Bosworth Independent College

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

למה לבחור Bosworth?

הוקמה בשנת 1977 כמכללה קטנה הדרכה, היום Bosworth הוא המכללה המובילה בפנימייה עצמאית בבריטניה. התוצאות האקדמיות המצוינות שלנו, הקשרים האוניברסיטאיים והאתוס התומך והאתר הביאו למוניטין מעורר קנאה. ההוראה בכל הרמות מאופיינת בהתלהבות ובהתלהבות, ואנו גאים על היותנו מכללה סלקטיבית בעלת תיעוד מוכח, הן מקומי והן בחו"ל, על מנת להעלות את שאיפות התלמידים.

Bosworth יש מעל 310 תלמידים עם כל אחד מצפה לקבל את הפוטנציאל האקדמי האישי שלהם. עם תערובת לאום מגוונת מדי שנה, סטודנטים Bosworth באופן קבוע מוצאים את עצמם עובדים לצד הכיתה של רקע תרבותי, חברתי ודתי שונים. זה מבטיח שהם לעזוב את המכללה כמו גם מעוגלות אנשים עם הזדמנות מצוינת להצליח בעולם הרחב. Bosworth יכול להציע את רוחב הידע והניסיון הנדרש לסטודנטים להצטיין.

מתן תוכניות אקדמיות לגילאי 14-19, Bosworth מבטיח לוח זמנים מותאמת אישית עבור כל תלמיד. יש מעט מאוד הגבלות על צירופי נושאים ב- GCSE ו- A ברמה, עם ממוצע כיתה גדלים של שמונה כל תלמיד מקבל את תשומת הלב האישית שהם דורשים כדי להגיע הפוטנציאל האקדמי שלהם. כמו הקולג 'בונה על העבר המוצלח שלה, הוא מצפה לעתיד לחנך את התלמידים הבריטים, האירופאים והבינלאומיים בתוך תרבות ההישג שלה.

איגוד בתי הספר העצמאיים (ISA)

עד 2015 נבדקה על ידי אופסטד, משרד ממשלתי המופקד על האחריות לבדיקת תקני בתי הספר. אתה יכול לקרוא דוח הבדיקה האחרונה שלנו באתר Ofsted. יש לנו עכשיו הצטרפה איגוד בתי ספר עצמאיים, כך כל בדיקות עתידיות יבוא תחת ISI (בתי ספר עצמאיים פקוח). חברי הרשות לחדשנות ולהשראה, תוך בניית המסורות הטובות ביותר לקידום יושרה, סטנדרטים גבוהים, תעשיה ואחריות.

פיונה פוקוק, המנהלת, יושבת גם על מועצת המנהלים של IE (השכלה גבוהה עצמאית) http://independenthe.com/about-us/our-board/

ערכים של בוזוורת '

מטרתנו היא לטפח ולחנך כל תלמיד בקהילה שלנו ללא קשר ליכולתו, תרבותו, מוצא אתני או רקע חברתי. אנו מבקשים לעודד כל תלמיד לגדול בביטחון, לטפח סקרנות לכל החיים סביבנו, לתקשר עם התלהבות, לעבוד בשיתוף פעולה ולתרום לקהילה שלנו עם מחויבות ויצירתיות. אנו שואפים לקדם מצוינות אקדמית מטופחת על ידי טיפול ודאגה עבור הסובבים אותנו.

הודעת המנהיג

זה האנשים שהופכים Bosworth עצמאית קולג 'ייחודי. התלמידים, המורים והצוות עובדים יחד כצוות על מנת להבטיח את השגת התוצאות האקדמיות הטובות ביותר בסביבה מטופחת, מאובטחת ומאושרת. אנו מציעים מבנה מאוזן עם גמישות, הדרכה מושרשת עם הבנה ועידוד ללא רחם, הציע עם חום ואופטימיות. כל חבר במכללה צריך להרגיש מוערך ומכובד ככל שאנו לומדים וגדלים יחד.

התלמידים שלנו חולקים את השאיפות הגבוהות והריאליסטיות שיש לנו עבורם, תוך תרומה לרווחתה של הקהילה העולמית שלנו. אנו נהנים מזהות עשירה ומגוונת בה אנו מקדמים מצוינות וחוגגים הישגים אישיים, כולל כיף ומקוריות. התלמידים שלנו עושים טוב בתוך סביבה מטפחת וחמלה אשר מלא של חיובי.

אני מאוד מקווה שיש לך את ההזדמנות לבקר Bosworth עצמאי קולג '. אני אוהב אותך לחוות את האווירה המבורכת שלנו שבה התלמידים לשגשג.

פיונה פוקוק

עיקרי

חי מכללה

אולם בוזוורת' ושלושה מבתי-הארחה המפוקחים שלנו משקיפים על פארק בגודל חמישה דונמים, שנקרא "מסילת-הרייס". זה אידיאלי עבור ספורט חוצות עם כדורגל להיות הפופולרי ביותר. באותו אזור יש לנו שימוש באולם ספורט שבו, בערבים ובסופי שבוע, התלמידים יכולים להשתתף במספר ענפי ספורט מקורה: בדמינטון, כדורסל, כדורעף, טניס שולחן וכדורגל 5.

בכל שבוע אנו מספקים מפגש העשרה ותלמידים יכולים להשתתף במגוון פעילויות שונות. אלה משתנים כל מונח אבל כוללים פעילויות כגון: יוגה, כדורגל, צילום, אמנות, בישול, סריגה, מנדרינית, מלאכה חרוז, ריצה, יוגה, דיונים, משחק גיטרה שחמט.

מועצת הסטודנטים של בוזוורת 'מעורבים רבות בסידור כדורי החורף והקיץ וכן בארגון אירועי התרמה שנתיים. אלה שלוקחים חלק במועצת התלמידים יש הרבה כיף. פעילויות ערב וסופי שבוע אחרים מוצעות לתלמידים להצטרף, ואלה כוללים את בית הספר רוק, פילאטיס, שיעורי הגנה עצמית, כמו גם טיולי יום שבת לאזורים מעניינים בבריטניה כגון אוקספורד וקיימברידג '.

אנחנו יכולים לארגן שיעורי מוסיקה בודדים בקולג 'עבור מגוון רחב של מכשירים שונים ממתחילים לרמה דיפלומה. בחינות כיתה ניתן לארגן בבית הספר Northampton למוסיקה. רוק תלמידים גם תמיד להופיע בקונצרטים של חג המולד והקיץ, יחד עם כל התלמידים המוכשרים אחרים שרוצים לקחת חלק.

מדי שנה מתפתחים אירועים ופעילויות חדשות; אלה מונעים לעתים קרובות על ידי האינטרסים של סטודנטים חדשים אשר מעודדים לעמוד לבחירות למועצת הסטודנטים. אתר האינטרנט שלנו מספק פרטים נוספים אודות פעילויות התלמידים ואירועים שאנו מחזיקים או משתתפים בהם.

יום תוצאות ברמה

אנו שמחים לדווח על תוצאות השנה יש שוב ביצועים טובים יותר על הממוצע הלאומי בבריטניה עם 74.6% בהשגת A * ל ציונים B ו 89.4% בהשגת A * ל C ציונים.

פיונה פוקוק, מנהלת ב- Bosworth,

"אנו שמחים שכל כך הרבה מהתלמידים שלנו זכו לתוצאות כה מענגות כתוצאה מעבודתם הקשה, לא שכחו את תמיכת הוריהם ואת הדרכת הצוות של בוסוורת '. חווינו להמתין יוצאת דופן זה הקיץ כי זה היה המחזור הראשון באמצעות מפרט המתוקן בנושאים רבים, בעיקר במדעים. זה עדות לתכנון ייעודי של המורים שלנו ואת הנחישות יוצאת דופן של התלמידים שלנו כי התוצאות כל כך נעים. אנחנו מתפוצצים בגאווה וגם קצת הקלה מדי! "

אנחנו כל כך גאים כל התלמידים שלנו אשר יכולים עכשיו לעבור לשלב הבא של הקריירה האקדמית שלהם שבו אנו מאחלים להם המשך הצלחה וסקרנות להמשיך ללמוד. אנחנו יודעים שאנחנו יכולים לסמוך עליהם כדי לייצג אותנו היטב.

מיקומים

נורת'המפטון

כתובת
Nazareth House
Barrack Road
Northampton

NN2 6AF נורת'המפטון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

תכניות