Excel College Manchester

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

למד אנגלית Excel המכללה! אנחנו בית ספר בשפה ידידותי מציע קורסים באנגלית באיכות גבוהה במרכז העיר מנצ'סטר.

אנו מציעים קורסים באנגלית כללי בכל הרמות ממתחילים ועד מתקדמים. אנחנו ספקית מומחה של קורסי הכנה IELTS וגם לסייע לתלמידים להתכונן לבחינות FCE ו CAE.

הבינלאומי קרן השנה כמובן שלנו מספק לתלמידים את הכישורים הדרושים להם כדי ללמוד באוניברסיטה בבריטניה. מכללת Excel היא גם ספקית כמובן SELT רשום. המורים המנוסים שלנו ליצור כיתות עם דגש על תקשורת. הם משתמשים במגוון רחב של חומרים כדי לשפר את היכולות שלך בכל ההיבטים של השפה האנגלית. עם כיתות נוספות One-to-One וכיתות כישורים אקדמיים, נוכל להתאים קורס אנגלית כדי לעזור לך לעמוד ביעדים שלך.

כמו כן, אנו מציעים אירוח Homestay ומגורים, לוח שנה של אירועים חברתיים רגילים ואת האפשרות להתנדב בקהילה מנצ'סטר. פירוש הדבר יהיה לך הרבה הזדמנויות להכיר חברים חדשים ולתרגל אנגלית מחוץ לכיתה מדי.

להחיל היום! אפשרות נוספת היא לפנות אותנו לעבור מבחן רמה ולנסות בשיעור אנגלית הראשון שלך בחינם!

פעילויות חברתיות אנו מבינים עד כמה זה חשוב לתרגל את האנגלית שלך מחוץ לכיתה.

אנו מארגנים טיולים ופעילויות קבועים בתוך ומסביב מנצ'סטר, כוללים טיולי הליכה, משחקי כדורגל וטיולים למוזיאונים. אנחנו גם לספר לך על כל הדברים הנפלאים שקורים מנצ'סטר מדי שבוע. הפעילות שלנו מתפרסמת כל ביומן האירועים שלנו. בנוסף, תוכל למצוא מידע על לוח המודעות במכללה, בפייסבוק, Meetup וטוויטר. ואם אתה רוצה לעזור לקהילה המקומית תוך כדי לתרגל את האנגלית שלך, להעיף מבט בדף ההתנדבות שלנו.

אירועים שבועיים

בבוקר קפה - חינם מועדון שיחה - חינם טניס שולחן - חינם כדורגל 5 שחקנים בכל צד - 4.50 £ (בקירוב)

אירועים אחרים - מחירי הדוגמא

טיול ג'ון Ryland הספרייה - חינם טיול למוזיאון מנצ'סטר - חינם טיול ליום שיא המחוזי - £ 25 סיור אולד טראפורד - £ 16 יום ביקור בליברפול - £ 23

התנדבות התנדבות היא דרך מצוינת לתרגל את האנגלית שלך, לשפר את קורות החיים שלך ולגלות יותר על מנצ'סטר ואת האנשים שחיים כאן.

מכללת Excel נמצאת בקשר עם מגוון רחב של ארגונים מתנדבים כולל קבוצות קהילתיות, מרכזי נוער, ארגונים לשימור סביבה צדקה ללא קורת גג. כל הארגונים הללו יש מגוון של אפשרויות התנדבות המשתנות על הצעה, כמה שנמשך כמה חודשים עד שנה, כמה רק ליום. אתה יכול להעיף מבט על הזדמנויות נוכחיות על ידי ביקור בבלוג מכללת Excel.

אם אתם מעוניינים להתנדב, בבקשה ליידע אותנו בעת ביצוע הבקשה שלך. אנו נבקש ממך למלא טופס וקבע למה אתה רוצה להתנדב ומה אתה מקווה להשיג. בעוד איננו יכול להבטיח תפקיד מתנדב יהיה זמין עבור התאריכים כמובן שלך, ואנו נעשינו כמיטב יכולתנו על מנת למצוא הזדמנות נאותה התואמת את האינטרסים שלך משתלבת סביב הלימודים.

כל התלמידים מהאיחוד האירופי יכולים להתנדב. תלמידי נזקקים אשרו ללמוד בבריטניה יכולים להתנדב כל עוד האשרה מאפשרת זאת.

דרישות אחרות

רמת ביניים עליונה של אנגלית ומעלה לימוד קורס של שמונה שבועות לפחות

Homestay

תרגל אנגלית שלך עם נושא שפה תרבות ניסיון בריטית כל החשבונות וארוחות בוקר וערב כלולים

חי אירוח Homestay שלנו הוא דרך מצוינת לשפר את האנגלית שלך, ולקבל טעימה של תרבות הבריטית. המארחים שלנו לבחור בקפידה כדי להבטיח כי אתה מאושר, בטוח ונוח לאורך כל השהייה. כל המארחים Homestay שלנו מדברים אנגלית כשפת האם שלהם, אך חשוב לזכור כי בריטניה היא מדינה רב-תרבותית המארחים שלנו יש מגוון של רקע תרבותי ואתני.

מארחינו לחיות בחלקים שונים של מנצ'סטר. הם חיים בדרך כלל באזורי מגורים, אוטובוס נסיעה מהמכללה, כל בין 20 ל 50 דקות נסיעה מהמכללה. חלק המארחים שלנו יש ילדים צעירים, חלקם בדימוס זוגות וחלקם יחידים, אנשים עובדים. כולם נהנים אירוח סטודנטים ללמוד על תרבויות שונות.

יש סטודנטים בחדרם ומטופלי כחבר נוסף של המשפחה. זה אומר שאתה יכול להיות צפוי, כדי לעזור לה בעבודות הבית כמו שטיפת כלים אחרי ארוחה ללון בחדר שלך מסודר. זה גם אומר שאתה מקבל בפועל יסולא בפז דוברי אנגלית עם דוברי חוויה של חיים אמיתיים בבריטניה.

אתה יכול להסתכל עלוני המידע שלנו לראיונות עם כמה המשפחות המארחות שלנו.

מגורים

לגור במרכז העיר שתף שטוח עם סטודנטים בינלאומיים אחרים הישאר בחדרך עם חדר רחצה צמוד

אם אתם מחפשים אירוח בשירות עצמי במרכז העיר, מקום מגוריו מכללת Excel הוא אופציה מצוינת. רק 15 דקות הליכה מ- Excel מכללה ומרכז העיר, למגורי הסטודנטים שלנו ממוקמת היטב להשגה לכיתה לחקור מנצ'סטר בזמנך הפנוי. לכל שטוח שישה חדרי שינה אחד (כל עם חדרי אמבטיה צמודים) ומטבח משותף ואזור מגורים. ישנו שירות ניקיון שבועי עבור אזורים קהילתיים אבל תלמידים צפויים לשטוף כלים, לנקות חדר אמבטיה משלהם ולשמור השינה שלהם מסודרים.

מיקומים

מנצ'סטר

כתובת
St. James' Building
89 Oxford Street
Manchester
M1 6FQ

M16FQ מנצ'סטר, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת