Conde Nast College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

הקונדה Nast מכללת אופנה


המכללה לאופנה של Condé Nast

הקורסים שלנו ממזגים למידה אקדמית מרגשת ואינטנסיבית עם גישה ללא תחרות למוחות הטובים והמבריקים ביותר בתעשייה, כולל הצוותים בווג, LOVE, Glamour, GQ ושלל כותרים אחרים של Condé Nast.

המכללה מעניקה קורסים יצירתיים ביותר בשילוב בסיס איתן בצד העסקי של הענף. מטרת הקורסים שלנו היא להכין את התלמידים למגוון עבודות /; סטיילינג, עיתונאות, קניית אופנה, שיווק, מיתוג, עיצוב גרפי, יחסי ציבור, אסטרטגיה דיגיטלית, עסקים, יזמות אירועים, מסחר אלקטרוני ועוד מסלולי קריירה רבים נוספים.

אנו מציעים כיום את הקורסים המאושרים הבאים - תואר שני בתקשורת אופנה, תואר שני בתקשורת אופנה, תואר שני ביזמות: תעשיות אופנה ויצירה, תואר שני בניהול מותגי יוקרה (בשיתוף עם אוניברסיטת ריצ'מונד), תואר ראשון בתקשורת אופנה (Hons), השנה תכנית קרן ווג ותעודת האופנה ווג בת עשרה שבועות.

הקורסים הקצרים שלנו כוללים קורס קיץ אינטנסיבי של ארבעת השבועות של ווג, קורס סטיילינג אופנה לשבוע אחד, קורס עיתונאות אופנה בשבוע, קורס עסקי אופנה שבועיים בשבוע, קורס עיסקי יופי שבועי וסופ"ש נוער של ווג. אנו מקבלים כעת בקשות ומצפים לקבל את פניכם במשפחת Condé Nast.


חוויית התלמידים


לומד בקונדה נסט קולג 'של האופנה


עם גישה לכמה מהמוחות היצירתיים המצטיינים ביותר בעסק, בנוסף לקורסים אינטנסיביים ומעוצבים מבחינה מקצועית ולוח זמנים עמוס - הן בבניין החדש והמודרני שלנו והן מעבר לגלריות, אולפנים וכדומה - התלמידים ימצאו את ימיהם במתחם מכללת Condé Nast עסוקה וגם מתגמלת. אנו מאמינים כי החברויות שתלמידים מתקשרים זה עם זה בזמן שהם לומדים איתנו חשובים לא פחות מהזדמנויות הרשת שתהיה להם עם מספר עצום של אנשי מקצוע בתעשייה החיצונית. כתוצאה מכך, אנו מעודדים גישה עשירה, מאורסת ומכללת מצד התלמידים שלנו בזמן שהם כאן איתנו, ומאפשרת להם ליצור קשרים איתנים שאותם הם ישאפו אל תוך מספר עצום הקריירה שלהם, וללא ספק מהממים, בכל רחבי העולם.


קריירה


מכללת Condé Nast מציבה את הסטודנטים שלנו בעמדה להגיע לקריירת החלומות שלהם. המכללה מציעה קישורים ושותפויות מצוינות בתעשייה. הסטודנטים לא רק זוכים להכנה יסודית לחיים העסקיים, הם כבר ניהלו מעורבות רבה עם עולם המקצוע לפני שעזבו את המכללה. ניסיון / התמחות בעבודה ב- Condé Nast עשוי להיות מוצע לקבוצה נבחרת של התלמידים המוכשרים ביותר. המכללה אינה יכולה לשעבד מקומות עבודה בחברות אחרות, אך היא תביא היכרות והמלצות לסטודנטים בכוכבים.
יועצי הקריירה של המכללה מסוגלים להדריך סטודנטים בהמשך לימודים, הזדמנויות תעסוקה, סטאז ', מיקומים ופרויקטים הרלוונטיים לדרישות כל סטודנט. הם מציעים שירות מקצועי המיועד לתת מענה לצרכים האישיים.
יועצי הקריירה מקיימים סדנאות בנושא כתיבת קורות חיים, הצגת תיקים, כישורי חיפוש עבודה וטכניקות ראיונות.
אנא שימו לב כי הדרכה אינדיבידואלית בקריירה זמינה רק לסטודנטים בקורסים המוסמכים שלנו - התואר השני בתקשורת אופנה, תואר שני בתקשורת אופנה, תואר שני ביזמות: תעשיות אופנה ויצירה, תואר ראשון בתקשורת אופנה (Hons), תוכנית קרן ווג, ואופנת ווג. תעודה.


מכללות


המכללה לאופנה של Condé Nast


המכללה מוכרת ברחבי העולם כמרכז של מצוינות חינוכית - מקום שבו דור חדש של תעשיית האופנה, השוק, הסטייליסטים, העורכים, המו"לים והעיתונאים מתחילים את הקריירות שלהם. המכללה משיגה את זה על ידי הצבת חדישה, סטודנט במרכז, "בכל מקום ובכל זמן" למידה בלב התרגול שלנו. על מנת להיות בטוח כי התלמידים שלנו להפיק תועלת מקסימלית מן התובנה הייחודית שהם מקבלים לתוך תעשיית האופנה והקשר ההיסטורי שלה, המכללה מאמצת גישה אישית וגמישה מאוד ללמידה התלמיד.

סביבת למידה
הקורסים שלנו מבוססים על שיטות מעשיות - לא רק על תיאוריה. ההוראה היא אינטנסיבית ותומכת, המשלבת שיעור גבוה של מפגשים פנים אל פנים עם מתקני למידה מקוונים. גישה לימודית מודרנית ומעורבת זו מאפשרת גם למורים למעקב אחר התקדמות התלמידים באופן קבוע ולהעביר משוב יעיל ומתמיד החיוני להבטיח תוצאות למידה מוצלחות. התלמידים גם צוברים ניסיון מעשי יקר בהעברת מצגות חזותיות. האתוס של מכללת קונדה נסט הוא לצייד את הסטודנטים בידע ומיומנויות המתאימים למגוון רחב של קריירות בתעשיית האופנה או להכין אותם ללימודים נוספים בתחומים רלוונטיים.

ספריה - הדפסה דיגיטלית
לסטודנטים יש גישה לעושר של מדיה מודפסת ודיגיטלית. המיקום המרכזי של קולג 'בלונדון גם מאפשר לתלמידים גישה קלה לספריות ציבוריות ומוזיאונים חשובים רבים, כולל הספרייה הבריטית, הספרייה הלאומית לאמנות ב- V

מיקומים

לונדון

Conde Nast College Of Fashion & Design

כתובת
Condé Nast College of Fashion & Design
 Admissions

16-17 Greek Street
W1D 4DR לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת