University of Exeter

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטה בעלת דירוג גבוה

רוצה ללמוד באוניברסיטה בבריטניה העליון אשר מספק חוויה סטודנט פנטסטי? University of Exeter ייתן לך את הטוב ביותר להתחיל עם הקריירה שלך דרך הוראה מעולה וסביבת למידה גדולה.

אז מה מייחד את האוניברסיטה הזאת? זה היה מדורגת ראשונה בקטגוריה הבינלאומית, על ידי יותר מ -20,000 סטודנטים, ב WhatUni של סטודנט מבחר פרסים 2015. זה אחד של 1% העליון של אוניברסיטאות בעולם (העולם אוניברסיטת דירוגים 2014-15) והוא ממוקם 4 בבריטניה לסיפוק התלמיד של איכות ההוראה בסקר הסטודנטים הארצי 2014.

בעקביות בעשירייה הראשונה בבריטניה, University of Exeter היא אחת האוניברסיטאות בעלות הצמיחה המהירה ביותר בבריטניה. הצביע אוניברסיטת ספורט של שנת 2016, University of Exeter הוא גם חבר של קבוצת ראסל היוקרתי ותכונות של 100 האוניברסיטאות המובילות בעולם.

כל מה שאתה צריך במקום אחד

מרכז INTO יש את כל מה שאתה צריך כדי לעזור לך לעשות הצלחה של לימוד בבריטניה. שנת הלימודים הראשונה שלך תהיה כל מה שאתה מקווה ועוד.

בדוק את המדינה- of-the-art מתקנים - יש מרכזי מולטימדיה, שפה ומעבדות מדע, וכן נרחב למידה מרכז משאבים. אנחנו נעשה את זה קל לך ליהנות התרבות הבריטית והחיים, עם כל דבר, החל תמיכה שפה צוות ייעודי אשר יבטיח הכל הולך כשורה.

הבסיס שלך ללמידה ולחיברות

תוכלו למצוא את מרכז אקסטר INTO בקמפוס Streatham. חלל מסביר פנים, ידידותי ומסוגנן עם יותר מ -100 אנשי צוות מסורים ומתקנים מעולים. כל מה שאתה צריך הוא ממש כאן.

כאשר אתה צריך ללמוד, המרכז הוא המקום להיות. יש מרכז למידה נרחב עם תחומי לימוד פרטיים, חומרי לימוד ומחשבים, ומעבדת מדע ועוד שני חדרי מולטימדיה. תוכל לעשות את רוב שטחי המחקר גמישה להרצאות, סמינרים ומדריכים.

וכאשר מדובר על מנוחה, יש לך כיסוי - להירגע עם חברים באחד 10 בתי קפה ומסעדות מגוונים, להרחיב את תחומי העניין שלך להצטרף לחברה עם הגילדה של התלמידים, או הראש לחדר כושר באתר ואתר ספורט.

כיתות לימוד

יש המון דרכים שונות ללמוד במרכז INTO עם 22 כיתות ומגוון של חללי למידה. בין אם אתה נהנה דיון קבוצתי בהרצאה תיאטרון או שיש מפגש אחד על אחד הדרכה, במרכז יש את כל מה שאתה צריך כאן.

מתקני הכיתה שלנו כוללים:

 • תיאטרון הרצאות רב-תכליתיות
 • חדרי הדרכה וכיתות לימוד
 • המדינה- of-the-art IT
 • שפה מעבדות
 • מעבדות מדע
 • שני חדרי מולטימדיה לשיעורים או למידה עצמאית

רוצה ללמוד מהקמפוס? E-learning יכול להיות גם חלק גדול של הלימודים שלך. תהיה לך גישה לסביבת הלמידה הווירטואלית של האוניברסיטה. מכאן תוכל לקרוא הערות להרצאה, לעבור על ניירות הבחינה הקודמים ולעיין בתוכן שימושי אחר שיעזור לך. זה גם מקום נהדר לקיים דיונים מקוונים עם המורים שלך ותלמידים אחרים.

למידה מרכז משאבים

ראש למרכז למידה משאבים לעבודה על משימות בכיתה - תמצא אוסף של ספרים שימושיים וחומרי לימוד כדי לעזור לך עם קורס INTO שלך. שבועי מגזינים וכתבי עת זמינים גם כדי לעזור לך לשמור על קשר עם האירועים הנוכחיים, ויש גם מחשבים לך להשתמש כדי לעזור לך עם הלימודים.

חלק מהמתקנים במרכז הלמידה משאבים כוללים:

 • משאבי שפה
 • צילום וסריקה
 • עזרה ב- IT

מרכז משאבי הלמידה פתוח בימים שני עד שישי, בין השעות 8:30 ל -5: 30, והוא המקום האידיאלי ללימוד עצמאי.

אל תשכח שאתה יכול גם לעשות שימוש של שבע הספריות של האוניברסיטה. ברחבי University of Exeter של שלושה קמפוסים, יש בסך הכל מעל 1.2 מיליון ספרים וכתבי עת. הספרייה המרכזית של האוניברסיטה ממוקמת ישירות מול מרכז INTO והיא פתוחה 24 שעות ביממה במהלך תקופת הזמן.

תמיכה לסטודנטים

בכל פעם שאתה מרגיש שאתה צריך יד לעזרה, מרכז INTO מספק מגוון של שירותי תמיכה.

אתה תמצא תמיכה בכל שלב של המסע שלך, מן קבלת ההחלטה על איזו תוכנית לבחור לשירות איסוף התעופה כאשר אתם מגיעים בבריטניה מספר הטלפון חירום 24 שעות ביממה. INTO University of Exeter השיגו 91% שביעות רצון התלמידים על תמיכתם (INTO יציאה סקר 2015).

חלק מהשירותים כוללים:

 • מספר טלפון לחירום 24 שעות ביממה
 • תוכנית אוריינטציה על חיי הסטודנטים באקסטר
 • שירות איסוף משדה התעופה
 • יועצי שפה כדי לעזור לתלמידים עם רמה נמוכה של תקשורת אנגלית
 • עוזרי מגורים בבתי המגורים
 • ויזה ותמיכה הגירה
 • תמיכה לתלמידים עם מוגבלויות

זכרו, יהיו עוזרים למגורים בתוך מגורים הסטודנטים כדי לעזור לענות על כל השאלות שיש לך ואתה יכול גם לקחת חלק בתוכנית אוריינטציה כדי לעזור לך להשתקע בחיי התלמיד אקסטר.

מזון

מחפש חטיף או משקה חם? בית הקפה יושב בלב המרכז INTO והוא מקום נהדר לשתות קפה עם חברים או סתם לאסוף נגיסה מהירה לאכול בין הכיתות.

אם אתם מחפשים משהו אחר, יש מגוון של מסעדות ובתי קפה בקמפוס האוניברסיטה, משרת כמעט כל דבר שאתה מפואר. כמו כן תמצאו שפע של חנויות מכולת בקרבת הקמפוס.

ללמוד באחת האוניברסיטאות הפופולריות ביותר בבריטניה

תהיה לך גישה לכל מתקני מדהים של University of Exeter . זה כולל שירותים כדי לעזור לך עם הלימודים שלך כמה מתקני ספורט ופנאי רב בקמפוס.

כאן תוכלו למצוא מערך מדהים של חומרי קריאה שיעזרו לכם ללמוד. ניתן גם לגשת מתקני למידה וירטואלית של אקסטר, שבו אתה יכול להוריד הערות הרצאה כדי לעזור לשמור על קשר עם הכיתות שלך.

מחפש לעשות קצת כיף? האוניברסיטה מציעה גם חדר כושר חדש וספורט, כמו גם מספר מסעדות ובתי קפה כדי לשמור על תזונה נכונה ולעזור לך לתקשר עם חברים חדשים שלך.

קמפוסים השראה ומתקנים פנטסטיים

כתלמיד University of Exeter , תוכל ליהנות מהסיכוי לחיות וללמוד על אחד הקמפוסים היפים ביותר בבריטניה, עם גישה למתקנים ומשאבים ללא תחרות.

בשנת 2012, האוניברסיטה יצרה את הפורום - מרכז יפה של 48 מיליון ליש"ט עבור קמפוס Streatham הכולל מרכז לסטודנטים, ספרייה מחודשת, חנויות קמעונאיות וקייטרינג ותיאטרון הרצאות של 400 מושבים. Piazzas מעוצב לספק את המקום המושלם עבור סטודנטים להיפגש לאירועים כגון חודש הספורט הבינלאומי יתקיים.

University of Exeter מספקת משאבים מחקר גדול כדי להבטיח לך כל מה שאתה צריך, כולל שבעה ספריות להגדיר מעל שלושה קמפוסים אשר הביתה יותר מ -1.2 מיליון ספרים וכתבי עת. כמו כן יש לך גישה ליותר מ 19,500 כתבי עת אלקטרוניים, עיתונים עבודה התייחסות כדי לשפר את הלימודים.

מיקומים

אקסטר

INTO University of Exeter

כתובת
Stocker Rd
EX4 4PY אקסטר, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת