קרא את התיאור הרשמי

הצטרף למעלה 10 האוניברסיטה לתעסוקה בוגר

אתה תהיה סטודנט באוניברסיטת ניוקסל אבל לחיות וללמוד על הקמפוס בלונדון. תוכל ליהנות מוניטין מעולה של האוניברסיטה עבור employability בוגרת לחיות בעיר 3 בעולם עבור פעילות המעסיק (QS Best סטודנטים ערים 2016).

נשמע כמו דרך מצוינת להתחיל את הקריירה שלך? כמו כן תהיה לך גישה לרשת בוגרי האוניברסיטה של ​​ניוקאסל, משאבים אלקטרוניים, הוראה בהוראה מחקר, שירות קריירה ואיגוד הסטודנטים.

רוצה לחיות עם תלמידים אחרים? אין בעיה, אתה יכול לבחור בין שני מגורים מגורים כולם בהישג יד של הקמפוס.

נועד לענות על הצרכים שלך

בקמפוס תמצאו חללי הוראה גמישים הכוללים שני תיאטראות הרצאות וחדרי סמינרים עם לוחות אינטראקטיביים.

יש גם מרכז משאבי למידה המציע מגוון של חומרי למידה, יחד עם מתקני IT מודרניים ואינטרנט אלחוטי חינם.

רָעֵב? לתפוס נגיסה לאכול בבית הקפה בקמפוס או הראש למטה בפיצה או סושי.

הקמפוס הוא קטן וזה אומר שאתה בקרוב להכיר את התלמידים האחרים שלך יהיה להתיידד במהירות.

בדלפק הקבלה, תפגשו את צוות התמיכה. הם זמינים מסביב לשעון. מניהול הכסף שלך והסדרי המגורים להגירה ואת הבריאות שלך ואת האושר, הם יוכלו לעזור.

אוניברסיטה בעלת דירוג עולמי

אוניברסיטת Newcastle מדורגת העליון 1% של אוניברסיטאות בעולם (QS World University דירוגים 2015-2016). Newcastle University London מביא דירוג הדף שלה לעיר הבירה יחד עם employability מעולה עם דירוג 20 הדף עבור הקריירה לקוחות פוטנציאליים (המדריך האוניברסיטאי השלם 2016).

תוכל ליהנות מן המוניטין האוניברסיטאות מעולה עבור employability בוגרת לחיות בעיר 3 בעולם עבור פעילות המעסיק (QS הטוב ביותר סטודנטים ערים 2016).

Newcastle University London היא גם הזדמנות מושלמת לפתח את הרשת המקצועית שלך. אתה תהיה מבוססת ברובע הפיננסי של לונדון עם המעסיקים הגלובלי על סף הדלת שלך.

תארים מתוכננים על ידי בית הספר המשולש של אוניברסיטת ניוקסל. רק 1% מכלל בתי הספר העסקיים הם משולש מוכר אז אתה תהיה לפני התחרות כאשר אתה בוגר. אתה תהיה גם מאובזר כדי להשפיע על העסק העולמי.

ללמוד בבית ספר עסקים משולש מוכר בלב הרובע הפיננסי של לונדון

כל תוכניות תואר מתוכננים על ידי בית הספר עסקים באוניברסיטת ניוקסל. ב 1% של בתי הספר העסקיים הם משולש מוכר, יש דגש על צמיחה אישית מואצת ולעודד אותך לפתח יתרון תחרותי.

עם המעסיקים הגלובליים על סף ביתך, הקמפוס בלונדון הוא הבסיס המושלם לפתח את הרשת המקצועית שלך ולבנות קשרים עם עסקים ותעשייה.

תהיה לך הזדמנות להשתתף באירועים ברשת עם שני בני נוער חדשים ומנוסים ניוקאסל האוניברסיטה, ואת מסד הנתונים של חיבורים בוגר יכול לשים אותך עם תלמידים לשעבר מכל רחבי העולם אשר יוכלו לעזור לך בקריירה שבחרת. ואם לא בחרתם בקריירה, אתם יכולים לעשות שימוש מלא בתמיכה המוצעת על ידי שירות הקריירה של אוניברסיטת ניוקסל.

עצבני על קבלת חברים חדשים? אל תדאג, כסטודנט באוניברסיטת ניוקאסל אתה תהיה חבר של אגודת הסטודנטים. נציג הקמפוס מארגן לוח שנה חברתי פעיל, כך שתכין חברים חדשים בתוך זמן קצר.


מהו הסמכה משולשת?

בית הספר לעסקים הוא מסווג כמו משולש מוכר כאשר שלושה גופי הסמכה בינלאומיים - האגודה לקידום קולגייט בתי הספר לעסקים (AASCB), איגוד MBAs (AMBA) ואת איכות האירופית מערכת שיפור (EQUIS) - להעניק למוסד את ההסמכה שלהם.

כותרת יוקרתי זה הוא תקן הזהב בחינוך העסקי, מושגת על ידי רק 1% של בתי ספר עסקיים ברחבי העולם. הוא הוענק לבית הספר למשפטים של אוניברסיטת ניוקסל בשנת 2014.

קשרים גלובליים

אתה תצטרף לקהילה של יותר מ 122,000 בוגרי מעל 110 מדינות שונות.

תהיה לך הזדמנות להשתתף באירועים ברשת עם שני בני נוער חדשים ומנוסים אוניברסיטת ניוקסל. ואת הנתונים של בית הספר בוגר חיבורים יכול לשים אותך על קשר עם תלמידים לשעבר מכל רחבי העולם אשר יוכלו לעזור לך בקריירה שבחרת.

למד מן המומחים

רוצה לשמוע מהמומחים איך לפתוח עסק או לבנות קריירה? בכל יום רביעי תהיה לך הזדמנות להשתתף Masterclass מאחד השותפים המסחריים של אוניברסיטת ניוקסל.

שמע ממנהל התפעול של AES אינטרנשיונל, שותף בתומס אגר, MD בחברת Capita Learning, מנכ"ל FTS Global, יועץ בסנטנדר ועוד.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Foundation Year

Newcastle University London

היכונו לכניסה ישירה לשנת הלימודים הראשונה לתואר ראשון בחשבונאות וכספים, ניהול עסקים בינלאומיים או ניהול בינלאומי ושיווק באוניברסיטת Newcastle University London . ... [+]

היכונו לכניסה ישירה לשנת הלימודים הראשונה לתואר ראשון בחשבונאות וכספים, ניהול עסקים בינלאומיים או ניהול בינלאומי ושיווק באוניברסיטת Newcastle University London .

תכונות הקורסלפתח את הידע ואת הכישורים עבור התואר הנבחר שלך דרך Pathway מומחה.מובטחת האוניברסיטה מיקום לכל התלמידים המצליחים. למידע נוסף על הכסף שלנו בחזרה להבטיח.נהנים ממידות קטנות יותר מאשר באוניברסיטה, כלומר יהיה לך יותר זמן עם המורים שלך.להסתגל ללימודים בבריטניה תודה על הוראה באוניברסיטה בסגנון עבור מודולים מבוססי נושא.הדרכה עם יישומי האוניברסיטה שלך, אז אתה בוחר את התואר הטוב ביותר עבורך.עובדות בסיסיותאורך הקורס: 3-4 תנאיםתאריכי התחלה: 2018: ספטמבר, אוקטובר; 2019: ינואר, יולי, ספטמבר, אוקטובר; 2020: ינואראגרות: מ 15,445 £שעות לימוד: 21 שעות בשבוע בממוצעגודל הקורס: 16משך מחלקה: מתקיים בדרך כלל בימים שני עד שישי בין השעות 08.00 - 19.00, למעט חגים בנקאיים. עם זאת, ייתכנו מקרים בהם יש לקיים שיעורים מחוץ לזמנים אלה עקב נסיבות בלתי צפויות.פרס: תעודת קרן בינלאומית (RQF רמה 3) מאוניברסיטת ניוקסל.אפשרויות קורס:סטנדרטי (תוכנית לטווח של 3 חודשים, 9 חודשים)מורחב (כולל מונחים נוספים של השפה האנגלית).דרישות כניסה... [-]
הממלכה המאוחדת לונדון
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
9 - 12 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Graduate Diploma

Newcastle University London

היכונו כניסה ישירה לתואר ראשון בניהול עסקים בינלאומיים ושיווק בינלאומי באוניברסיטת Newcastle University London . ... [+]

היכונו כניסה ישירה לתואר ראשון בניהול עסקים בינלאומיים ושיווק בינלאומי באוניברסיטת Newcastle University London .

תכונות הקורסלפתח את הידע והמיומנויות שלך באמצעות למידה פעילה באזור הנושא שבחרת.מובטחת האוניברסיטה מיקום לכל התלמידים המצליחים.להסתגל ללימודים בבריטניה עם דגש חזק על מיומנויות מחקר ומחקר.לשפר את רמת האנגלית שלך לפתח את אוצר המילים לנושא תואר שבחרת.עובדות בסיסיותאורך הקורס: 3-4 תנאיםתאריכי התחלה: 2018: ספטמבר, אוקטובר; 2019: ינואר, יוני, ספטמבר, אוקטובר; 2020: ינואראגרות: מ 15,445 £שעות לימוד: 21 שעות בשבוע בממוצעגודל הקורס: 16משך מחלקה: מתקיים בדרך כלל בימים שני עד שישי בין השעות 08.00 - 19.00, למעט חגים בנקאיים. עם זאת, ייתכנו מקרים בהם יש לקיים שיעורים מחוץ לזמנים אלה עקב נסיבות בלתי צפויות.פרס: דיפלומה לתואר שני (FHEQ רמה 6) מאוניברסיטת ניוקסל.אפשרויות קורס:סטנדרטי (תוכנית לטווח של 3 חודשים, 9 חודשים)מורחב (כולל מונחים נוספים של השפה האנגלית).דרישות כניסה... [-]
הממלכה המאוחדת לונדון
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
9 - 12 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Undergraduate Pathway

Newcastle University London

היכונו כניסה ישירה לשנה 2 של תואר ראשון עסקים או שיווק וניהול באוניברסיטת Newcastle University London . ... [+]

היכונו כניסה ישירה לשנה 2 של תואר ראשון עסקים או שיווק וניהול באוניברסיטת Newcastle University London .

תכונות הקורסלפתח את הידע ואת הכישורים עבור התואר הנבחר שלך דרך Pathway מומחה.לימוד מודולים אקדמיים המשקפים את השנה הראשונה של התואר הנבחר שלך.מובטחת האוניברסיטה מיקום לכל התלמידים המצליחים.נהנים ממידות קטנות יותר מאשר באוניברסיטה, כלומר יהיה לך יותר זמן עם המורים שלך.להסתגל ללימודים בבריטניה תודה על הוראה באוניברסיטה בסגנון עבור מודולים מבוססי נושא.הדרכה עם יישום האוניברסיטה שלך, להבטיח לך לבחור את התואר הטוב ביותר עבורך.עובדות בסיסיותאורך הקורס: 3-4 תנאיםתאריכי התחלה: 2018: ספטמבר, אוקטובר; 2019: ינואר, יולי, ספטמבר, אוקטובר; 2020: ינואראגרות: מ 15,445 £שעות לימוד: 21 שעות בשבוע בממוצעגודל הקורס: 16משך מחלקה: מתקיים בדרך כלל בימים שני עד שישי בין השעות 08.00 - 19.00, למעט חגים בנקאיים. עם זאת, ייתכנו מקרים בהם יש לקיים שיעורים מחוץ לזמנים אלה עקב נסיבות בלתי צפויות.פרס: תעודת השכלה גבוהה (FHEQ רמה 4) מאוניברסיטת ניוקסל.אפשרויות קורס:סטנדרטי (תוכנית לטווח של 3 חודשים, 9 חודשים)מורחב (כולל מונחים נוספים של השפה האנגלית).דרישות כניסה... [-]
הממלכה המאוחדת לונדון
ינואר 2020
תכנית מלאה
9 - 12 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורס

Newcastle University London

קורס זה מספק את המסלול המהיר והיעיל ביותר להגיע לרמה הנדרשת בשפה האנגלית שלך. זה תוכנן במיוחד כדי לענות על הצרכים הלמידה האישית שלך, עם חמישה רמות המחקר המותאמים כדי להבט ... [+]

קורס זה מספק את המסלול המהיר והיעיל ביותר להגיע לרמה הנדרשת בשפה האנגלית שלך. זה תוכנן במיוחד כדי לענות על הצרכים הלמידה האישית שלך, עם חמישה רמות המחקר המותאמים כדי להבטיח לך להשיג את השפות שפה מיומנויות אקדמי אתה צריך להצליח.

תכונות הקורסבתור סטודנט מאוד מאומן וחרוץ, אתה יכול לצפות לבצע התקדמות מהירה של עד נקודת IELTS אחת לכל מונח באמצעות קורס אינטנסיבי זה. INTO השלימו תואר אקדמי אנגלית בחודש דצמבר 2017 עשה בממוצע 0.8 של התקדמות הלהקה IELTS.לימוד 30 שעות לימוד, עם 25 שעות של מגע פנים אל פנים, ו -5 שעות של פיתוח השפה המקוונת נתמך על ידי המורה.פותח בשיתוף עם קיימברידג 'הערכה, הערכה מותאמת באינטרנט מאפשר את ההתקדמות שלך להיות פיקוח מדויק.ליהנות משיעורים אינטראקטיביים וגדלים קטנים בכיתה.חינם INTO "התכונן לאנגלית" הקורס זמין באינטרנט מראש הגעה.... [-]
הממלכה המאוחדת לונדון
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 - 12 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית