד להשיג שלו או הפוטנציאל האמיתי שלה.

הרמות הבינלאומיות שלנו הן אופציה מצוינת עבור סטודנטים בינלאומיים למי שרוצים לעקוב אחר המסלול המסורתי לראש האוניברסיטות בבריטניה. רמות GCE A הם אחד מן הסייגים המוכרים ביותר בעולם, וכתוצאה מכך, הם להערכה רבה על ידי אוניברסיטאות ברחבי העולם.... [-]

הממלכה המאוחדת Loughborough
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Foundation Year

Loughborough College

מכללת Loughborough כבר מפעילה תכנית קרן בינלאומית במשך 12 שנים. במשך 6 השנים האחרונות, תוכנית זו כבר שותפות-כפול עם אוניברסיטת Loughborough. אנחנו נחזור שיש בעלות של התכנ ... [+]

מכללת Loughborough כבר מפעילה תכנית קרן בינלאומית במשך 12 שנים. במשך 6 השנים האחרונות, תוכנית זו כבר שותפות-כפול עם אוניברסיטת Loughborough. אנחנו נחזור שיש בעלות של התכנית שוב בשנת 2017 עדיין תוך שמירה על קשרים הדוקים עם האוניברסיטה.

תוכנית הקרן הבינלאומית Loughborough המכללה מיועדת לסטודנטים בינלאומיים שיש להם סוף טוב של ציונים בבית הספר אבל זקוקים שנה נוספת של לימודים לפני תחילת הלימודים באוניברסיטה שלהם בבריטניה.... [-]

הממלכה המאוחדת Loughborough
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Summer course

Loughborough College

תוכל ללמוד לצד סטודנטים ברמה משלך בסביבה ידידותית ומעודדת. סטודנטים להשתתף בשיעורים בקבוצות רבות-לשוניות. ... [+]

Summer School שלנו הוא דרך נהדרת לשפר את כישורי השפה האנגלים שלך.

תוכל ללמוד לצד סטודנטים ברמה משלך בסביבה ידידותית ומעודדת. סטודנטים להשתתף בשיעורים בקבוצות רבות-לשוניות.

תכנית הקיץ הזה היא אופציה אידיאלית למי שרוצה לשפר את האנגלית שלהם כל היום, לצאת לחופשת מחקר.

טיולים מקומיים וטיולים השבוע לקיימברידג, אוקספורד ולונדון שלוש ארוחות ליום המסעדה באתר שלנו על לינה בקמפוס באולמות שלנו מגורים מנוי לחדר כושר אהבת כרטיס דיסקונט Loughborough עבור מסעדות וקניות בעיר שירותי כביסה פעילויות פרמיה נוספות תהיינה זמינות תמורת תשלום קטן נוסף והם כוללים החלקה על קרח, באולינג ולילה סרט תוכן קורס מורים לעשות שיעורים תקשורתיים, אינטראקטיביים, ומרגשים, מה שמבטיח כיף חוויה מתגמלת עבור כל ספק הבריטי Council- ו-נבדק Ofsted מורי אכפתיות, תומכים וצוות הרווחה קו סיוע חירום 24 שעות ביממה תעודת מכללה הציגה בסוף הקורס תכונות / יתרונות ... [-]
הממלכה המאוחדת Loughborough
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית חלקית
2 - 4 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורס

Loughborough College

תכנית השפה אנגלית שלנו היא תוכננה במיוחד עבור סטודנטים בינלאומיים. אנו מציעים שיעורים הוא באנגלית כללית IELTS באנגלית, עבור 15 או 21 שעות בשבוע, אשר ניתן לשלב אישית לפגוש ... [+]

תכנית השפה אנגלית שלנו היא תוכננה במיוחד עבור סטודנטים בינלאומיים. אנו מציעים שיעורים הוא באנגלית כללית IELTS באנגלית, עבור 15 או 21 שעות בשבוע, אשר ניתן לשלב אישית לפגוש את מטרותיהם הפרטיות שלך.

תוכן קורס

הכללי אנגלית:

לשפר את האנגלית שלך לשימוש מקצועי או כל יום. שיעורים אלה נועדו לפתח מיומנויות תקשורת שלך מיומנויות מפתח של קריאה, כתיבה, דיבור, והאזנה, בעוד גם קידום הידע שלך הדקדוק באנגלית, אוצר המילים, ההגייה.... [-]

הממלכה המאוחדת Loughborough
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית חלקית
2 - 52 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Loughborough College

שפר IELTS שלך להבקיע ולהתכונן באוניברסיטה. שיעורים אלה נועדו לשפר את הידע שלך באנגלית אקדמית, תוך שיפור מיומנויות השפה הכלליות שלך לפתח טכניקות הבחינה שלך. ... [+]

תכנית השפה אנגלית שלנו היא תוכננה במיוחד עבור סטודנטים בינלאומיים. אנו מציעים שיעורים הוא באנגלית כללית IELTS באנגלית, עבור 15 או 21 שעות בשבוע, אשר ניתן לשלב אישית לפגוש את מטרותיהם הפרטיות שלך.

תוכן קורס

שפר IELTS שלך להבקיע ולהתכונן באוניברסיטה. שיעורים אלה נועדו לשפר את הידע שלך באנגלית אקדמית, תוך שיפור מיומנויות השפה הכלליות שלך לפתח טכניקות הבחינה שלך.

יום (ים): תוקפה של ההרשמה בכל יום שני... [-]

הממלכה המאוחדת Loughborough
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית חלקית
2 - 52 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית