INTO Manchester

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

חוויה מתגמלת בעיר מרגשת

מרכז המחקר המודרני INTO Manchester ) נמצא בקרבת מתקני העיר והאוניברסיטה. הוא מציע לכם הזדמנות ללמוד באחת הערים המרגשות ביותר ומגוונות מבחינה תרבותית בעולם.

מלון ברידג'ווטר האוס (Bridgewater House) שוכן בבניין אדוארדיאני מרשים המשופץ ברמה הגבוהה ביותר, וממוקם בלב מנצ'סטר ההומה.

אתה אף פעם לא רחוק ממגוון בתי קפה, בתי קפה ומסעדות, כולל אזור צ'יינה טאון המפורסם של מנצ'סטר. בנוסף, אוניברסיטת מנצ'סטר ומנצ'סטר מטרופוליטן האוניברסיטה נמצאים במרחק הליכה קצר משם.

המתקנים של המרכז עוצבו עם תלמידים כמוך. אתה יכול לנצל את הטכנולוגיות האחרונות בכיתה ו IT. ואת ההוראה בסגנון האוניברסיטה יסייע לבנות את הביטחון העצמי שלך.

המרכז הוא ביתם של צוות שירותי הסטודנטים הידידותי שלנו, אשר יבטיח את החוויה שלך הן מתגמלת והן ללא דאגה.

הם מבינים את האתגרים שמגיעים ללימודים בחו"ל ומספקים רשת ייעודית של תמיכה. מויזה וייעוץ הגירה, דרך פתיחת חשבון הבנק בבריטניה שלך, אתה בידיים בטוח.

נוצר עבור ההצלחה שלך

INTO Manchester מרכז המחקר של INTO Manchester יש את כל מה שאתה צריך כדי לחיות בהצלחה ללמוד בבריטניה.

תוכלו למצוא את טכנולוגיות הלמידה העדכניות ביותר. 39 חדרי הוראה תכונה לוחות דיגיטליים, המאפשרים למורים שלך להשתמש במשאבים מקוונים ואתה להסתבך.

המרכז כולל גם:

  • מגוון של סוויטות מחשוב מאובזרות
  • גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי וגישה לאינטרנט אלחוטי בכל רחבי המלון
  • נוח לשבור החוצה אזורים ללימוד פרטי ומרגיעה עם חברים
  • קבלת פנים ותמיכה של צוות הסטודנטים שלנו
  • מרכז משאבי הלמידה הוא ביתם של 5,000 חומרי לימוד, כולל ספרים, תקליטורים, תקליטורי DVD, כתבי עת מקוונים, עיתונים, מתקני הדפסה וסריקה.

תהיה לך גישה 24/7 בסביבת הלמידה הווירטואלית שלנו להורדת הערות הרצאה וחומרי לימוד שימושיים אחרים. בנוסף, תוכל להשתתף בדיונים מקוונים עם מורים ועם חברים לכיתה.

לא בטוח היכן להתחיל? הצוות הידידותי והמנוסה שלנו יעזור לך להפיק את המרב מהמשאבים הזמינים.

החיים מחוץ לכיתה

כסטודנט בינלאומי, אתה יכול לחיות כחלק מקהילת סטודנטים תוססת באולמות המגורים שלנו. או מדוע לא לחוות חיים בריטיים אמיתיים במשפחה? שתי האפשרויות מציעות סביבה מאובטחת ונוחה לגידול - הן אקדמית והן כאדם.

דלפק INTO Manchester של INTO Manchester זמין לכל השאלות שיכולות להיות לך, ואתה יכול גם להתקשר למספר טלפון 24 שעות במקרה חירום.

תוכנית חברתית עם INTO Manchester

התוכנית החברתית INTO Manchester תקל עליך להכיר אנשים חדשים ולקבל את המרב מהבית החדש שלך.

זה כולל ביקורים בתיאטרון, בתי קולנוע ומקומות מעניינים אחרים כגון מוזיאון הכדורגל הלאומי ומנצ'סטר יונייטד פוטבול קלאב.

ניתן גם ליהנות מטיולים מרוחקים יותר, כולל אל אגם לייק דיסטריקט, סטרטפורד-אפון-אבון (מקום הולדתו של שייקספיר), ויעדים תרבותיים אחרים ברחבי צפון מערב אנגליה.

רוצה להיות מעורב? אתה יכול להיות חבר של החברתי סטודנט הוועדה טופס מועדונים וחברות סביב התחביבים שלך ואת האינטרסים עם תמיכה של צוות INTO Manchester .

החברה הבינלאומית

האגודה הבינלאומית היא ארגון ללא מטרות רווח ייחודי למנצ'סטר.

במרחק של מספר דקות הליכה ממרכז INTO, הוא מספק סביבה חברתית ותומכת עבור קרוב ל -7,000 סטודנטים בינלאומיים מ -120 מדינות הלומדות במנצ'סטר.

החברה מארגנת טיולי סוף שבוע ברחבי בריטניה, מציעה יותר מ -65 שיעורים שונים בכל שבוע, ומארגנת למעלה מ -100 אירועים חברתיים שונים במהלך השנה.

חברים חדשים, חוויות חדשות

אנו מקלים עליך להכיר אנשים חדשים ולמצוא דברים חדשים ומהנים לעשות.

הצוות היוצא שלנו יארגן פעילויות חברתיות סדירות ויעזור לכם ליהנות ממנצ'סטר במלואם.

תוכלו ליהנות מבתי קולנוע לתיאטראות, בתי קולנוע ומקומות מעניינים אחרים כגון מוזיאון הכדורגל הלאומי ומנצ'סטר יונייטד פוטבול קלאב.

תוכלו גם לקחת חלק בטיולים מאורגנים למקומות כמו אגם לייק דיסטריקט, סטרטפורד-אפון-אבון (מקום הולדתו של שייקספיר), ונקודות חמות תרבותיות אחרות.

מיקומים

מנצ'סטר

INTO Manchester

כתובת
Bridgewater House, 58/60 Whitworth Street
M1 6LT מנצ'סטר, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת