קרא את התיאור הרשמי

אם תצטרפו לבית הספר שלנו, לא תוכלו ליהנות רק מהשיעורים עם המורים המוסמכים שלנו, ויש לנו פעילויות מסודרות בכל שבוע, אבל תוכלו גם ללמוד באחוזה מהמאה ה -18. הבניין היפה וההיסטורי הזה היה פעם ביתם של הדוכסים של דבונשייר ולורד ווילמינגטון. כאן ב LTC איסטבורן, אנו מציעים לתלמידים הזדמנות ייחודית, ללמוד את השפה האנגלית בבית ספר בריטי מסורתי על האחוזה הפרטית הפרטית שלו.

אילו קורסים זמינים ב- LTC איסטבורן?

בית הספר שלנו מציע מגוון רחב של קורסים באנגלית איסטבורן, מן אנגלית כללי הכנה לבחינות הקורסים לסטודנטים מבוגרים כדי homestay ומגורים בתי הספר הקיץ תוכניות ללומדים צעירים. אנחנו יכולים גם להציע תוכניות קבוצתיות מיוחדות בכל עת של השנה. בקר בדף YouTube שלנו כדי לראות את מה שאתה יכול לצפות מהקורסים שלנו לבתי ספר קיץ ומבוגרים.

כמה גדול הם שיעורים של LTC Eastbourne?

קורסי השפה האנגלית שלנו באיסטבורן מורכבים משיעורים קטנים, מקסימום 12 תלמידים לכיתה. השיעורים הקטנים שלנו אומרים שכל מועמד מקבל תשומת לב מספקת, ומאפשר להם להתמקד בחוזקותיהם ובחולשותיהם.

בבית הספר שלנו יש 25 כיתות ו עד 300 תלמידים במהלך החודשים עמוס, עם 360 בקיץ כאשר אנו משתמשים בכיתות נוספות ליד בית הספר.

מה יכולה העיר איסטבורן להציע לתלמידים?

איסטבורן היא חופשה משגשגת על חוף הים הנופש המושך מעל ארבעה מיליון מבקרים מדי שנה. בעת לימוד על קורס אנגלית איסטבורן תוכל להירגע בגינה הפרטית שלנו 10 דונם, לבלות זמן פנוי על החוף לחקור את העיר חוף הים המקומי. לדברי משרד המטרופוליטן, איסטבורן ממוקם בחלק הכי שטוף שמש באנגליה. איסטבורן נמצא גם במרחק של רק 90 דקות מלונדון ו -40 דקות נסיעה ברכבת ברייטון.

האם ידעת LTC איסטבורן הוא מעל גיל 60?

בשנת 2014, LTC חגגה את יום השנה ה -60 שלה כבית הספר האנגלי שהוקם באיסטבורן. למידע נוסף על ההיסטוריה של בית הספר שלנו '60 שנים של LTC Eastbourne 'מיני חוברת ולקרוא את הבלוג שלנו פוסט על LTC איסטבורן של חגיגות ה -60 שנה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Preparatory Year

LTC English

כאן ב LTC איסטבורן, אנו מציעים קורסים כדי לסייע בהכנות הבחינה. הקורסים כוללים אנגלית אנגלית IELTS הכנה קיימברידג 'הבחינה הראשונה הכנה (FCE). ... [+]

סקירה כללית

כאן ב LTC איסטבורן, אנו מציעים קורסים כדי לסייע בהכנות הבחינה. הקורסים כוללים:

אנגלית אנגלית IELTS הכנהקיימברידג 'מבחן הכנה ראשונה (FCE)

ראה למטה לקבלת מידע נוסף על קורסים הכנה לבחינות שלנו.

כללי אנגלית IELTS בחינת הכנה

קורס הכנה לבחינה זו מיועד לתלמידים בין רמות ביניים (B1) ו- Advanced (C1).

הקורס יפעל הן בבקרים והן בשעות אחר הצהריים. בבוקר, שיעורים אנגלית כללית יעבדו בכל תחומי האנגלית: הקשבה, דיבור, קריאה, כתיבה, דקדוק, אוצר מילים והגייה. בשעות אחר הצהריים, השיעורים יתמקדו במשימות, אסטרטגיות ותרגול לבחינת ה- IELTS.... [-]

הממלכה המאוחדת איסטבורן
הרשמה פתוחה
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Summer course

LTC English

בית הספר שלנו הקיץ הוא הזדמנות מושלמת ללמוד אנגלית להתיידד מכל רחבי העולם. השנה יש לנו שני קורסים של בתי ספר קיץ זמינים: 1. בית הספר קיץ רגיל (10-17 שנים) 2. Semi אינטנסי ... [+]

סקירה כללית

בית הספר שלנו הקיץ הוא הזדמנות מושלמת ללמוד אנגלית להתיידד מכל רחבי העולם.

