University of East Anglia

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

UEA - מחקר גדול וחוויות חיים

University of East Anglia היא ביתם של כל מה שאתה צריך כדי להיות נהדר לחיות וללמוד ניסיון.

וכסטודנט INTO, תהיה לך גישה מלאה לכל מה סטודנטים UEA ליהנות.

אתה יכול לנצל את הספרייה פנטסטי של UEA, עטורת הפרסים ספורט מתקני פנאי, ואחד האיגודים הסטודנטים הטוב ביותר בבריטניה.

ניתן גם להזמין חדרי לימוד, לקחת חלק הרצאות אורח, שיחות קריירה גישה, להצטרף למועדון אגודות וחברות הסטודנטים, לגשת לכל המתקנים הפתוחים לסטודנטים UEA.

INTO UEA - הבית שלך מחוץ לבית

מרכז המחקר שלך INTO UEA ממוקם בלב הקמפוס של האוניברסיטה. זהו הבית של צוות התמיכה הבינלאומי של הסטודנטים שלנו, אשר יתמוך בך במסע שלך ללימודים באוניברסיטה.

הם יעזרו להפוך את הזמן שלך כאן מהנה ככל האפשר. לא משנה מה הצרכים שלך, תמיכה זמין, כולל יועצים בשפה אם אנגלית היא לא השפה הראשונה שלך.

מרכז המחקר גם קישורים לינה פנטסטי הסטודנטים הבינלאומי שלנו, כך שלעולם לא יהיה רחוק מכל דבר שאתה צריך.

בתוך זמן קצר בכלל, אתה תהיה רגוע עם חברים באחד המרחבים החברתיים נוח רבים שלנו, לנסות אוכל חדש במסעדה INTO, או לחקור את העיר נוריץ '.

מתקנים מצויינים בלב הקמפוס של UEA

מרכז המחקר שלנו הוא המקום שבו הטכנולוגיות העדכניות ביותר תומכות בלמידה חדשנית. זוהי סביבה מודרנית הממוקמת בסמוך לכל המתקנים הבולטים של האוניברסיטה.

תוכלו לחוות הוראה בסגנון האוניברסיטאי מהיום הראשון, כלומר ההכנה הטובה ביותר להצלחה בלימודי בריטניה שלך.

חללי למידה גמישים יעזרו לכם להכיר מגוון רחב של סגנונות הוראה, כולל הרצאות, עבודות מעבדה על הידיים, סמינרים, הדרכות, לימוד פרטי ו- e-learning.

אתה מרגיש כמו חלק מהמשפחה INTO, הודות לאווירה מסבירת פנים שלנו צוות תמיכה ידידותי. עזרה זמינה עבור כל האתגרים שאתה עשוי להיתקל, כולל ייעוץ סודי עבור כל מחקר או נושאים שאינם אקדמיים.

אנחנו כאן כדי להקל עליך להתקדם לאוניברסיטה בבריטניה העליון, ולהגדיל את הסיכויים שלך לקריירה מעוררת השראה.

גדלים קטנים בכיתה, שביעות רצון גבוהה של תלמידים

מרכז INTO יש את כל מה שאתה צריך כדי לאבטח את מקומך University of East Anglia .

הכיתות נשמרות קטנות עבור אינטראקציה מקסימלית בין תלמידים לתלמידים. סקר ה- INTO Exit הראה כי 93% מהסטודנטים מרוצים מניסיונם.

38 מיליון ליש"ט להשקעה במתקנים האחרונים

תוכלו למצוא את המורים הטובים ביותר ואת השירותים כדי להבטיח את ההצלחה שלך. INTO השקיעה 38 מיליון ליש"ט במתקנים האחרונים, כולל:

 • שתי מעבדות IT
 • שלוש מעבדות מדעיות מודרניות
 • המעבדות שפה המדינה- of-the-art
 • תיאטרון הרצאות רב-תכליתיות
 • חדרי הוראה מרווחים עם לוחות אינטראקטיביים ומקלדות חכמות חכמות
 • נוח מרחבים חברתיים להירגע עם חברים
 • גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי במהירות גבוהה בכל רחבי המלון
 • בנוסף, תהיה לך גישה לספריית נפח 800,000 של UEA.

למידה מרכז משאבים

מרכז משאבי הלמידה הוא המקום שבו תמצאו חומרי תמיכה, כגון ספרים, תקליטורים, תקליטורי DVD, כתבי עת ועיתונים. כאן ניתן להדפיס את הערות המחקר ולסרוק בחומרי למידה. ואת המדינה- of-the-art touchscreen המחשבים לתת לך גישה אל האוניברסיטה המקוון של מתקני וכתבי עת אלקטרוניים.

לא מצאת את מה שאתה מחפש? הצוות הידידותי שלנו יספק ייעוץ והדרכה שיעזרו לך להפיק את המירב ממה שזמין, כולל:

 • מחשבים ללימוד עצמי
 • משאבי שפה
 • כתבי עת לאומיים ומקומיים התחדשו מדי שבוע
 • מחשבים ניידים ללוות לילה

אתה יכול להוריד הערות הרצאה ותוכן קורס שימושי אחר מסביבת הלמידה הווירטואלית של UEA, ולקחת חלק בשיחות מקוונות עם מורים ומרכזי למידה. Resource Resource Center פתוח כל יום מ 7.30 עד 11 בלילה.

מחקר מוביל בעולם

UEA היא אוניברסיטה חלוצית מחקר בריטי, המוביל את הדרך בתחומים מגוונים כמו שינוי האקלים, פיתוח בינלאומי, מדע מזון ועוד.

האוניברסיטה מדורגת ב 1% העליון בעולם למצוינות מחקר (CWTS Leiden דירוג 2016) ו -10 בבריטניה עבור איכות המחקר (אקסלנס אקסלנס מסגרת 2014).

במהלך התרגיל האחרון להערכת המחקר, למעלה מ -50% מפעילות המחקר של האוניברסיטה נחשבה ל"מובילה עולמית "או" מצויינת ברמה בינלאומית ", וכמעט 90% נחשבו ל"מעמד בינלאומי".

תוכלו לחוות את זה פריצת דרך חשיבה בכל הכיתות שלך, נותן לך את ההכנה הטובה ביותר עבור הקריירה העתידית שלך.

UEA היא גם חלק פארק נוריץ ', אשר אחד הריכוזים הגדולים ביותר של אירופה באתר יחיד של מחקר בתחומי הבריאות, המזון ומדעי הסביבה. זהו אחד ממרכזי המחקר המצוטטים ביותר מחוץ לאוקספורדג 'ולונדון וזכה בשני פרסי נובל.

הפארק הוא גם ביתם של מספר מדע וטכנולוגיה מבוססי עסקים. יחד, הם מספקים שפע של הזדמנויות מחקר ותעסוקה עבור סטודנטים UEA ובוגרי.

לימוד העולם האמיתי

החשיבה האקדמית של UEA ידועה במוקד הייחודי שלה. הדבר בא לידי ביטוי בערכים של המודעות החברתית, המודעות הגלובלית והמודעות לסביבה ולקיימות.

כאשר אתה לומד ב UEA, אתה תהיה לימד על ידי חוקרים פעילים בחוד החנית של הדיסציפלינות שלהם. רבים המורים שלך מייעצים על מדיניות העולם האמיתי יעזור לך זה ידע וחשיבה האחרונה בכיתה.

התוצאות של התמקדות זו בעולם ברורות - למעלה מ -96% מתלמידי האו"פ הבינלאומיים מועסקים בעבודה מקצועית או ניהולית, או במחקר נוסף, תוך שישה חודשים מסיום הלימודים.

אגודת הסטודנטים שלך

אגודת הסטודנטים שלך מארגנת תערוכות סדירות של סרטים, מופעי אופנה, ויותר מ -60 אירועים מוזיקליים מתקיימים בקמפוס מדי שנה. זה כולל את האירוע השנתי "Go Global" המציג את התרבויות השונות של התלמידים עם מגוון רחב של מזונות, לבוש ומנהגים.

חקור הופעות חדשות, לילות במועדון, אירועים מיוחדים ועוד באתר האינטרנט של אגודת הסטודנטים של UEA, או תסתכל על להקות גדולות שם שכבר שיחקו בקמפוס ב- LCR.

האוניברסיטה גם הבעלים של מרכז העיר במקום שנקרא The Waterfront, מוסיקה חיה מקום ומועדון לילה הכולל שלושה חדרים וכן שילוב אקלקטי של DJs ו להקות לחיות.

אתה יכול להסתבך עם מגוון רחב של מועדוני סטודנטים וחברות באוניברסיטה. אלה כוללים כל דבר, החל באמנות, ריקודים סלוניים ודיון, דרך החוק, שפות וצילום. או לעזור להפיק את העיתון סטודנט, מגזין, תוכנית רדיו או ערוץ טלוויזיה?

השראה אמנותית, ממש על סף הדלת

הקמפוס של UEA הוא ביתם של מרכז סאינסבורי בעל שם עולמי לאמנות חזותית.

הוא מציע כניסה חופשית לאוספים קבועים מעוררי השראה המכסים מעל 5,000 שנות יצירה אנושית, ובמוזיאון הגלריה ובמוזיאון בולטים גם תערוכות אמנות רבות במהלך השנה.

פבלו פיקאסו, אדגר דגה, פרנסיס בייקון, ג'ייקוב אפשטיין, הנרי מור, אלברטו ג'אקומטי ואמדאו מודיליאני, כולם מיוצגים.

ואתה יכול גם להצטרף לתוכנית למידה עטורת הפרסים של הרצאות גלריה, הרצאות וסדנאות כדי עוד דלק ההשראה האמנותית שלך.

חוויית סטודנט מדהימה

University of East Anglia היא אוניברסיטה נהדרת שבה התלמידים יכולים ליהנות משגשוג אווירה קהילתית שפע של חוויות חיים מדהימים.

התלמידים דירגו את ה - UEA ב - "Top 5 עבור חוויית התלמיד" בכל שנה בסקר הסטודנטים הארצי מאז שנת 2005. בשנת 2016 הוא דורג במקום הראשון ב "סביבה טובה בקמפוס / סביב האוניברסיטה" .

קמפוס הפארק היפה של UEA מציע שפע של הזדמנויות להירגע בין הלימודים. אתה יכול לזהות ארנבות בטיול טבע, ליהנות ברביקיו ליד האגם, או לקחת את אוויר נקי, צח בזמן קריאת על הדשא.

מתקני הקמפוס כוללים ספרייה פתוחה 24 שעות ביממה, חבילת מדיה, אולפן סרטים וטלוויזיה, מתחם הספורטספארק עטורת הפרסים, 12 בתי קפה ומסעדות ייחודיים, מינימרקט, בנק ודואר.

מיקומים

נוריץ '

INTO University of East Anglia

כתובת
University Dr
NR4 7TJ נוריץ ', אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת