קרא את התיאור הרשמי

כאשר אתה בוחר כמובן בישול לוודא שאתה בוחר בית ספר הבישול הטוב ביותר לאימונים שלך. יש השפים אשברטון האקדמיה מוניטין של קורסי השראה בישול, מורי שף מעולים, מרכיבי מעמד העליונים ומיקום מדהים. זו הסיבה שיש לנו כבר מועמד "בית הספר לבישול של השנה" בטכס פרסי Reader מזון נסיעות המגזין במשך 3 השנים האחרונות.

רקורד של הצלחה אנחנו כבר פועלים בהצלחה קורסי בישול 7 ימים בשבוע, 350 ימים בשנה במשך 10 השנים האחרונות, ומדורגים כאחד מבתי הספר בישול המצליחים ביותר בארץ. אנו מקדמים בברכה מעל 5000 תלמידים לבית ספר הבישול שלנו שנה.

אנחנו כבר מוכרים עם הפרסים הבאים:

מזון & נסיעות מגזין - זוכה בית ספר בישול של השנה 2013 עסקים קטנים של השנה - זוכה פרסים עסקי WMN 2,013 פרס הבחירה הטוב ביותר בית הספר לבישול הבריטי בישול בית הספר פרסים של ה- אנשים ש2,013 בישול בריטי פרסים ספר -Winner הטוב ביותר באנגלית בית הספר לבישול 2,012 בית הספר הבריטי הבישול פרסי בית הספר הטוב ביותר -Winner גדול בישול 2,012 מזון & נסיעות מגזין - זוכה בית ספר בישול של השינה 2012

יותר חשוב הוא המשוב של התלמידים שלנו. מוזמנים תלמידים כדי לדרג את הביצועים שלנו בסוף כל קורס שהם לוקחים - מעל 3 שנים יש לנו 99% דירוג שביעות רצון לקוחות חיוביים עם מעל 80% מתלמידינו דירוג 5 מתוך 5 כוכבים.

מגוון רחב של קורסי SCHEDULED אנו מציעים מעל 40 קורסי בישול מתוכננים מקורסים חצי יום והפסקות בסוף השבוע לכישורים קולינריים מקצועיים. אתה בטוח למצוא כמובן כדי לעמוד ברמה שלך מיומנות, ותחומי עניין שלך. מה עוד, כי לוח הזמנים שלנו מתפרסמים וקבוע לפחות 6 חודשים הבאים, אתה יכול לתכנן קורסי הבישול שלך בביטחון.

מסלול לימוד גמיש שיתאים לך יש לנו יצרנו מגוון ייחודי של קורסים ברמות מיומנות מוגדרות כדי להתאים לך כל מה שניסיון הבישול הקודם שלך. בין אם אתה חדש לבישול, טבח בבית נלהב או שף מקצועי, תוכל למצוא ברמה של בישול ומסלול הכשרה שהוא מושלם בשבילך.

מורי שף מקצועיים כאשר אתה בוחר ספר בישול שאתה צריך להיות בטוח שהאימון אתה הולך לקבל הוא ברמה הגבוהה ביותר. בשפי אשברטון האקדמיה, כל המורים שלנו הם שף שפים מקצועיים עם ניסיון רב בקייטרינג, עובדים כראש שפים במסעדות בדירוג גבוה.

הם עובדים במשרה מלאה לבית הספר לבישול והם כל הזמן בפיתוח הקורסים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מאמינים באיכות של אימונים המוצעים על ידי מורי השף המקצועיים שלנו היא ללא תחרות בין בתי ספר לבישול, והיא הסיבה כל כך הרבה של התלמידים שלנו נחזור אלינו.

מידות הקטנים GROUP גודל הכיתה הממוצע שלנו הוא 10 תלמידים. מורי השף המנוסים שלנו יודעים שלא כולם לומדים באותו קצב, או באותו אופן, וכך בזמן שאתה תעבוד יחד כקבוצה ובזוגות, תקבלו גם שפע של תשומת לב אישית ממורי השף שלך.

הכשרה מעשית בשפי אשברטון האקדמיה אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר ללמוד לבשל הוא על ידי בישול למעשה לא צופים. הקורסים שלנו מיועדים למקסם את כמות הבישול מעשי תוכל לבצע במהלך כל יום. כל החומרים הם מראש הכינו עבורכם לתחילתו של כל יום, שטיפה הוא טופל, ועוזר מטבח עובד על מנת לסייע לשף ותלמידים לאורך כל היום.

המטבחים שלנו נועדו כדי להרגיש קרוב למטבח ביתי ככל האפשר ואתה יכול להיות בטוח שכל כישורים או מתכונים שאתה לומד איתנו יכולים להיות רק לשכפל בקלות בבית כמו במטבח מקצועי.

בר קיימא, אתי, מקומי אורגני מאותו היום אחד אנחנו כבר מחויבים לשימוש באיכות הגבוהה ביותר, מבחינה אתית מקורות תוצרת שאנחנו יכולים. איכות החומרים בדבון הוא יוצא מן הכלל ואנחנו ברי מזל שיש כמה ספקים פנטסטיים ממש על מפתן הדלת שלנו באשברטון.

המזון שלנו גדל ומקורות מקומיים ככל האפשר כדי להפחית את "קילומטר מזון" ולתמוך ביצרנים מקומיים. אנחנו מתעקשים לדעת את המקור של המזון שלנו, ושזה בר-קיימא ומיוצר מבחינה אתית. ההבדל באיכות ניתן לטעום בכל מנה.

בישול מעשי שבו ישתמש כל הקורסים שלנו תוכנן להיות נגיש ומעשי ככל האפשר להכנה בבית.

אנו משתמשים בחומרים בקלות שמקורו מן ספקים יומיומיים, ואתה רגיל למצוא התמקדות במרכיבים נדירים או אקזוטיים שלעתים קרובות לוקחים זמן רב יותר למצוא מאשר לעשות את המתכון עצמו.

לכל מרכיבים "out-of-the-הרגיל ', אנו תמיד ממליצים אלטרנטיבה אחרת שאתה יכול למצוא בקלות. אנחנו גם מודעים לכך שתקציב אוכל צריך ללכת רחוק יותר בימים אלה, ולפתח המתכונים שלנו להיות סביר גם טעים מאוד.

מקום מצוין ללמוד תלמידים מספרים לנו שהם נהנים הסביבה החמה וידידותית באשברטון השפים האקדמיה והם אוהבים את התחושה של 'בעלות' של החלל הם עובדים ובלהישאר ב. יש הרבה אזורים שקטים, הן בתוך ומחוץ להפסקות במהלך ואחרי הקורס שלך, ובסופו של יום מרגש במטבח, העיירה הציורית של אשברטון מציע פאבים, מסעדות טובות וכמה חנויות כדי לחקור.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Certificate

Ashburton Chefs Academy

התעודה במקצועית בישול היא תכנית יסוד שף מוכרת 4 שבועות שנועדה ללמד טבחים חובבי הכישורים דרושים כדי לבשל לרמה מקצועית. בסופו של הקורס יהיה לך את הכישורים כדי להתחיל את הקר ... [+]

התעודה במקצועית בישול היא תכנית יסוד שף מוכרת 4 שבועות שנועדה ללמד טבחים חובבי הכישורים דרושים כדי לבשל לרמה מקצועית. בסופו של הקורס יהיה לך את הכישורים כדי להתחיל את הקריירה שלך בתור שף זוטר במטבח מקצועי, לפתוח העסק הקייטרינג שלך, או פשוט ליהנות כישורי החיים של טבח מוכשר.

מעל 4 שבועות, כמובן מובנה זה ייתן לך הדרכת מומחה ממורי השף המנוסה שלנו בטכניקות בישול מודרניות. קורס זה משלב פרס רמת 2 בהסמכת בישול מיומנויות QCF מוכר על ידי התאחדות התיירות ואירוח.... [-]

הממלכה המאוחדת אקסטר
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שבועות
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Diploma

Ashburton Chefs Academy

Patisserie דורש שליטה בטכניקה בשילוב עם דמיון. הקורסים המקצועיים האינטנסיביים שלנו מיומנויות ילמדו אותך את הכישורים הבסיסיים הנדרשים על ידי שף קונדיטור המודרני. ... [+]

Patisserie דורש שליטה בטכניקה בשילוב עם דמיון. הקורסים המקצועיים האינטנסיביים שלנו מיומנויות ילמדו אותך את הכישורים הבסיסיים הנדרשים על ידי שף קונדיטור המודרני.

תעודת 20 השבוע שלנו בקורס המקצועי Patisserie היא תכנית אינטנסיבית, מקצועית ברמה שנועדה לתת לך את הכישורים של שף קונדיטור המודרני.

שפים מאפה תמיד יש ביקוש בענף הקייטרינג מעבודה במסעדות עליונה, יצירת לחמים, מאפים וקינוחים בעסקי קייטרינג, או מה שהופך את התענוגות העדינים של הקונדיטוריה הקלאסית.... [-]

הממלכה המאוחדת אקסטר
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
20 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Ashburton Chefs Academy

בשפי אשברטון האקדמיה המשימה שלנו היא להשיק את הקריירות של כוכבי העתיד של העולם הקולינרי. מקצועי בישול התעודה היא תכנית הכשרה יוקרתית שנועדה להשיק את הקריירה שלך כשף מקצוע ... [+]

בשפי אשברטון האקדמיה המשימה שלנו היא להשיק את הקריירות של כוכבי העתיד של העולם הקולינרי. מקצועי בישול התעודה היא תכנית הכשרה יוקרתית שנועדה להשיק את הקריירה שלך כשף מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, מוכן לעמוד בדרישות של המעסיקים של היום.

להיות שף עליון לוקח שאיפה, מסירות, תשוקה ומיומנות. בריטניה נמצאת בעיצומו של רנסנס קולינרי ומעסיקים דורשים שפים מוכשרים, מיומנים ויצירתי. למרות דרישה זו אין כיום מחסור מיומנויות ענק בתעשייה לשפים מוסמכים. אנו מושיטים אימונים שלנו לפתח המגוון הרחב של מיומנויות ואיכויות הדרושות כדי להיות שף ראשי מודרני מכישורי בישול ליבה לניהול לכישורי מנהיגות ומעבר.... [-]

הממלכה המאוחדת אקסטר
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
20 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית