Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

החינוך שאתה חולם

CCSS גא להיות בקביעת הסדר היום החינוך לצעירים שאפתניים. הישגי התלמידים שלנו ואת ההצלחה של הבוגרים שלנו משקפים השאיפה שלנו להפוך שאיפה לתוך הישג.

CCSS ... חינוך השראה.

עלינו

מרכז קיימברידג לסרטונים שישית היא הוקמה ומובילה במכללה עצמאית השישית טופס המציע איכות גבוהה GCSE אחד ושתי שנת קורסי רמה.

במהלך 35 השנים האחרונות CCSS בנתה מוניטין מרשים עבור מגרה, חינוך מרוכז-הצלחה, בהכנת תלמידים באוניברסיטה ועל החיים.

CCSS ממוקם בלב ליבה של קיימברידג 'אקדמי, מוקפת מכללות של אוניברסיטת קיימברידג'.

התלמידים בכיתות קטנות שלנו ושכר לימוד מחלקה ראשונה לאפשר הישג ולעודד שאפתנות וביטחון עצמי. עם גם ביום וגם מקומות בפנימיית שילוב סטודנט בינלאומי רחב, בריטניה וסטודנטים בחו"ל לשגשג ולהצליח.

סטודנטים בינלאומיים מוצעים מבוא מערכת החינוך בבריטניה באמצעות תכנית בית ספר קיץ הבינלאומי שלנו או הקורס הבסיסי האקדמי שלנו, או יכולים לבחור להצטרף בחינות המעבר האקדמיות המלאות ו- A קורסים ברמה.

סטודנטים בבריטניה יכולים גם לחוות "טעמן" חיים בבית CCSS, על ידי הצטרפות או קורסי גרסות פסחא שלנו או קורס קיץ קצר - אשר שניהם נועדו לסייע לתלמידים בוגרים בתי ספר פרטיים או מדינה לזכות אותם סימנים נוספים שעושים את ההבדל ב ציונים.

ברוכים הבאים החינוך CCSS ... השראה. אנו מצפים לפגוש אותך.

חינוך כדי להתאים לך

מורי המומחה שלנו ואת הלמידה מצטיינת שהם יוצרים, בחלק מן התלמידים בכיתות הקטנות מקום בבריטניה, אומרים תלמידינו את כל הזמן ותשומת הלב שהם צריכים ללמוד ולרכוש מיומנויות למידה. האווירה תומכת באופן ייחודי של CCSS מבטיחה יכולות התלמידים שלנו אופקים מאותגרים כל זמן התרחבו.

CCSS - דעת הפקחים

"המכללה שואפת לספק חינוך המסייע לכל התלמידים להכין, בתוך ומעבר הלימודים, על הדרישות ואפשרויות של חיים בוגרים."

דווח ISI 2013

"המאפיין הוא ההרמוניה החברויות הקרובות שהתפתחו בקרב צעירים אלה. גיוון נחגג ואת התרבות של המכללה עולה בבירור את הכבוד לראות זה לזה. "

Ofsted 2010

יתרון CCSS

הקורסים ולמידה שלך מותאם כדי להתאים את הסגנון שלך והשאיפות שלך.

מורי השראה, קבוצות לימוד קטנות, בחירה ללא תחרות של נושאים, זמן שיעורי עזר כמובן, סטודנטים נלהבים כל אלה תורמים להפוך את הזמן שלך על CCSS חוויה לימודית מדהימה.

תלמידים בכיתות קטנות (ממוצע שש) תמהיל לאום מצוין (40% בריטיים / 60% איחוד אירופאי ובינלאומי) עד 7.5 שעות הוראה זמן לכל נושא בשבוע ברמה הוראה מצטיינת על ידי צוות מאוד מוכשר הזדמנויות רשתות ללא תחרות עם קשרים אקדמיים, חברתיים ועסקיים תכנית העשרה מגוונת וחינוכית של פעילויות ספורט ותרבות תמיכה UCAS מצויין והתקדמות באוניברסיטה כל הדיירים גרים אירוח בודד במגורי CCSS הצליח סביבה תומכת ואכפתיות המעודדת עצמאות ובגרות

"תשומת לב פרט ממורים ברמה עולמית הוא יוצא מן הכלל." האדלי פרימן, בוגרת CCSS, עכשיו עיתונאי הגרדיאן.

תוצאות יעדים

עד 200 תלמידים בבריטניה וברחבי העולם באים CCSS מדי שנה כדי להשלים השכלה תיכונית שלהם לפני מתקדמת לאוניברסיטאות. בכל המקרים, התוצאות שלנו מראות כי סטודנטים תועלת רבה מן התלמידים בכיתות קטנות, הוראה מנוסה מגרה, הדרכות אישיות הפרט. הרוב המכריע של התלמידים CCSS לבחור להמשיך ללמוד באוניברסיטאות בבריטניה או בחו"ל. רבים נהנו מהצלחה באוניברסיטות העליונות של בריטניה, כוללים קיימברידג ', אוקספורד, LSE, אימפריאל ואחרים.

עם נושאי תואר החל עסקים בינלאומיים חוק ורפואת ההישגים האקדמיים שלנו ברורים. באמנויות אנחנו גם להצטיין, עם בוגרי CCSS להיות במקומות המוצעים באופן קבוע במוסדות יצירתי מובילים, למשל המרכזית סנט מרטין, לונדון.

רבים מן הסטודנטים שלנו להשיג תוצאות מעבר לציפיות המקוריות שלהם, מה שהופך שלנו "ערך מוסף" נתון מרשים באמת. אנחנו יכולים להיות בטוחים כי הם עוזבים אותנו מסוגלים להגשים את השאיפות שלהם, שהשיגו כמיטב יכולתם, עם רבים בהשגת ציוני A * נדרשו עבור האוניברסיטות התחרותיות ביותר בעולם.

לדוגמה בשנת 2015, חמישה תלמידים קבלו הצעות אוקספורד וקיימברידג ', מתוכם שלושה תפסו את מקומותיהם בספטמבר הקרוב, אחד מורד קיימברידג לטובת דורהאם, והאנשים היו הולכים אדינבורו.

CCSS הוא אחד מבתי הספר והמכללות המצליחים ביותר בארץ להשגת מקום אוקספורד וקיימברידג ', כמו אחוז גבוה יותר של התלמידים שלנו להשיג הצלחת אוקסברידג מבכל של ספר או מכללות הדומים שאנו יודעים. לפרטים נוספים על כל 2015 תוצאות והיעדים אנא לחץ על הקישור למטה (רשימה מלאה של תוצאות בדיקה לשנת הלימודים האחרונה נגישה בקשה מהמשרד המרכזי של בית הספר).

מתקנים

יש CCSS שני אתרי הוראה מרכזיים וחמישה מגורים בפנימייה. כל ממוקמים ממש בלב קיימברידג 'בהפרש של דקות, אחרים קיימברידג City Centre (ברגל או על אופניים, אבל עוד קצת במכונית!) בקמפוס שלנו משקף את הסגנון ואת האתוס שלנו: באיכות גבוהה, תכליתי מיליון קילומטרים הרחק בסביבת בית ספר מסורתית. הגדרת המכללות שלנו מעודדת את התלמידים שלנו לעשות שימוש טוב של מתקני ההוראה במחלקה ראשונה, של חדרי לימוד שקט המאובזר של מרחבים חברתיים מודרניים ומצוידים היטב.

הוראה

בנייני ההוראה שלנו כוללים מעבדות מקצועיות עבור מדעים, מאובזרות, חדרי לימוד בהירים חבילה מלאה עבור האמנויות החזותיות. פרשת IT שלנו היא ראשון במעלה, עם הפעלת פס רחב superfast גבי רשתות ומקודדות ו- WiFi ומגבלות להורדה נדיבות באופן ייחודי.

עֲלִייָה לַמָטוֹס

בפנסיונים שלנו לספק 130 אטרקטיביים חד חדרים עם תמיכה מלאה, כל סטנדרט גבוה וכל "בית מהבית" נהדר. רוב החדרים שלנו כוללים חדרי אמבטיה ושירותים פרטיים יש בחירה טובה של סגנונות שונים כדי להתאים לטעם אישי.

בתי מנוחה גם ליהנות פס רחב superfast שתומך קישורים עם בית ואת הגישה הטובה ביותר משאבים אקדמיים.

פעילויות

כל התלמידים מוזמנים לחוות את המגוון הרחב של ענפי ספורט, אמנויות, תרבות ופעילויות פנאי. אנחנו חוברים מקורביו התרבותיים מפתח שלנו כאשר זה מוסיף ערך עבור תלמידינו. לדוגמה, אנו חולקים מתקני ספורט עם אוניברסיטת קיימברידג ': מגרש כדורגל ביתנו הוא פמברוק קולג', שם התלמידים לחוות מתקנים באיכות גבוהה, כמו גם תובנה על החיים באוניברסיטה.

יש קיימברידג כך הרבה מה להציע והוראה שלנו באתרי המגורים נמצאים במרחק דקות של מגרשי טניס מקורה, מגרשי ספורט ברמה הגבוהה ביותר, בריכת שחייה אולימפית ואולמות ספורט.

מורים פרטיים וצוות

מערכת CCSS

בבסיס הסגנון הייחודי של CCSS היא מערכת פסטורלי המעודדת תקשורת יעילה בין כל הצוות, התלמידים וההורים. לכל סטודנט מוקצבות מנחה אישית אשר עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם אותם ואת הוריהם, מורים ואנשי צוות בפנימייה ברחבי זמנם CCSS. אנו חולקים מטרה משותפת: כדי לוודא שתלמידים לבצע מעבר יעיל עצמאות ואחריות. במהלך זמנם CCSS, סטודנטים ייתמכו בהשגת הצלחה אקדמית, התפתחות אישית וחוויה תרבותית מחוץ לשעות הלימודים העשירה.

עבודה עם כל אדם

צוות ההדרכה כולל למעלה מ -20 צוות מנוסה ומסור נפגשי tutees שלהם בנפרד על בסיס שבועי. את "הדרכה" מקנה זמן מוגן לשקול סוגיות כגון:

עזרה עם מחקר, ניהול זמן ומיומנויות תיקון ניטור התקדמות ומתן משוב תמיכה ב liaising עם סגל הוראה כדי לעזור לך להתגבר על קשיי נושא מסוימים הזדמנויות לדיון כל חששות אישיים הפניות למחלקה SEND שלנו צריך קשיים מיוחדים עם תהליך הלמידה להתעורר הנחיות לבחירת קורסי תואר מתאימים עם קריירת מומחה בניית פרופיל סיוע אינטנסיבי בתהליך יישום UCAS והכנת הצהרה אישית בקשות מידע באוניברסיטה המתאים טועם ימים למשל מיקומים ניסיון הנדסי / הצללה העבודה רפואי / סדנאות חוק קורסים headstart עידוד לך להפיק את המירב של הזדמנויות חינוכיות ותרבותיות של להיות בקיימברידג למשל אוניברסיטת קיימברידג 'פתוח תוכנית הרצאה פומבית, ואת המכון הרצאות הציבור אסטרונומיה.

דרישות כניסה

אם השלים בחינות GCSE, הדרישה הסטנדרטית 2 השנים שלנו תכנית רמה מיועדת לסטודנטים השיגו ציונים A * ל- C בחמישה נושאים לפחות כולל אנגלית ומתמטיקה. אם לא היית לומד בחינות בגרות אנו להעריך את בקשתך בנפרד.

כמו בכל מדינה בחו"ל יש מערכת חינוך משלו אין דרישה לכניסה חד פעמית. ניסיוננו בהערכת תמלילים בחו"ל ספר והסמכת בדיקה (מאירופה, אסיה, אפריקה, חבר העמים, בארה"ב, וכו ') אומר שאנחנו נוכל לקבל החלטה מושכלת די מהר, המבוסס על העבר שלך או כישורים קרובים. דו"חות תמלילים מבתי הספר הנוכחי או קודם שלך יהיו חשובים. אנחנו תמיד נעודד מגיעים לראיין בבית CCSS, אם זה בכלל אפשרי, ואם אתה לא יכול לבוא אדם נוכל לדבר איתך על ידי קישור וידאו סקייפ.

מה רמת האנגלית עליי להצטרף CCSS?

זה לא הכרחי על מנת לקבל הסמכה רשמית אנגלית שפה כאשר אתה מצטרף CCSS, אבל להתמודד עם מחקר רמה אתה צריך אנגלית ברמה לפחות שווה ערך ל IELTS 5.0. לתוכנית רמה A שנה אחת ברמה אנגלית של לפחות IELTS 6.0 נדרש, עם 6.0 לפחות ברכיב בכתב. לקבלת GCSE אתה צריך לפחות IELTS 4.5, ועבור טרום התכנית שלנו למינימום של 4.0 נדרשת.

אנו לבצע הערכה של אנגלית מדוברת שלך בראיון כי הוא חיוני ללמידה שלך כי אתה יכול להשתתף כראוי בשיעורים. אם השפה הראשונה שלך היא לא אנגלית נספק לך עם תוכנית של שיעורי ESL, כמו הדרישה שלנו היא לגרום לך רמה גבוהה של אנגלית להצלחה באוניברסיטה.

מיקומים

קיימברידג '

Cambridge Centre for Sixth-form Studies

כתובת
4-5 Bene’t Place, Lensfield Road
CB2 1EL קיימברידג ', אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
אתר אינטרנט
טלפון
+44 1223 716890