קרא את התיאור הרשמי

בית הספר לבנקאות עולמי מספק מוביל בתעשייה להחיל בנקאות וחינוך אוצר ברחבי העולם. אנחנו ידועים בעיקר לאימוני בנקאות השקעות של חברה, בנקים, קרנות השקעה פרטיות וקרנות גידור ב -20 בירות הפיננסיות עליונות.

ההצעה ייחודית שלנו בתעשייה כדי לעזור לך לבנות קריירה מצליחה בענף בנקאות או אוצר. אנחנו מגייסים אנשים שאפתניים, לחנך אותם עם חשיבה ביקורתית ופתרון בעיות; להנחות את הקריירה שלהם כדי להפוך לאישיות מוצלח בעולם הגלובלי הזה.

המרצים שלנו להביא עושר רב של הניסיון בתעשייה, חינוך מקצועי ומיומנויות הוראה נלהבות לכיתה.

כל תלמיד בית הספר הבנקאות העולמית לעבור תוכנית פיתוח קריירה מחמיא שלנו שבו תוכלו אינטראקציה עם קבוצה של בנקאים בכירים לזהות את הקריירה המתאימה עצמך, לפתח את קורות החיים שלך עבור תפקידים ספציפיים וליצור קשרים עם התעשייה.

על ידי לימוד לסטודנטי GBS גם יהפכו אוטומטית חברים שלנו 4000 + הבוגרים בבנקאות כספים בתעשייה. סטודנטים הוזמנו האירועים ברשת הרבה שלנו שבו הם יוכלו לפגוש תלמידים לשעבר ומעסיק מתעשייה.

שיטות הוראה חדשניות שלנו מועברות על ידי בנקאי השקעות מנוסים. אנחנו תמיד שואפים למחוק את הפער של ידע בין בנקאות ההשקעות בעולם האמיתית ושיטות אוצרות ולמידה אקדמית מסורתית. אנו להקל דיונים קבוצתיים, מעמיק שאלות ותשובות עם מאמן מנוסה, מצגות ולמידה של יישומים בעולם האמיתי עם מודלים פיננסיים מבוססי אקסל.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Summer course

Global Banking School

2 חודשים עלית גלובל השקעות התמחות הבנקאות מהווה הזדמנות ייחודית לצבור ניסיון פונה לקוח עסקות עולם האמיתי לבין ידע מעשי עבור בנקאות השקעות, קריירת קרן הון גידור פרטית. מיק ... [+]

2 חודשים עלית גלובל השקעות התמחות הבנקאות מהווה הזדמנות ייחודית לצבור ניסיון פונה לקוח עסקות עולם האמיתי לבין ידע מעשי עבור בנקאות השקעות, קריירת קרן הון גידור פרטית. מיקום התמחות זה יספק לך עם ניסיון בעבודת העסקה נרחב.

החודש הראשון (4 שבועות) התוכנית מספקת הכשרה עבור ניסיון תעשיית בנקאות השקעות:

חברות ניתוח של הבורסה בלונדון בבורסת ניו-יורק המפורטים הכנת עסקת צד לקנות ולמכור שרפים, טיזרים, וכתיבת תזכיר השקעה סודית מודלים והערכות שווי Excel כספיים של חברות הרשומות למסחר הציבור באמצעות "comps להשוואה" שיטת מודלים והערכות שווים Excel כספיים של חברות נסחרות הציבור באמצעות "ייוון תזרים מזומנים" שיטה מודלים פיננסיים Excel וקביעת הפרמיה המשולמת על ידי הקונה של העסק באמצעות "עסקה comps" שיטת מודלים פיננסי אקסל רכישה ממונף של החברה על ידי חסות פרייבט אקוויטי הכנת M & A מודל מוכן לעסקה עם ניתוח ספיחה / דילול של העסקה מצגת נאמנת וסגירת עסקת בנקאות השקעות ... [-]
הממלכה המאוחדת לונדון
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
1 - 2 חודשים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית