City University of London

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

נועד לענות על הצרכים שלך

מרכז INTO במרכז לונדון הוא מרכז לימוד מסביר פנים ומצויד היטב. המרכז מאחסן משאבים גדולים, שטחי לימוד, מתקני אוכל ושירותי תמיכה.

זה אזור מאובזר מאפשר לך להתמקד בלימודים שלך על הסתגלות לתרבות חדשה. אנו נעשה את השנה הראשונה שלך קלה ככל האפשר. התמיכה שלנו תשאיר אותך חופשי ליהנות הזמן שלך כאן לעשות את רוב הסביבה הגדולה שלך.

כאן כדי לעזור לך להגיע ליעדים שלך

תוכלו למצוא את INTO City, אוניברסיטת לונדון ממש במרכז הרובע הפיננסי ההומה של לונדון. לא משנה מה אתה צריך להצליח בלימודים שלך, אתה תמצא את זה כאן.

השילוב של צוות ההוראה עם מיקום נהדר, משאבים מבריקים ואזורי לימוד מודרניים, מרכז INTO יהיה מוקד החיים והנסיון הלומד שלך, במרחק של 15 דקות נסיעה באוטובוס מהאוניברסיטה.

מ e-learning כלים למתקני הספרייה נרחב ומשאבים, כמו גם תמיכה מתמשכת, אתה תהיה חלק מסביבת למידה דינמית מהיום הראשון.

מתקני למידה

INTO סיטי, האוניברסיטה של ​​לונדון מתקני להציע גישה גמישה ללמידה. מתוך שיעורים אינטימיים מבוססי דיונים ועד סמינרים והרצאות, כולם בסביבה עכשווית. המשאבים כוללים:

  • לוחות דיגיטליים המחוברים למחשבים שולחניים בכל כיתה, לעשות שיעורים אינטראקטיביים באמת
  • תיאטראות הרצאות רב תכליתי
  • תיאטרון הרצאות בסגנון 120 מושבים
  • מחשבים שולחניים עם מסך שטוח ברוב הכיתות
  • המדינה- of-the-art IT ומולטימדיה

תהיה לך גישה Moodle, סביבת למידה וירטואלית שבה אתה יכול להוריד הערות הרצאה ותוכן הקורס.

בנוסף, תוכנית הקרן הבינלאומית נלמדת בעיקר באמצעות מחשבי לוח (כגון iPad) כדי לשפר את חווית הכיתה שלך באמצעות למידה דיגיטלית.

למידה מרכז משאבים

מרכז משאבי הלמידה ממוקם בקומה הראשונה של העיר INTO, אוניברסיטת לונדון. זה המקום שבו תוכלו למצוא חומרים כדי לסייע ללימודים שלך כולל ספרי לימוד, תקליטורי DVD, כתבי עת, תקליטורים, עיתונים, מתקני הדפסה וסריקה.

לצורך מחקר נוסף, הספרייה ממוקמת במרחק של 30 דקות הליכה ממרכז המחקר בלונדון, והיא מונה יותר מ -350,000 ספרים, 25,000 כתבי עת ואוספים מומחים. בלונדון יש גם את ספריית ברביקן ואת ספריית העירייה עסקים, אשר קל להגיע מן האוניברסיטה.

מזון

כאשר אתה רעב, יש בית קפה בקמפוס המגיש מבחר של כריכים, משקאות וחטיפים - המקום המושלם להירגע עם חברים חדשים שלך על ארוחת בוקר או צהריים.

מחפש משהו קצת שונה? לונדון היא ארוז עם מגוון רחב של מסעדות, בתי קפה סופרמרקטים, שם תמצאו כל דבר, החל פלאפל המבורגרים כדי burritos וסושי.

בנייני האוניברסיטה

כסטודנט באוניברסיטת INTO, באוניברסיטת לונדון, תהיה לכם גישה גם למגוון מתקני הפנטזיה של האוניברסיטה:

  • Tait Building - מתקני הנדסה מרשימים כוללים סימולטורים של תנועה, צנטריפוגה גיאוטכנית וסימולטור טיסה.
  • מכללת בניין - מתקני מומחה כוללים אולפן טלוויזיה, ארבעה אולפני רדיו ושני אולפני עריכה דיגיטליים.
  • בניין רינד - חדרי מחשב, מעבדות ניסיוניות וחדרי הרצאות אינטראקטיביים.
  • Drysdale בניין - הביתה לשירות קריירה, שלך one-stop-shop כדי לדון אפשרויות קריירה ותמיכה גישה כדי לשפר את workability.
  • סיטיספורט - מתקן הספורט התלמיד הגדול ביותר במרכז לונדון, עם כל ציוד ההיי-טק המודרני שהייתם מצפים ממרכז כושר וספורט חדש.

ההתחלה הטובה ביותר לחוויה באוניברסיטה שלך

בברכה לסטודנטים מכל רחבי העולם, אתה תצטרף לקהילה בינלאומית בעיר, אוניברסיטת לונדון. המלון נמצא במרחק של רגעים אחדים מן לונדון סקוור מייל (London Square Square), ונהנה ממיקום פנטסטי בין האטרקציות הטובות ביותר של לונדון.

המסע המרגש לקריירה החלומית שלך מתחיל כאן, עם מתקני למידה גדולים, משאבים נרחבים, איגוד סטודנטים מהנה ופעילויות ספורט נהדרות ליהנות. וזו רק ההתחלה - סיטי, לאוניברסיטת לונדון יש כל כך הרבה להציע לסטודנטים שלה.

אוניברסיטה עליונה של 5%

מחויבת למצוינות אקדמית, עיר, אוניברסיטת לונדון היא אוניברסיטה בינלאומית עם יותר מ -18,000 תלמידים מ -150 מדינות.

הוא מציע חוויית סטודנט בינלאומי, לקוחות פוטנציאליים workability מעולה ותוכניות אקדמיות מעולה שנועד להכין אותך לקריירה שבחרת. למעשה, סיטי, אוניברסיטת לונדון מדורגת כמו האוניברסיטה העליונה בלונדון לשביעות רצון הסטודנטים (National Student Survey 2015).

תהיה לך גישה למתקנים פנטסטיים כדי לשפר את הלמידה שלך, עם הרצאות הייטק חדרים ומעבדות, המדינה- of-the-art ציוד גישה ללמידה מקוונת. ואתה תיהנה מתמיכה מתמשכת במהלך הלימודים, הן מבחינה אקדמית והן באופן אישי.

עם יותר מ 60 מרכזי מחקר ויחידות, יחד עם מומחיות שנים רבות, האוניברסיטה משחקת תפקיד חשוב במחקר החלוצי. בסקר האחרון של ממצאי המחקר, 75% מההגשות של העיר דורגו כ"איכות בינלאומית "ו"איכותית ברמה בינלאומית".

מיקומים

לונדון

INTO City, University of London

כתובת
102 Middlesex St
E1 7EZ לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת