קרא את התיאור הרשמי

הביקוש לטייסים חדשים מעולם לא היה גדול יותר. עם תעופה מסחרית צפוי להכפיל את גודל במהלך 20 השנים הבאות, הזדמנות מרגשת קיימת עבור צעירים ונשים השואפים לקריירה מעל העננים כמו טייסים.

CAE מעריכה כי כ -25 אלף טייסים חדשים יידרשו במהלך 10 השנים הבאות כדי לקיים את הצמיחה של תעשיית התחבורה האווירית. הרחבת הצי המהיר ושיעורי הפרישה הגבוהים של הטייס יוצרים צורך נוסף בפיתוח 180,000 קצינים ראשונים לקפטנים חדשים, יותר מאשר בכל עשור קודם לכן. מספרים אלה אומר כי מעל 50% של הטייסים אשר יטיס את המטוס המסחרי של העולם בתוך 10 שנים עדיין לא התחיל את האימון שלהם. צריך להיות 70 טייסים חדשים מסוג מדורג החל הקריירה שלהם עם חברות תעופה בכל יום במשך 10 השנים הבאות!

מי הוא CAE ?

70 שנות מצוינות
למד לטוס עם CAE ולהפוך את החלום שלך להיות טייס למציאות. CAE היא מובילה עולמית בתחום ההדרכה לתעופה האזרחית, לביטחון ולביטחון ולשווקים בתחום הבריאות. מגובה על ידי שיא של 70 שנה של תעשיית firsts, אנחנו השותף האימון של הבחירה של חברות התעופה בעולם ומובילה עולמית בייצור סימולטור fullflight. למד איתנו להיות טייס CAE לכל החיים!
תוכניות הכשרה CAE להרחיב את מחזור החיים כולו של טייס מקצועי, כך שנוכל לספק לך את האימונים שאתה צריך לאורך הקריירה שלך, מן צוער לקפטן. זה חלק ממה שיותר מ -120,000 טייסים מתאמנים איתנו מדי שנה. עם 50 מקומות הדרכה ברחבי העולם, CAE יש את הרשת הגדולה ביותר בעולם תעופה אזרחית אימון, מתן הכשרה על הכיסוי הרחב ביותר של ייצור ומודלים מטוסים שירות.
CAE מובילה את הענף בתחום הפיילוט
מפגש הצרכים האימונים של מעל 300 חברות תעופה ברחבי העולם, רבים נראים לנו לגייס את הכשרון הטוב ביותר עבור חברת התעופה שלהם. עם אקדמיות תעופה רבות הממוקמות בכל רחבי העולם ושירותי גיוס התעופה שלנו, אין ארגון אחר שמציב יותר טייסים עם יותר חברות תעופה מאשר CAE .

CAE היא רשת ההדרכה הגדולה ביותר בעולם, עם בתי ספר לטיסות ברמה עולמית, במיקומים הבאים:

 • בריסל, בלגיה
 • גונדיה, הודו
 • מדריד, ספרד
 • מלבורן, אוסטרליה
 • אוקספורד, בריטניה
 • פרת ', אוסטרליה
 • פיניקס - שדה פלקון, ארה"ב
 • ריי בראלי, הודו

ציור על מעל 85 שנים של מומחיות אימון טייס, CAE Cadet פיילוט הדרכה תוכניות לספק ממוקד ab initio אימון לטייסים שאפתנים ברחבי העולם. מגוון התוכניות כולל מסלולי הכשרה של CPL, ATPL ו- MPL, שכולן משלבות קורסי בית ספר יסודי עם הדרכה מעופפת איכותית, בהתאם לדרישות רשות התעופה הלאומית. הפעלה של צי של מעל 170 מטוסים, CAE יש את המשאבים ואת המומחיות להכשיר עד 2000 טייסים צוער מדי שנה.

למה CAE

 • חיים בקמפוס תוססת
 • קהילה הדוקה
 • בית הספר הגדול טיסה מיקומים
 • צי המטוסים האחרון
 • אלפי צוערים מרוצים
 • מתמשך קריירה תמיכה
 • למידה אינטראקטיבית
 • רשת הדרכה עולמית של CAE
 • CAE משאבים טייס Parc

חוויית ההדרכה של CAE

מדריכי הטיסה שלנו

מתן צוערים עם הידע והכישורים הדרושים כדי לסייע להם בבטחה ויעילות לטוס airlineers מסחריים, התוכניות שלנו נלמדים על ידי הידיים, מדריכים טיסה מומחים שמביאים שנים של ניסיון בעולם האמיתי לסביבת הלמידה בכיתה.

בְּטִיחוּת

המתקנים שלנו מצוידים בטכנולוגיה העדכנית ביותר, החלת הנחיות התעשייה העדכנית והתקנות. CAE היא האקדמיה האווירית הראשונה בעולם להפעלת מטוסים מצוידים במערכות ניהול נתונים מותאמות אישית לטכנולוגיות ומודעות לתעבורה. מערכות אלו מתעדות נתונים, אודיו ווידאו במהלך הטיסה, ומאפשרים לתלמידים להתחקות מיד אחרי הטיסה ולאפשר ל- CAE לאסוף מגמות סטטיסטיות לטווח ארוך בביטחון וביצועים הטבות.

משפחה מרגיש

התלמידים שלנו אומרים לנו שהמשפחה מרגישה מהדהדת באקדמיות שלנו, ומבדילה אותנו ממשחקי תעופה אחרים. הצוות שלנו של שירות לקוחות ייעודי צוות המדריכים, לגרום לך להרגיש בבית ולתמוך לך לאורך כל האימונים שלך עם טיפול פסטורלי, אישי אחד על שיעורי ההוראה. אנחנו נלהבים לגבי מה שאנחנו עושים ואנחנו מחויבים להפוך את החלום הטייס שלך למציאות.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:


CAE

תוכניות רישוי פיילוט התחבורה המשולבת של CAE (ATE) לוקחות את התלמידים עם מעט או ללא ניסיון טיסה קודם לרמת רישיון פיילוט מסחרי (CPL) עם "קפוא ATPL" ו- Multi-Engine (ME) דיר ... [+]

תוכניות רישוי פיילוט התחבורה המשולבת של CAE (ATE) לוקחות את התלמידים עם מעט או ללא ניסיון טיסה קודם לרמת רישיון פיילוט מסחרי (CPL) עם "קפוא ATPL" ו- Multi-Engine (ME) דירוג כלי (IR) בערך 18 חודשים ותוכננו בשיתוף עם חברות תעופה מובילות.

מתווה קורס

שלב 1: הדרכה ידע תיאורטית

למד הכל על התיאוריה הקשורים ATPL ב 14 נושאיםהכשרות מבוססות מחשב וכיתהכ 750 שעות או 7-8 חודשיםמיקום: Oxford, אנגליה... [-]
הממלכה המאוחדת אוקספורד ארצות הברית פניקס
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
18 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
CAE

תוכנית משולבת של ATPL - מדריד שלנו מאפשרת לך להתאמן ב -3 מהמיקומים הגלובליים שלנו, עם בית ספר יסודי במדריד, ספרד, וטיסות טיסה בפיניקס, ארה"ב ואוקספורד, בריטניה. ... [+]

רישוי פיילוט התחבורה המשולב של CAE (ATPL) לוקח לתלמידים מעט או ללא ניסיון טיסה קודם לרמת רישיון פיילוט מסחרי (CPL) עם "קפוא ATPL" ו Multi-Engine Instrument דירוג (MEIR) בתוך כ 18 חודשים ו תוכננו בשיתוף עם חברות תעופה מובילות.

תוכנית משולבת של ATPL - מדריד שלנו מאפשרת לך להתאמן ב -3 מהמיקומים הגלובליים שלנו, עם בית ספר יסודי במדריד, ספרד, וטיסות טיסה בפיניקס, ארה"ב ואוקספורד, בריטניה.

מתווה קורס

שלב 1: הדרכה ידע תיאורטית... [-]

ספרד מדריד הממלכה המאוחדת אוקספורד ארצות הברית פניקס  + 2 יותר
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
18 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
CAE

CAE Gondia מציעה תוכנית ממוקדת 19 חודש נועד להכין אותך להיות טייס מקצועי טיסה. ... [+]

CAE Gondia מציעה תוכנית ממוקדת 19 חודש נועד להכין אותך להיות טייס מקצועי טיסה. כל הקורסים נפגשים הבינלאומי תעופה אזרחית הארגון (ICAO) ו הדירקטוריון הכללי של תעופה אזרחית (DGCA) תקני הסילבוס. עם סיום מוצלח, תקבל את כל דירוגים מתאימים ab-initio כולל רישיון מסחרי פיילוט שלך (CPL) עם דירוג כלי (IR) ו Multi-Engine דירוג (ME).

אתה תהיה מאומן באמצעות שיטות עבודה מומלצות שפותחו על ידי ניסיון נרחב של CAE בהכשרת טייסים מקצועיים ברחבי רשת האימונים ברחבי העולם של CAE , שם עשרות אלפי טייסים תעופה וטיסות עסקים כל שנה.... [-]

הודו גונדיה
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
19 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
CAE

ב CAE , אנו מאמינים כי שילוב של Multi-Crew שיתוף פעולה (MCC) ו Jet Orientation קורס (JOC) לתוך קורס אחד 40 שעות משיגה שיפוע אימון טוב יותר. הקורס המשולב שלנו MCC / JOC מצ ... [+]

ב CAE , אנו מאמינים כי שילוב של Multi-Crew שיתוף פעולה (MCC) ו Jet Orientation קורס (JOC) לתוך קורס אחד 40 שעות משיגה שיפוע אימון טוב יותר. הקורס המשולב שלנו MCC / JOC מציע את MCC מלא תוכן הקורס JOC אבל על קורס בקצב אחיד יותר.

קורס זה עונה על דרישות EASA.

מתווה קורס

משך הקורס הוא כ -15 ימי עבודה:

2 ימים של הכיתה האדם מבוסס הכשרה אימונים3 ימים של הכשרה טכנית מבוססת כיתה10 ימים (40 שעות) של הכשרה מעשית סימולטור בואינג 737-400 או CRJ200תוכן קורס... [-]
הממלכה המאוחדת אוקספורד
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
40 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
CAE

תוכניות רישוי פיילוט התחבורה המשולבת של CAE (ATPL) לוקחות תלמידים עם מעט או ללא ניסיון טיסה קודם לרמת רישיון פיילוט מסחרי (CPL) עם 'ATPL קפוא' ו- Multi-Engine Instrument ... [+]

תוכניות רישוי פיילוט התחבורה המשולבת של CAE (ATPL) לוקחות תלמידים עם מעט או ללא ניסיון טיסה קודם לרמת רישיון פיילוט מסחרי (CPL) עם 'ATPL קפוא' ו- Multi-Engine Instrument Rating (MEIR) בתוך כ -18 חודשים תוכננו בשיתוף עם חברות תעופה מובילות.

מתווה קורס

שלב 1: הדרכה ידע תיאורטית

למד הכל על התיאוריה הקשורים ATPL ב 14 נושאיםהכשרות מבוססות מחשב (CBT)כ 750 שעות או 7-8 חודשיםמיקום: בריסל, בלגיה

שלב 2: אימון טיסה טיסה... [-]

הממלכה המאוחדת אוקספורד בלגיה Steenokkerzeel ארצות הברית פניקס  + 2 יותר
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית מלאה
18 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

CAE - Promotional Video

CAE Global Academy - Flight School Network