קרא את התיאור הרשמי

איך נוכל לעזור לך

יועצים מנוסים ביותר שלנו יאפשר לך להיות הכי טוב שאתה יכול להיות עם קורסי המאיץ האישי שלנו, אנו מציעים גם מגוון של הכשרה מקצועית הכשרה ארגונית חבילות מה יספק הטבות קונקרטיות עבור הפרט ואת הארגון.

שימוש בטכניקות חדשניות, כולל כלים פסיכומטריים המוכרים בעולם, כדי לשפר את המודעות העצמית ולשפר את יחסי הצוות בין אם מדובר בהפקת צוותים בעלי ביצועים גבוהים או בטיפול בקונפליקט, יש לנו קורס הדרכה וקבוצה של טכניקות פורצות דרך לשימוש. כמו כן אנו מפעילים הפופולרי ביותר שלנו "עובד משם ימים", שבו יום כיף הוא בשילוב עם אלמנט הכשרה המותאמים במיוחד.

מי אנחנו

בכיכר צ'רצ'יל , כספקית הדרכה אנו מאמינים כי שילוב חזק של מיומנויות אקדמיות, מעשית, ארגונית ומנהיגותית וניסיון הוא מה שעושה אותנו ייחודיים. כל צוות היועצים שלנו ושותפים יש הוכחה מוכחת בתור ספק הדרכה בתחום שלהם והוא יכול מיד לספק סדרה העידו של אימון, הדרכה או ייעוץ וניהול עבור הצרכים העסקיים שלך. כל המוצרים והשירותים שלנו הם במחיר תחרותי ייתן לך פתרונות לטווח ארוך.

הדרכה ופיתוח

פתרונות הדרכה איכותיים להגדלת הפוטנציאל האישי או לצוות ולפתח מיומנויות חדשות. הנחה על המדף או על פתרונות אימון.

השראה, מוטיבציה, תשוקה!

סוזן LLOYD, יועץ ניהול

סוזן החלה את הקריירה שלה כקצין שהוזמן בצי המלכותי, עזב עם תואר שני במנהל עסקים ובחינוך בדיקות פסיכומטריות, ויצאה לקריירה ארצית נרחבת, עובדת בתוך השלטון המרכזי, וייטהול, נאטו, המגזר הפרטי והציבורי וארגוני צדקה עולמיים. מקצוענית מנוסה בהכשרה ופיתוח, פסיכומטריה, תקשורת היא מסוגלת להפוך את ידה כמעט לכל דבר, עם עין עבור מה ארגונים רוצים במחיר הנכון.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע: