קרא את התיאור הרשמי

אנחנו בית ספר לאנגלית בלב מזרח לונדון, אזור תוסס וקווירקי המציע חוויה רב תרבותית.

אנו מציעים מגוון של קורסים באנגלית אשר נועדו כדי להתאים לצרכים שלך לשרת את היכולות שלך. השיעורים הם דינמיים לתקשורת, כך שתוכל ליישם בפועל את כל מה שאתה לומד להשתמש בו על בסיס יומי.

המורים המקצועיים, הנלהבים והנגישים שלנו יסייעו לך להשיג את יעדי השפה האנגלית שלך ותמיד יתמכו בך במהלך זמנך כדי לעזור לך להפיק את המרב מחוויית הלמידה שלך.

הצוות שלנו נמצא כאן כדי לענות על כל שאלה שאולי יש לך ולהנחות אותך לאורך כל הזמן שלך בבית הספר. יש לנו צוות רב לשוני אשר תמיד יהיה זמין כדי לסייע לך ולהפוך את השהייה קלה יותר.

אנו מקווים שתיהנה מזמנך בלונדון ותהנה מכל מה שיש לעיר הזאת להציע.

מה תשיג כאשר תלמד איתנו?

  • לשפר את כישורי השפה שלך ואת רמת אנגלית באמצעות תרגול מתמשך פעילויות מרתקות.
  • השתמש באנגלית באופן מדויק עם ההגייה הנכונה והדקדוק.
  • להיות בטוח יותר בחיים האקדמיים והמקצועיים שלך.
  • למד על תרבויות אחרות. בזכות האווירה הבינלאומית שלנו, תוכל ליצור חברים חדשים ממדינות שונות.
  • למד מיומנויות החיים שיהיו יקרי ערך ליום, לשפר את סיכויי הקריירה שלך ולהשיג את המטרות שלך.
  • למד על ידי מורים מנוסים ומקצועיים, תמיד שם כדי לעזור לך לשפר את האנגלית שלך.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Bethnal Student Academy

הקורסים האנגלית הכללית שלנו זמינים לסטודנטים מכל הרמות: החל במתחילים (A1) ועד מקצוענות (C2). הקורסים שלנו יעזרו לך לפתח את כישורי האנגלית שלך, כך שתוכל לשפר את הדיבור שלך ... [+]

קורס אנגלית כללי הקורסים האנגלית הכללית שלנו זמינים לסטודנטים מכל הרמות: החל במתחילים (A1) ועד מקצוענות (C2) . הקורסים שלנו יעזרו לך לפתח את כישורי האנגלית שלך, כך שתוכל לשפר את הדיבור שלך ואת שטף. מטרתנו היא לתרגל מיומנויות תקשורת, תוך התמקדות בדיבור, הקשבה והגייה. מתודולוגיית ההוראה שלנו מבטיחה שתקבל הרבה הזדמנויות להשתמש באנגלית שלך ואנחנו תמיד זמינים לתת לך תרגול נוסף. אנו רוצים שתיהנה מחוויית הלמידה שלך, וגם כדי להבטיח שמה שאנו מלמדים אותך בשיעורים רלוונטי ושימושי מחוץ לכיתה. אנו מקבלים תלמידים בני 16 ומעלה *. קורסי אנגלית שלנו לרוץ כל השנה *. BSA מקיימת מספר מקסימלי של 20 תלמידים לכיתה, עם גודל ממוצע של 12 תלמידים. אתה יכול לבחור כמה זמן אתה רוצה ללמוד. אנו מציעים לך אפשרויות שונות החל מ 1 שבוע של שיעורים ל שבועות רבים ככל שתרצה. אתה יכול לבחור ללמוד 9 **, 15, 20, 25 או 30 שעות בשבוע. ... [-]
הממלכה המאוחדת London
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
9 - 30 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית