קרא את התיאור הרשמי

הִיסטוֹרִיָה

Cardiff Sixth Form College : ההתחלה

Cardiff Sixth Form College נוסדה בשנת 2004. בתור קטן, פרטית קולג' הדרכה, היינו מוקדש חלוצית גישה חדשה. שילוב של גדלים קטנים בכיתה, הוראה מצוינת ותשומת לב אישית לכל תלמיד; האמנו בטיפוח הפוטנציאל - והתוצאות היו מדרגה ראשונה.

מאז, המכללה עברה מכוח לכוח. הצמיחה המהירה מחייבת התפתחות בכל החזיתות. העברנו את המכללה פעמיים, כשמילה צמחה על הישגינו ואנו מתגוררים כיום בטריניטי קורט, ניופורט רוד. בלב העיר קרדיף, הקמפוס המודרני והמרווח שלנו הוא האתר המושלם לאמביציות הגוברות שלנו - ואנו ממשיכים להתרחב!

בשנת 2009, Cardiff Sixth Form College קיבל את התלמידים הבינלאומיים הראשונים. מאז קיבלנו יותר ויותר סטודנטים מחו"ל, מספקים מתקני עלייה למטוס וטיפול פסטורלי מהמעלה הראשונה. Cardiff Sixth Form College היא סביבה רב תרבותית ביסודיות. אנו גאים במגוון שלנו ואנחנו עכשיו יש תלמידים מ 30 לאומים שונים הלומדים במכללה שלנו.

אנחנו גדלו בכל דרך - צוות יותר, הוראה יותר, הצלחה יותר! עכשיו, Cardiff Sixth Form College הגיע למטרה שלה - בית הספר עצמאי עצמאי בבריטניה על ידי תוצאות ברמה A! אנו גאים במוצא שלנו, אבל עכשיו אנחנו מסתכלים קדימה אל העתיד. אנו שואפים להמשיך לחתור להצלחה; עומד בחזית של הוראה ממושמעת ויצירתית לדורות הבאים.

הגישה הייחודית שלנו

איך אנחנו עושים את זה?

איך משיגים ציונים גבוהים? איזו צורה של חינוך מעצבת את התלמידים המעוגלים היטב? איזו סביבת לימוד עובדת באמת? אלה שאלות שאנחנו שואלים כל יום בשעה Cardiff Sixth Form College .

כמו הסטודנטים שלנו, אנחנו עובדים קשה בלימודים שלנו. אנו מנתחים את השיעורים וסגנונות ההוראה שלנו; כל הזמן מכוון מושלמת. תמיד אפשר לשפר - יש מדע להוראה. על ידי הערכת הפרטים של החינוך - גדולים וקטנים - אנו מספקים את האווירה הטובה ביותר עבור התלמידים שלנו ללמוד.

המסורת חשובה. כל בית ספר זקוק לתרבות. ב Cardiff Sixth Form College , עם זאת, התרבות שלנו היא ביסודיות היום. פנימיות אנגלית רבות מסתמכות על היסטוריה ארוכה ועל המורשת. כאן בקרדיף, אנחנו מצפים. אנחנו רוצים לבנות לעתיד ולהיות הסטנדרט שבו כל בתי הספר נשפטים. והתוצאות שלנו מראות שאנחנו כבר בדרך ...

בשנת 2017, 92% מהסטודנטים השיגו ציוני A * -A, כאשר 99% מהסטודנטים השיגו ציוני A * -B. במשך שמונה שנים ברציפות, אנחנו כבר הוענק העליון פרטית Co-Educational Boarding ואת למעלה עצמאי טופס השישי מכללת פרסים של יועצים 'פרסים. נוסף על כך, דורגנו במקום הראשון את התוצאות הרמות בטבלאות הליגה שפרסם The Telegraph ו- The Times במשך חמש שנים רצופות.

לקבלת מידע נוסף על הפרסים שלנו ואת ההסמכה, בקר בדף הפרסים שלנו.

מזרח פוגש במערב

Cardiff Sixth Form College פשוטו כמשמעו חיפושים בעולם עבור הגישות הטובות ביותר לחינוך. פילוסופיית ההוראה שלנו שואבת הן מן המזרח והן ממערב. בדומה לגוף הסטודנטים הרב-תרבותי שלנו, אנו מאמינים שהשיטות המשולבות שלנו מבדילות אותנו מכללות אחרות.

החינוך המזרחי זוכה בפרסים קפדניים ומשמעת, וסטודנטים מקבלים הבנה ראשונית של מקצועות הליבה בכל חלקי הגוף, בעוד שהגישות המערביות מעריכות יצירתיות אישית. כל תלמיד מקבל טיפול פסטורלי ומעודד לטפח את הכישרונות הייחודיים להם.

בשעה Cardiff Sixth Form College , אנחנו מאמינים שאתה לא צריך לבחור. ההוראה שלנו משלבת את נקודות החוזק של שתי המערכות ליצירת גישה חינוכית ייחודית. אנו מספקים לכל התלמידים תכנית לימודים חזקה וממושמעת של מקצועות הליבה, תוך מעקב וניטור של התקדמות אישית. אנחנו עובדים קשה לקראת הציונים, ומציידים כל תלמיד עם הכישורים והביטחון לשגשג בחיים שלהם מעבר. התלמידים שלנו מוכנים להצטרף לאוניברסיטאות בבריטניה, בארה"ב או בכל מקום אחר בעולם! החינוך שלהם לא נגמר אצלנו, אבל אנחנו מאמינים שזה ההתחלה הטובה ביותר.

הסמכות ופרסים

Cardiff Sixth Form College גאה להיות ממוקמת בראש שולחנות הליגה של היועצים לחינוך זה השנה השמינית ברציפות, בשתי קטגוריות:

  • בית הספר הפרטי לחינוך מיוחד
  • למעלה עצמאי קולג 'טופס 6

בריטניה יועצים חינוכיים, מומחה מומחה ייעוץ חינוכי פרטי המספק ייעוץ להורים מרחבי העולם, הידור הסטטיסטיקות רמה ניתנה להם ישירות על ידי בתי הספר בבריטניה, הסכמות פרסים שנתיים למוסדות העליון על בסיס A * -A אחוזים.

פרסי הקריסטל, כפי שהם ידועים, הוצגו לקארדיף השישית מנהל הקרן, גארת קולייר, על ידי יועצים חינוכיים מנכ"ל Les Webb ו יועץ חינוכי, ראיין Crittenden. Cardiff Sixth Form College זכתה בפרסים אלה תודה על מצטיינים 2017 ברמה A תוצאות, שבו היא השיגה 99% A * B ציונים; 92% מהם היו A * - ציונים. כדי לראות דוח מלא של התוצאות שלנו, בקר בקטע 'תוצאות ברמת A'.

הסמכות

בעקבות הבדיקה האחרונה שלנו (2016), בתי ספר עצמאיים פקח (ISI) מדורגת Cardiff Sixth Form College כמו "יעלה על הציפיות לאיכות החינוך."

הדו"ח המשיך ואומר:

"איכות הלימודים, ההוראה וההישגים של הלומדים מצויינת, התלמידים מקבלים חינוך טוב ביותר בהתאם למטרותיהם ולמטרות המכללה ... הסדרים לבריאותם, לבטיחותם ולרווחתם של התלמידים מצוינים ... האפקטיביות של ממשל, מנהיגות וניהול הוא מעולה. "

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

A-levels

Cardiff Sixth Form College

Cardiff Sixth Form College , אנו שואפים לטפח תשוקה אמיתית ללמידה התלמידים שלנו. ההוראה שלנו נועדה לגרום לתלמידים לחשוב על עצמם. אנו מאמינים כי זה מגדיר את התלמידים שלנו ב ... [+]

סקירה כללית

Cardiff Sixth Form College , אנו שואפים לטפח תשוקה אמיתית ללמידה התלמידים שלנו. ההוראה שלנו נועדה לגרום לתלמידים לחשוב על עצמם. אנו מאמינים כי זה מגדיר את התלמידים שלנו בנפרד מהקהל, מה שמוביל לתוצאות מצוינות משנה לשנה.

להלן מבוא קצר על מערכת A-Level בבריטניה, תוכנית משלנו ברמה וכיצד לבחור את הנושאים ברמה A. מידע על הקורסים ברמה גבוהה שאנו מציעים במכללה ניתן למצוא בדף המחלקות שלנו.

לקבלת מבט מעמיק על כל האפשרויות הזמינות לסטודנטים בבקשה להוריד עותק של המדריך האקדמי שלנו.... [-]

הממלכה המאוחדת קרדיף
אוגוסט 2020
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Preparatory Year

Cardiff Sixth Form College

דרך קורס GCSE אינטנסיבי בשנה אחת, Cardiff Sixth Form College מספק הזדמנות ייחודית עבור סטודנטים צעירים, שרבים מהם שואפים להתקדם על עטורת הפרסים טופס 6, כדי להיות מסוגל לנ ... [+]

סקירה כללית

דרך קורס GCSE אינטנסיבי בשנה אחת, Cardiff Sixth Form College מספק הזדמנות ייחודית עבור סטודנטים צעירים, שרבים מהם שואפים להתקדם אל טופס עטורת הפרסים, כדי להיות מסוגל לנצל את ההוראה השראה, פיתוח קריירה מעולה ואת העלייה למטוס המודרני סביבה בבית הספר העליון בבריטניה.

פלטפורמה מצוינת למעבר לשלב הבא וליסוד מוצק להמשך לימודיהם, קורס חדש זה מעניק לסטודנטים הזדמנות ללמוד בין שישה לתשעה נושאים אקדמיים מרכזיים, כמו גם לשפר את מיומנותם האנגלית בגדלים קטנים בכיתה עם הוראה אינטנסיבית.... [-]

הממלכה המאוחדת קרדיף
אוגוסט 2020
אנגלית
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Summer course

Cardiff Sixth Form College

התוכנית פותחה בעיקר לתלמידים בגיל 14 אשר יתקדמו ללימודים במשרה מלאה במוסדות בבריטניה, מיד עם סיום או בשנה הבאה. ... [+]

סקירה כללית

האם אתה חושב ללמוד בבריטניה? למה לא לבוא לבית הספר שלנו בקיץ ולקבל יתרון על עמיתים שלך?

עבור קיץ 2018, Cardiff Sixth Form College יציע שלוש תוכניות:

1. תוכנית קיץ באקדמיה

התוכנית פותחה בעיקר לתלמידים בגיל 14 אשר יתקדמו ללימודים במשרה מלאה במוסדות בבריטניה, מיד עם סיום או בשנה הבאה. זה מתאים באותה מידה כמו מראש GCSE או מראש ברמה קורס וישמש גם כראש- start או כתוכנית שינוי מקיפה. בנוסף להכנה אינטנסיבית בשפה האנגלית, התלמידים ילמדו גם מקצועות הליבה הלימודיים (מתמטיקה, ביולוגיה, כימיה, פיסיקה וכלכלה), כדי לסייע להם להסתגל לדרישות ספציפיות של החינוך הבריטי.... [-]

הממלכה המאוחדת קרדיף
בקשת מידע
אנגלית
2 - 4 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית