קרא את התיאור הרשמי

חינוך גאיה נוצר על ידי קבוצה של אנשי חינוך בשם "אווזים" - מחנכי Ecovillage Global עבור לפי מניין קיימא אשר נפגשים על סדרה של סדנות על מנת לגבש גישת transdisciplinary שלהם לחינוך לקיים.

האווזים נפגשו לראשונה בשנת 1998 Fjorvang, דנמרק שבו מכנה משותף לפיתוח תוכנית הלימודים עיצוב Ecovillage הוקמה. אבן הדרך הראשונה בפיתוח חינוך גאיה הייתה ההשקה של תכנית הלימודים החדשניות חינוך עיצוב Ecovillage, במהלך מסיבת יום שנת ה -10 של רשת Ecovillage Global בבית Ecovillage פינדהורן באוקטובר 2005.

בשנת 2008, עיצוב החינוך גאיה לקיימות (GEDS) תוכנית מקוונת הושק בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה של קטלוניה (UOC). בתחילה הציע בספרדית ובאנגלית, הקורס נמשך סטודנטים הם ממדינות מפותחות ומתפתחות, אזורים כפריים ועירוניים, בכל חמש היבשות.

בשנת 2011, עיצוב גאיה החינוך הספרדי לקיים הפך קורס אקדמי רשמי, למשוך תלמידים ספרדיים ולטינו-אמריקאים בעיקר. מאז, גאיה החינוך הפך את הקורס הספרדי לתואר GEDS לתוך תואר שני.

בשנת 2013, גאיה חינוך החל להציע GEDS בפורטוגזית, במצע למידה המקוון, אשר יש בו גם יכל לקחת את קורס GEDS באנגלית מאז 2014.

בשנת 2014 גאיה חינוך פתח את הזרם החדש של פעילות למידה מבוססת פרויקטים, ותומך ביישום בראשות קהילה של יעדי הפיתוח ברי הקיימא.

מאז 2006 גאיה החינוך תמך בהצלחה מסיירת יותר מ -180 תוכניות על פני שש יבשות. מבחינה בינלאומית, מספר אינטנסיב ארוך של ארבעה שבועות ותבניות כמובן אחרים מתרבים בהתמדה לצד עליה חדה במספר הנרשמים והמשתתפים הקורסים האלה. קורסים מקצועיים אלה פתוחים קבוצה מגוונת של אנשים עם מגוון רחב של רקעים מקצועיים ואקדמיים המעוניינים לקחת חלק פעיל המעבר הקיים.

משימה

גאיה החינוך הוא ספקית מובילה קצה של חינוך לקיימות שמקדם קהילות משגשגות בתוך גבולות פלנטריים.

חינוך גאיה מנהל שלושה זרמים של פעילויות

  1. פנים אל פנים

Ecovillage עיצוב החינוך (EDE) תוכניות מתרחשות ב -42 מדינות עם יותר מ -70 מוסדות

  1. E-Learning

עיצוב עבור כיתות העולמי קיים באנגלית, ספרדית ופורטוגזית

למידה מבוססת פרויקטים 3.

פעילויות המתרחשות בדרום כדור הארץ בליווי היישום של פרק פיתוח הודעה-2015

החזון שלנו

אנחנו עובדים לקראת עתיד גמיש בגבולות פלנטרית שבו אף אחד לא נשאר מאחור. עולם של מזון בטוח ומזין; של מי שתייה נקיה; גישה אוניברסלית לחינוך לקיימות; של רווחה גופנית, נפשית וחברתית. עולם אשר משתמש באנרגיה וחומרית ביתר יעיל, מפיצת עושר בהגינות שואפת לחסל את הרעיון של פסולת. עולם יחס כבוד כללי אל זכויות האדם וכבוד האדם; של צדק ושוויון; כבוד גזע ומוצא אתני; ושל שוויון הזדמנויות המתיר את מימושה המלא של פוטנציאל אנושי תוך קידום שגשוג משותף.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • ספרדית
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Gaia Education

אם יש לך צלילה לתוך מעמקי שלנו immersive Ecovillage Design Education (EDE) פנים אל פנים התוכנית בקהילה איפשהו בעולם, אתה תדע שזה ניסיון לשנות את החיים. באמצעותו, רבים מצא ... [+]

חוויה משנות חיים

אם יש לך צלילה לתוך מעמקי שלנו immersive Ecovillage Design Education (EDE) פנים אל פנים התוכנית בקהילה איפשהו בעולם, אתה תדע שזה ניסיון לשנות את החיים. באמצעותו, רבים מצאו מטרה עמוקה יותר ומשמעות, ואפילו עשו את ההבדל בקהילה שלהם, את עבודתם. אחרים ראו ולמדו דברים שהניעו אותם להפוך לעובדי עולם יעילים יותר. הדבר נכון גם לגבי אלה שלמדו את התוכנית המקוונת שלנו לעיצוב סביבתיות (GEDS) והעמיקו את הבנתם של ארבעת הממדים של עיצוב קהילתי בר-קיימא.... [-]

הממלכה המאוחדת Forres קנדה Shawnigan Lake תאילנד Prachuap Khiri Khan ברזיל Rio de Janeiro  + 4 יותר
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית