קרא את התיאור הרשמי

לְנַסוֹת. שְׁאֵלָה. אתגר. לִיצוֹר. רק חלק מהדברים שעודדו אותך לעשות בקורסי הקיץ שלנו.

נכתב על ידי צוותי הקורס שלנו, אשר מלמדים על תוכניות תואר מלא שלנו, נתמך על ידי מבקרים מבקרים, טכנאים מומחים בוגרי סטודנטים, הקורסים המעשיים ביותר שלנו מאפשרים לך לחקור מגוון של גישות לחשיבה יצירתית ויצירת במגוון של אמנות טפסים.

כמו גם ללמוד על טכניקות ותהליכים יצירתיים, קורסי הקיץ שלנו שואפים להגביר את הביטחון העצמי שלך היכולות האמנותיות שלך, נותן לך את ההזדמנות כדי לקבל החלטה מושכלת יותר על העתיד שלך.

אתה יכול להירשם כדי לשפר את תיק האמנות שלך , כדי להשלים את הבקשה לאוניברסיטה או כי אתה רוצה להעשיר את קורות החיים שלך או עניין בעולם היצירה.

הקורסים שלנו למשוך סטודנטים צעירים, אנשי מקצוע יצירתיים פרילנסרים מבריטניה בכל רחבי העולם ממגוון של גילאים, רקעים וחוויות.

הקורסים שלנו לשלושה שבועות פתוחים לכל חובבי גיל 16 ומעלה; אין מגבלת גיל עליון.

קורסי הקיץ שלנו מעניקים לך את ההזדמנות:

  • לפתח כישורי יצירתיים חדשים וטכניקות
  • היכונו לקורס אמנויות באוניברסיטה
  • למד ממומחים יצירתיים
  • נסיון ללמוד באוניברסיטה בריטית לאמנויות
  • שפר את לקוחות פוטנציאליים הקריירה שלך
  • שתף רעיונות ומיומנויות עם תלמידים מרחבי העולם
  • לבלות זמן באחד היעדים המובילים של בריטניה בבריטניה
  • קבלת ייעוץ בתיק ותמיכה ביישום אוניברסיטאי
  • תעודת נוכחות של AUB

שאלות נפוצות

אם השאלה שלך אינה מכוסה, עם זאת, פנה אלינו בכתובת summercourses@aub.ac.uk או להתקשר 44 1202 363831/363823. אתה יכול גם סקייפ לנו: summercoursesAUB.

מי יכול לקחת חלק בקורס קיץ של AUB?

הקורסים שלנו לשלושה שבועות פתוחים לכל חובבי הקריאייטיב בגילאי 16 ואין מגבלת גיל עליון.

תלמידים צעירים יכולים לקחת חלק בבית הספר שלנו לאמנויות יצירתי קיץ , המיועד קריאייטיב נלהב בגילאי 14 ו -15.

למרות שרבים מתלמידי הקורס שלנו הם בני 16 - 21, הקורסים מושכים סטודנטים, אנשי מקצוע יצירתיים ופרילנסרים מכל הגילאים מבריטניה ומכל העולם, עם מגוון של רקע וניסיון.

הקורסים הקיץ שלנו ליהנות מכלול כזה שילוב של אנשים שיכולים ללמוד ולשתף פעולה יחד.

האם יש דרישות כניסה ספציפיות לקורסי הקיץ?

אין דרישות כניסה פורמליות לקורסי הקיץ שלנו, כפי שאנו רוצים שתלמידים וקריאייטיבים יוכלו לשתף וללמוד לא משנה מה הרקע או הניסיון הקודם שלהם.

הקורסים הם מעשיים מאוד שנכתבו עבור אלה עם עניין רב ביצירתיות; אנחנו פשוט מצפים מתלמידי הקיץ להיות נלהבים ומוכנים ללמוד כפרטים וכחלק מקבוצה.

אתה לא דורש שום כישורים קודמים להצטרף לקורסים שלנו.

מה השפה הם הקורס שנערך ב? האם אני צריך תעודת או אנגלית או מבחן Ielts לקחת חלק?

כל קורסי הקיץ נלמדים באנגלית.

אין דרישות כניסה אנגלית רשמית, עם זאת, אנו ממליצים לך רמה בינונית של אנגלית על מנת להפיק תועלת מלאה מן הניסיון שלך על קורסי הקיץ שלנו להיות מסוגל לתקשר עם מנהיג הקורס שלך ואת התלמידים האחרים.

אם יש לך ספק אם האנגלית שלך היא טובה מספיק, אנא שלח לנו דוא"ל בכתובת summercourses@aub.ac.uk לקבלת ייעוץ.

כמה אנשים יהיו על הקורס שלי?

הקורסים שלנו הם מאוד פופולריים, עם זאת, על מנת לוודא שיש לך ניסיון קורס נהדר מספיק זמן מגע עם המורה שלך, אנחנו שומרים על הגדלים בכיתה שלנו קטן.

המספרים בכיתה ישתנו בהתאם לנושא הקורס, עם זאת, קורסי הקיץ בדרך כלל יש בין 15-25 סטודנטים לכל קורס, עם מנהיג הקורס שלך, עוזר קורס ושגרירי הסטודנטים AUB לתמוך בך.

איך אני ספר קורס קיץ?

כל קורסי הקיץ ניתן להזמין בקלות דרך החנות המקוונת שלנו עם חיוב או כרטיס אשראי.

אם אינך יכול לשלם באינטרנט, נבקש ממך למלא טופס הזמנה ואנו נספק לך את פרטי חשבון הבנק שלנו, כדי שתוכל לבצע העברה בנקאית (לידיעתך, יהיו תשלומים בנקאיים נוספים אם תבחר באפשרות זו שיטה).

תוכל למצוא מידע נוסף על אופן ההזמנה כאן .

אני סטודנט בינלאומי - האם אני צריך ויזה לקחת קורס קיץ?

אם אתה לא מחזיק בריטניה / האיחוד האירופי / EEA דרכון תצטרך ויזה המאפשר לך ללמוד כאן כדי לקחת אחד הקורסים שלנו.

רוב הסטודנטים הבינלאומיים מתכוונים ללמוד קורס קיץ קצר בבריטניה עשוי לעשות זאת באמצעות ויזה לטווח קצר המחקר.

עם זאת, באחריותך לקבוע אם עליך להגיש בקשה לויזה מראש ולאפשר די זמן לקבלת אשרה.

אתה צריך לאפשר מספיק זמן כדי לקבל את כל האשרה הנדרשת לפני השתתפות בקורס הקיץ שלנו האוניברסיטה תספק אישור אשרת תמיכה מכתב עם קבלת תשלום מלא.

נא עיין ויזה ממשלת בריטניה

כל אשרות ומסמכי הנסיעה לאישור הזכאות ייבדקו עם ההגעה לאוניברסיטה או ביום הראשון לרישום. אם אין ברשותך את האשרה הנכונה, לא נוכל לאפשר לך להצטרף לקורס ולא תהיה זכאי להחזר כלשהו.

אם אתם פונים לקבלת אשרה וזקוקים למסמכים כדי לאשר את הנסיעות ואת הסדרי הקורסים שלכם על מנת לאבטח את האשרה שלכם, שימו לב כי מכתבי אישור הקורסים לבקשות ויזה תינתן רק לאחר תשלום דמי הקורס וכל מקום שהזמנתם. במלואו.

מה עוד אני צריך לשלם עבור?

קורסי הקיץ שלנו מלאים באופן מלא עם כל החומרים והמשאבים הכלולים.

עבור אלה השוהים לינה שלנו, כל הארוחות מסופקות ולכן התלמידים רק צריך כסף נוסף עבור הקניות שלהם כגון מתנות, רכישות אישיות, חטיפים נוספים ופעילויות בסוף השבוע.

אם אתה גר באופן מקומי או בחרת להזמין רק את קורס הקיץ ולסדר את לינה באופן עצמאי, אתה צריך לאפשר מספיק כסף לארוחת צהריים וכל ארוחות אחרות, פעילויות או רכישות אישיות הנדרשים.

מה אני מקבל בסוף הקורס?

אתה תונפק עם תעודת AUB נוכחות בעת השלמת בהצלחה את הקורס.

אתה יכול להשתמש בו כדי להוכיח את העבודה, אשר ניתן להוסיף לתיק שלך או cv. אתה גם זכאי להגיש בקשה לאוניברסיטה הביתה זיכויים לשים לעבר כל מחקר שאתה עושה כרגע (למשל כמו תלמיד מחקר בחו"ל באוניברסיטה אחרת, או סטודנט לוקח את IB עבור אשראי CAS).

בהתאם כמובן בקיץ לקחו לך גם את ההזדמנות לקחת איתך את העבודה המיוצר במהלך הזמן שלך.

לדוגמה, סטודנטים איפור יהיו ספרי לימוד ומערכת של הדפסים דיגיטליים של סגנונות הושלמה מ photoshoots, סטודנטים לקולנוע אנימציה יש סרטים קצרים, סטודנטים אופנה יכולים לקחת הביתה בגד אופנה סיים שלהם, כמו גם את דפי אופנה וכו '.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Summer course

Arts University Bournemouth - Summer Courses

מבוא אידיאלי אדריכלות הבריטי עיצוב, כמובן זה מבוסס על תהליכים יצירתיים של "חשיבה ועשייה" כדי לשפר את ההבנה שלך של עיצוב אדריכלי. ... [+]

על אודות

21 ביולי - 7 באוגוסט 2020 (3 שבועות)

קורס מעשית מאוד הכולל סדרה של סיורים ללמוד להציג את עקרונות האדריכלות הבריטי ועיצוב.

עיקרי הקורס כוללים:

עקרונות העיצוב האדריכלימודעות מרחביתתכנון עירונימסלולי לימוד כולל סטונהנג ', באת'פרויקט: העת העתיקה לעומת המודרניתמפגשי מחקר וסקיצהלהגיב על תקציר אדריכליעיצוב ניסיוני ומתקנים בקנה מידה גדולחומרים אדריכליים, מבנים ובנייהציור דיגיטליחיתוך לייזר ותוכנות CADפיתוח מודל תלת ממדי... [-]
הממלכה המאוחדת Bournemouth
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Arts University Bournemouth - Summer Courses

אידיאלי עבור אלה שוקלים מחקרים נוספים או קריירה באופנה, הקורס הזה יציג מושגים מרכזיים בעיצוב אופנה ולעודד אותך לפתח זהות האופנה שלך, לאתגר הנחות, לחשוב באופן בלתי צפוי לה ... [+]

על אודות

27 ביולי - 7 באוגוסט 2020 (2 שבועות)

חקור מושגי מפתח בעיצוב אופנה וטקסטיל עם ההזדמנות להתנסות במגוון רחב של בדים וטכניקות.

החל מספרי סקיצות ומחקר אופנה ועד הבנת לוחות צבעים, הקלטת צורות אופנה והבנת מניפולציה של בדים, סדרה של סדנאות מעשיות ומפגשי לימוד מעוררי השראה ישפרו את הידע העיצובי שלכם, המודעות הביקורתית ויפתחו את כישורי האיור האופנתי שלכם. אתה תודרך בתהליך העיצוב היצירתי ותעודד אותך לסגנון שלך.... [-]

הממלכה המאוחדת Bournemouth
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
3 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Arts University Bournemouth - Summer Courses

מעל 3 שבועות תייצר עבודה עבור תיק פיזי ודיגיטלי שלך לחקור נושאים כולל ציור ואיור, עיצוב גרפי, אופנה, צילום, סרט, ארכיטקטורה, מדיה מעורבת והדפס ביצוע. ... [+]

על אודות

21 ביולי - 7 באוגוסט 2020 (3 שבועות)

צובר ניסיון בנושאים שונים באמנויות, לחקור את הביטוי היצירתי שלך ולפתח תיק מקיף של העבודה שלך כדי להציג את היכולות האמנותיות שלך.

עיקרי הקורס כוללים:

סדנאות מעשיות ופרוייקטיםספרי לימוד: פיתוח רעיונות יצירתייםטיפוגרפיה ועיצוב, ניסויים בהרכב ובקולאז 'רישום, אייור ואילוסטרציה, עיצוב גרפיאופנה וטקסטילצילוםאדריכלות ועיצוב תלת ממדמדיה מעורבת והדפסהפריסה ותיק ראווהביקורת תיק... [-]
הממלכה המאוחדת Bournemouth
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
3 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Arts University Bournemouth - Summer Courses

ציור הוא חלק חיוני של כל אמנות והתמחות עיצוב, כמו גם עבור אלה שרוצים לעבוד בתעשיות היצירה, והוא בלב מה שאנחנו עושים כאן ב AUB. ... [+]

27 ביולי - 7 באוגוסט 2020

ציור הוא חלק חיוני של כל אמנות והתמחות עיצוב, כמו גם עבור אלה שרוצים לעבוד בתעשיות היצירה, והוא בלב מה שאנחנו עושים כאן ב AUB.

בין אם אתה מאייר ניצני, ובין אם אתה פשוט רוצה לשפר את כישורי הרישום שלך כדי לתמוך בעבודה יצירתית אחרת, קורס חדש זה נותן לך את ההזדמנות להיתקע עם מגוון מדיומים שונים, לייצר עבודה מרגשת ומקורית ולפתח את הציור שלך. טכניקות. תהיה לכם הזדמנות להשתתף במגוון רחב של סדנאות רישום בהובלת מגוון מגוון של מורים פרטיים מעוררי השראה. תידחפו להתנסות, ללמוד מהטעויות שלכם ולפתח הבנה ביקורתית של העבודה שלכם.... [-]

הממלכה המאוחדת Bournemouth
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
14 ימים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Arts University Bournemouth - Summer Courses

באמצעות שילוב של סדנאות מעשיות, הדגמות ומחקר, תוכלו לחקור איפור ועיצוב שיער לדרמה היסטורית ועכשווית. תתנסו באפקטים מיוחדים ואיפור תותב לסרטים וטלוויזיה ותלמדו על עבודות א ... [+]

27 ביולי - 7 באוגוסט 2020על אודות

גלה כיצד לתכנן, ליצור וליישם מגוון של סגנונות איפור ואפקטים מיוחדים עבור סרטים, טלוויזיה ותיאטרון.

עיקרי הקורס כוללים:

למד טכניקות מפתח ותהליכים של איפור יצירתיניסויים באוונגרד גרדהאיפור סימולציהפיתוח תוסדנת זומבי: לטקס ואפקטים מיוחדים1920s, 1940s ו 1960s סגנונות איפורעבודה פאה תקופה שיערהשפעות ההזדקנותהשתמש בתעשייה ציוד סטנדרטי מקצועי איפור אולפניסדרה של photoshoots להקליט את הסגנונות שנוצרו כדי להוסיף לתיק... [-]
הממלכה המאוחדת Bournemouth
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
2 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Arts University Bournemouth - Summer Courses

תהיה לך הזדמנות לעבוד עם ציוד סטנדרטי בתעשייה באולפני אנימציה ייעודי שלנו כולל תקן מקצועי armatures ותיבות אור. המורים שלנו ידריכו אותך ביישום ושימוש של שלאחר הייצור תוכנ ... [+]

על אודות

21 ביולי - 7 באוגוסט 2020 (3 שבועות)

חקור את תהליך האנימציה וליצור סרט אנימציה משלך קצר.

עיקרי הקורס כוללים:

12 עקרונות של אנימציהנרטיב וסיפורבורדינגטכניקות ציור ופיתוחScriptwriting ו storyboardingלגזור טכניקותעצור Motion בובותPixilationאנימציה דו מימדית מסורתיתפריסה ורקעעריכה יצירתית לכתוב פוסטהקרנת סרטים וביקורת

קבל תובנה לעולם של אנימציה ועיצוב הייצור על ידי חקר טכניקות מצוירות ביד, לחתוך ולהפסיק תנועה, כמו גם לפתח מיומנויות תצפית ועיצוב באמצעות תרגילים ב סקיצה, סיפורים קולנועיים, storyboarding, scriptwriting ו התנדנדות הרעיון.... [-]

הממלכה המאוחדת Bournemouth
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Arts University Bournemouth - Summer Courses

תעשיית הקולנוע הבריטית ממשיכה להיות אחד הספקים הגדולים בעולם בתחום הבידור הקולנועי ומבקשת תשוקה, יצירתיות, יכולת טכנית, חזון, מחקר ומחויבות. אידיאלי עבור אלה שיש להם עניי ... [+]

על אודות

21 ביולי - 7 באוגוסט 2020 (3 שבועות)

מאת scriptwriting כדי סיים הסרט, הזדמנות ללמוד על יסודות filmmaking.

עיקרי הקורס כוללים:

יצירת סרט קצר מן הרעיון הראשוני דרך שלאחר הייצורלמד את יסודות הקולנועלוח התכנון: טכניקות נרטיביותכתיבת סקריפט ופיתוח טיוטותעיצוב הפקהיציקה וחזרותאמנות הבימוי; עבודה עם שחקניםהדלקת סצנהזוויות מצלמה ו Shot בחירה2 - 3 ימיםעריכת ו פוסט טכניקות הייצורעריכת סאונדהקרנת סרטים עם ביקורת קבוצתית... [-]
הממלכה המאוחדת Bournemouth
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
3 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Arts University Bournemouth - Summer Courses

בורנמות 'היא מקום פופולרי עבור תיירים ומבקרים, במיוחד בחודשי הקיץ העמוסים, כאשר מלונות רבים גובים כ 100- ליש"ט ללילה עבור לינה, שאינה כוללת אוכל או הוצאות אחרות. ... [+]

על אודות

השג את אירוח, אוכל, פעילויות חברתיות ועוד תמורת הרבה פחות ממחיר מלון.

Bournemouth הוא מקום פופולרי עבור תיירים ומבקרים, במיוחד במהלך חודשי הקיץ עמוס, עם בתי מלון רבים טעינה סביב 100 ליש"ט ללילה לינה, אשר אינו כולל מזון או הוצאות אחרות.

תוכנית המגורים שלנו מציעה ערך מצוין עבור כסף כדי לוודא שיש לך הכל לטפל כדי לתמוך את הזמן שלך בזמן שאתה כאן לומד את קורס הקיץ איתנו.

תוכלו לבחור להזמין את תוכנית המגורים שלנו לקיץ לצד מסלול הקיץ שלכם בן שבועיים או שלושה שבועות כולל אירוח באוניברסיטאות, ארוחת בוקר וצהריים בתוספת תוכנית הפעילות החברתית התוססת שלנו כדי להפיק את המרב מזמנכם בערבים ובסופי שבוע.... [-]

הממלכה המאוחדת Bournemouth
אוגוסט 2020
אנגלית
3 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

קורס

Arts University Bournemouth - Summer Courses

קורס זה תוכנן במיוחד עבור סטודנטים צעירים שיש להם עניין רב באמנות, עיצוב מדיה שרוצים לפתח את הכישרון האמנותי שלהם. במשך שבועיים, בית הספר הקיץ מספק קורס מרגש על הידיים, ה ... [+]

על אודות

יום שני ה- 15 ביוני - יום שישי ה- 7 באוגוסט 2019 (2 שבועות) בגילאי 14-17

צִיוּראִיוּרעיצוב גרפיאופנהצילום דיגיטלי3D עיצוב / ModelMakingאנימציההדפסה ביצועמדיה מעורבתחבילות Adobeהכנת תיק

קורס זה תוכנן במיוחד עבור סטודנטים צעירים שיש להם עניין רב באמנות, עיצוב מדיה שרוצים לפתח את הכישרון האמנותי שלהם. במשך שבועיים, בית הספר הקיץ מספק קורס מרגש על הידיים, המשלבת הוראה יצירתית עם סדנאות מעוררות ופגישות מעשיות, כך שהתלמידים יכולים לחקור Pathways יצירתיים ולפתח מיומנויות לעתידם. אתה תהיה מעודדת להתנסות עם מגוון רחב של נושאים אמנותיים, נותן לך את ההזדמנות כדי לחקור את הסגנון היצירתי שלך ואת ההבנה של תהליך היצירה, החל בפיתוח רעיון כדי חתיכת סיים.... [-]

הממלכה המאוחדת Bournemouth
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
2 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Arts University Bournemouth - Summer Courses