השנה יש לנו שני קורסים בבית הספר הקיץ זמין:

בית ספר קיץ רגיל (10-17 שנים)סמינר אינטנסיבי קיץ (14-17 שנים)

קורס הקיץ הרגיל שלנו מספק 20 שיעורים באנגלית למשך 15 שעות בשבוע.

בית הספר קיץ אינטנסיבי שלנו מספק 24 שיעורים באנגלית במשך 18 שעות בשבוע.

מטרות הקורס

אנו שואפים לאפשר לתלמידים לתקשר בצורה יעילה באנגלית על פני גבולות ותרבויות על ידי:... [-]

הממלכה המאוחדת איסטבורן
בקשת מידע
אנגלית
1 - 10 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורס

LTC English

אנו יודעים עד כמה זה חשוב עבור ההורה והילד לנסוע ללמוד אנגלית באותו זמן, ולכן אנו מציעים את התוכנית הבאה. אנו מאפשרים למבוגרים ולילדים ללמוד בשיעורים המתאימים לגיל ולרמה, ... [+]

סקירה כללית

אנו יודעים עד כמה זה חשוב עבור ההורה והילד לנסוע ללמוד אנגלית באותו זמן, ולכן אנו מציעים את התוכנית הבאה. אנו מאפשרים למבוגרים ולילדים ללמוד בשיעורים המתאימים לגיל ולרמה, ומשאירים את סופי השבוע חינם למשפחה.

עבור ילדים בגילאים 10 עד 16, אנו מבקשים מהם ללמוד איתנו במהלך תקופת הקיץ (9 ביוני - 18 אוגוסט 2019). אם, לעומת זאת, הילד מעל גיל 16 ומאושר להירשם למסלול מבוגר, ההורה והילד יכולים ללמוד בכל עת במהלך השנה.... [-]

הממלכה המאוחדת איסטבורן
הרשמה פתוחה
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
LTC English

קורס הגנרל אינגליש פלוס שלנו מספק לתלמידים שיעורי אנגלית כלליים בבוקר ונושאים מומחים בשעות אחר הצהריים. ... [+]

סקירה כללית

קורס הגנרל אינגליש פלוס שלנו מספק לתלמידים שיעורי אנגלית כלליים בבוקר ונושאים מומחים בשעות אחר הצהריים.

בבוקר שיעורים אנגלית כללית יעבדו בכל תחומי האנגלית: הקשבה, דיבור, קריאה, כתיבה, דקדוק, אוצר מילים, והגייה. בשיעורי אחר הצהריים, התלמידים יכולים לבחור בין מיומנויות תקשורת, אנגלית עסקית ו- IELTS בחינת הכנה.

כל הקורסים שלנו הם המועצה הבריטית מוכר ומלמד על ידי מורים מתאימים כראוי.... [-]

הממלכה המאוחדת איסטבורן
הרשמה פתוחה
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
LTC English

הקורס הכללי שלנו באנגלית יעזור לתלמידים לשפר את כל ההיבטים של האנגלית שלהם. ... [+]

סקירה כללית

הקורס הכללי שלנו באנגלית יעזור לתלמידים לשפר את כל ההיבטים של האנגלית שלהם.

התלמידים יכולים לקחת קורס קצר כדי לצחצח את האנגלית שלהם ולהגביר את הביטחון שלהם ואת השטף או קורס ארוך יותר כדי להעלות את רמת השפה האנגלית שלהם.

הקורסים שלנו הם המועצה הבריטית מוכר ומלמד על ידי מורים מוסמכים.

בקורס כללי אנגלית כללי, התלמידים יקבלו הרבה תרגילי הקשבה ודיבור בשיעורי הכיתה והשיעורים הרגילים.... [-]

הממלכה המאוחדת איסטבורן
הרשמה פתוחה
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
LTC English

קורס סתיו זה מספק הזדמנות עבור אלה מעל 50 לחקור אתרים היסטוריים של מזרח Sussex תוך מפגש אנשים בעלי דעות דומות ולשפר את האנגלית שלהם במיקום ייחודי של המאה ה -18 של LTC. ... [+]

כיתות בוקר ופעילויות אחר הצהריים

קורס סתיו זה מספק הזדמנות עבור אלה מעל 50 לחקור אתרים היסטוריים של מזרח Sussex תוך מפגש אנשים בעלי דעות דומות ולשפר את האנגלית שלהם במיקום ייחודי של המאה ה -18 של LTC.

לאחר שיעורים באנגלית בבוקר, סידרת פעילויות וטיולים יסודרו בשעות אחר הצהריים. דוגמה של התוכנית החברתית שלנו לשנת 2019 ניתן לראות להלן. זה נתון לשינוי.

יום / תאריך / פעילות

יום שני 23 ספטמבר 2019 איסטבורן אוריינטציה סיור... [-]

הממלכה המאוחדת איסטבורן
בקשת מידע
אנגלית
1 - 2 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

LTC English