Conde Nast College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המכללה לאופנה ועיצוב של Condé Nast


המכללה לאופנה ועיצוב של Condé Nast מעניקה לסטודנטים חינוך אופנה ברמה עולמית בלב לונדון.

הקורסים שלנו ממזגים למידה אקדמית מרגשת ואינטנסיבית עם גישה ללא תחרות למוחות הטובים והמבריקים ביותר בתעשייה, כולל הצוותים בווג, LOVE, Glamour, GQ ושלל כותרים אחרים של Condé Nast.

המכללה מעניקה קורסים יצירתיים ביותר בשילוב בסיס איתן בצד העסקי של הענף. מטרת הקורסים שלנו היא להכין את התלמידים למגוון עבודות /; סטיילינג, עיתונאות, קניית אופנה, שיווק, מיתוג, עיצוב גרפי, יחסי ציבור, אסטרטגיה דיגיטלית, עסקים, יזמות אירועים, מסחר אלקטרוני ועוד מסלולי קריירה רבים נוספים.

אנו מציעים כרגע את הקורסים המאושרים הבאים - אסטרטגיית מדיה אופנה MA, כיוון קריאייטיב לתקשורת אופנה, MA עיתונאות אופנה, MA תקשורת אופנה, MA יזמות: תעשיות אופנה ויצירה, MA ניהול מותג יוקרה (בשיתוף עם אוניברסיטת ריצ'מונד), BA (Hons) תקשורת אופנה, תכנית קרן ווג לשנה ותעודת האופנה של ווג בת עשרה שבועות.

הקורסים הקצרים שלנו כוללים קורס קיץ אינטנסיבי של ווג בן ארבעה שבועות, קורסים שבועיים: קורס סטיילינג אופנה, קורס עיתונאות אופנה, קורס עסקי אופנה, עסקי יופי, בגדי רחוב ותרבות טיפת המותג וסופ"ש נוער של ווג וכן שישה שבועות תכנית מקוונת אופנה ותדמית.

אנו מקבלים כעת בקשות ומצפים לקבל את פניכם במשפחת Condé Nast.


חוויית התלמידים


לימודים במכללה לאופנה ועיצוב של Condé Nast הם חוויה מרגשת, מרתקת ומעשירה באופן ייחודי.


עם גישה לכמה מהמוחות היצירתיים המצטיינים ביותר בעסק, בנוסף לקורסים אינטנסיביים ומעוצבים מבחינה מקצועית ולוח זמנים עמוס - הן בבניין החדש והמודרני שלנו והן מעבר לגלריות, אולפנים וכדומה - התלמידים ימצאו את ימיהם במתחם מכללת Condé Nast עסוקה וגם מתגמלת. אנו מאמינים כי החברויות שתלמידים מתקשרים זה עם זה בזמן שהם לומדים איתנו חשובים לא פחות מהזדמנויות הרשת שתהיה להם עם מספר עצום של אנשי מקצוע בתעשייה החיצונית. כתוצאה מכך, אנו מעודדים גישה עשירה, מאורסת ומכללת מצד התלמידים שלנו בזמן שהם כאן איתנו, ומאפשרת להם ליצור קשרים איתנים שאותם הם ישאפו אל תוך מספר עצום הקריירה שלהם, וללא ספק מהממים, בכל רחבי העולם.


קריירה


מכללת Condé Nast מציבה את הסטודנטים שלנו בעמדה להגיע לקריירת החלומות שלהם. המכללה מציעה קישורים ושותפויות מצוינות בתעשייה. הסטודנטים לא רק זוכים להכנה יסודית לחיים העסקיים, הם כבר ניהלו מעורבות רבה עם עולם המקצוע לפני שעזבו את המכללה. ניסיון / התמחות בעבודה ב- Condé Nast עשוי להיות מוצע לקבוצה נבחרת של התלמידים המוכשרים ביותר. המכללה אינה יכולה לשעבד מקומות עבודה בחברות אחרות, אך היא תביא היכרות והמלצות לסטודנטים בכוכבים.
יועצי הקריירה של המכללה מסוגלים להדריך סטודנטים בהמשך לימודים, הזדמנויות תעסוקה, סטאז ', מיקומים ופרויקטים הרלוונטיים לדרישות כל סטודנט. הם מציעים שירות מקצועי המיועד לתת מענה לצרכים האישיים.
יועצי הקריירה מקיימים סדנאות בנושא כתיבת קורות חיים, הצגת תיקים, כישורי חיפוש עבודה וטכניקות ראיונות.
שימו לב כי הדרכה פרטנית בקריירה זמינה רק לסטודנטים בקורסים המאושרים שלנו - כל תכניות התואר השני, תואר ראשון באוניברסיטת BA (Hons), תכנית קרן ווג ותעודת האופנה ווג.


מכללות

במכללת Condé Nast לאופנה ועיצוב מתקנים יוצאי דופן, שנוצרו ובנו לאחרונה עם שאיפות המכללה והתלמידים שלנו בראש. יתר על כן, אנו מציעים לתלמידים שלנו סביבת למידה מודרנית מעוררת השראה ופרובוקציה כאחד.

המכללה מוכרת ברחבי העולם כמרכז של מצוינות חינוכית - מקום שבו דור חדש של תעשיית האופנה, השוק, הסטייליסטים, העורכים, המו"לים והעיתונאים מתחילים את הקריירות שלהם. המכללה משיגה את זה על ידי הצבת חדישה, סטודנט במרכז, "בכל מקום ובכל זמן" למידה בלב התרגול שלנו. על מנת להיות בטוח כי התלמידים שלנו להפיק תועלת מקסימלית מן התובנה הייחודית שהם מקבלים לתוך תעשיית האופנה והקשר ההיסטורי שלה, המכללה מאמצת גישה אישית וגמישה מאוד ללמידה התלמיד.


סביבת למידה
הקורסים שלנו מבוססים על שיטות מעשיות - לא רק על תיאוריה. ההוראה היא אינטנסיבית ותומכת, המשלבת שיעור גבוה של מפגשים פנים אל פנים עם מתקני למידה מקוונים. גישה לימודית מודרנית ומעורבת זו מאפשרת גם למורים למעקב אחר התקדמות התלמידים באופן קבוע ולהעביר משוב יעיל ומתמיד החיוני להבטיח תוצאות למידה מוצלחות. התלמידים גם צוברים ניסיון מעשי יקר בהעברת מצגות חזותיות. האתוס של מכללת קונדה נסט הוא לצייד את הסטודנטים בידע ומיומנויות המתאימים למגוון רחב של קריירות בתעשיית האופנה או להכין אותם ללימודים נוספים בתחומים רלוונטיים.

ספריה - הדפסה דיגיטלית
לסטודנטים יש גישה לשפע של מדיה מודפסת ודיגיטלית. המיקום של מרכז המכללה בלונדון פירושו גם שלסטודנטים יש גישה נוחה לספריות ומוזיאונים ציבוריים חשובים, כולל הספרייה הבריטית, הספרייה הלאומית לאמנות ב- V&A, מוזיאון העיצוב, ספריית הייחוס של ווסטמינסטר, ספריית טייט וחדרי קריאה בארכיון.

מיקומים

לונדון

Conde Nast College Of Fashion & Design

כתובת
Condé Nast College of Fashion & Design
 Admissions

16-17 Greek Street
W1D 4DR לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך