Queen's University Belfast

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מה עושה מיוחד של המלכה?

Queen's University Belfast דורג 1 בבריטניה עבור חוויית הלמידה הכוללת של הסטודנטים הבינלאומית על ידי ברומטר הסטודנטים הבינלאומי 2015.

מיקומו הוא שילוב של עיצוב מודרני עם אדריכלות היסטורית. זוהי האוניברסיטה ה -9 הוותיקה ביותר בבריטניה אך יש לה אחד הקמפוסים המודרניים ביותר. זהו קמפוס שקט, שקט ובטוח, מוקף בפרברים עליים. אבל במרחק של 15 דקות הליכה תוכלו להיות בלב מרכז העיר בלפסט העמוס.

תוכלו להצטרף לקהילה של מעל 17,000 תלמידים מיותר מ -100 מדינות שונות. איגוד הסטודנטים מביא את כולם יחד. יש להם מעל 190 מועדונים וחברות לך להצטרף, כך שלא תהיה לך בעיה לעשות חברים.

האוניברסיטה היא אחת רק כמה בבריטניה עם מוקדש הבינלאומי סטודנטים לתואר ראשון לסטודנטים. המרכז מפעיל הדרכה, אירועים וסדנאות ומספק תמיכה לסטודנטים בינלאומיים.

כחברה בקבוצת ראסל, האוניברסיטה מחויבת למחקר. תלמדו אותך אנשי אקדמיה בראש שדותיהם. בנוסף, תוכלו למצוא מתקנים ייחודיים כגון:

  • תיאטרון הקולנוע
  • תיאטרון מציאות וירטואלי
  • מעבדת רובוטיקה
  • המרכז לחקר הסרטן וביולוגיה של התא
  • חללי קונצרטים
  • אולפני מוסיקה
  • אולפן הסרטים (שנבנה לאחרונה)

קורסים המותאמים לצרכים שלך

מודאג מללמוד באנגלית? אל תהיה. Queen's University Belfast מבין כי למידה בשפה אחרת היא צעד גדול והם שם כדי לתמוך בך בכל שלב של הדרך.

הם מבינים את סגנון ההוראה עשוי להיות קצת שונה ממה שאתה רגיל. זה בסדר, הם יעזרו לך להסתגל לדברים בבריטניה. תוכלו לקבל את החוויה של סמינרים והרצאות, כתיבת חיבורים ומצגות. עד שתסיים, אתה מרגיש מוכן לחלוטין לאוניברסיטה.

מתקנים המיועדים לך

Queen's University Belfast מחויבת לשפר את חוויית הסטודנטים הבינלאומית בשבילך. במהלך 10 השנים האחרונות, האוניברסיטה השקיעה מעל 350 מיליון ליש"ט במתקני הקמפוס. מה שאומר תלמד באחד הקמפוסים המודרניים ביותר בבריטניה.

מרכז המלכה INTO תוכנן עבורך. ממוקם בלב הקמפוס, זה רק הליכה קצרה מכל מה שאתה צריך. זה המקלט הבטוח שלך, עם תמיכה זמין 24 שעות ביממה.

ישנם מתקנים גדולים שם כדי להפוך את הלמידה כיף. ניתן לצלם, להדפיס ולסרוק במרכז משאבי הלמידה. תוכלו למצוא גם ספרי לימוד בנושא, מחשבים ומילוני שפה. אתה יכול גם לטעון כסף על כרטיס התלמיד שלך, אשר ניתן להשתמש בהם עבור קניית מזון מספקי מזון בקמפוס.

אם אתה צריך מקום שקט ללמוד, תוכלו למצוא חללי לימוד רגועים ונוחים במרכז, עם Wi-Fi ברחבי. כאשר אתה צריך לקחת הפסקה, אתה יכול לתפוס קפה חטיף בבית קפה במרכז.

צוות שירותי הסטודנטים נמצא שם כדי לעזור לך בכל עת שתזדקק להם. הם יעזרו לך להתמקם בחיים החדשים שלך בבלפאסט. בין אם אתה פותח חשבון בנק או מתכנן טיול איפשהו, הם יהיו שם כדי לעזור.

הניסיון שלך בקמפוס

המלכה השקיעה מעל 350 מיליון ליש"ט במהלך 10 השנים האחרונות כדי לשפר את חוויית התלמידים הבינלאומיים שלהם. הם רוצים את החוויה האוניברסיטאית שלך להיות הכי טוב.

ספריית מקליי פתוחה 24 שעות ביממה ומכילה מעל 1.2 מיליון ספרים וכתבי עת, וכן 2,200 מקומות לימוד.

כאשר אתה רוצה להירגע, אתה יכול הראש אל בניין איגוד הסטודנטים, אשר מכיל אזור להירגע ולימודים בשם "החלל". תוכלו למצוא גם בנק, בתי קפה, מגרש מזון וחדרי ישיבות שם, כך שיש לך כל מה שאתה צריך בקצות אצבעותיך.

האיחוד גם מארח מעל 170 מועדונים וחברות. תוכל להצטרף כמו רבים מהם כרצונך. מ origami כדי trampolining, אתה בטוח למצוא אחד זה מושלם בשבילך. ספורט אהבה? בחר מתוך מעל 50 מועדוני ספורט שונים להצטרף ואתה לעולם לא יהיה קצר של חברים לשחק עם.

Queen's University Belfast : המסע שלך מתחיל כאן

המרכז יהיה אחד המקומות הראשונים שתבקר בהם כשתגיע, והשיעורים יתקיימו כאן, ממש בלב הקמפוס. אם אתה צריך מקום שקט ללמוד, תמצא אותו כאן. כאשר אתה רוצה לעבוד עם חברים לכיתה שלך, תוכלו למצוא שפע של שטחי לימוד קבוצתית מדי.

הכל בקצות אצבעותיך במרכז. זהו מרכז הלמידה שלך.


כיתות במרכז

תוכלו ללמוד בכיתות מודרניות, שחלקן מצוידות בלוחות אינטראקטיביים וטלוויזיות עם מסך שטוח. הכל תוכנן איתך בראש, לתת לך את החוויה הטובה ביותר.

צריך מקום שקט לקרוא? או טבלה עבור הקבוצה שלך סיעור מוחות מעל? בוא למרכז. תוכלו למצוא שטחי לימוד ו- Wi-Fi ברחבי המרכז, כך שתוכלו לעבוד בכל מקום שמתאים לכם ביותר.


למידה מרכז משאבים

מרכז למידה משאבים יש ספרים וחומרי לימוד כדי להתחיל. בין אם אתה צריך להקליד את ההערות שלך, צילום מתוך ספר או להדפיס את המאמר שלך, אתה יכול לעשות את כל זה כאן.

בנוסף, כסטודנט של INTO המלכה, תהיה לך גם גישה מלאה חומרי לימוד בבית עטורת הפרסים McClay הספרייה של המלכה, בנוסף חומרי הקריאה של מרכז משאבים למידה.


לומד מחוץ לכיתה

במהלך הלימודים שלך, תהיה לך גישה מקוון של המלכה (QOL), סביבת למידה וירטואלית של האוניברסיטה. תוכל לגשת הערות הרצאה ותוכן הקורס מכל מחשב. אתה יכול גם לדון בנושאים עם המורים שלך ואת הכיתה.

בספריית מקליי יש למעלה מ -1.2 מיליון ספרים וכתבי עת לבחירתכם. תוכלו למצוא גם שטחים שקטים וחדרי לימוד המספקים גישה למחשב מאוחר בלילה. זקוק לעזרה בהתחברות ל- Wi-Fi? אין בעיה, שירות ה- IT Desk ישמח לעזור.


תדלוק במרכז קפה

רָעֵב? צמא? קחו הפסקה בבית קפה קרברי. בית קפה קטן זה יושב במרכז INTO, כך שאתה לא רחוק מלהיות חטיף חטיף. זה מקום נהדר להירגע עם חברים על ארוחת צהריים או ללמוד סולו עם קפה. אתה יכול לקנות כריכים, מרקים, מאפים ומשקאות חמים או קרים. יש דיאטה מיוחדת? אין בעיה, צמחונית, טבעונית חלל אפשרויות זמינות.

מיקומים

בלפסט

INTO Queen's University Belfast

כתובת
University Rd
BT7 1NN בלפסט, אירלנד הצפונית, הממלכה המאוחדת